Administracja

niewiem
29.06.2017
Czy ktoś tu może podać mi namiar na admina i czy w ogóle ktoś taki istnieje na tej stronie? (przykro mi ze muszę tworzyć kolejny śmieciowy wątek ale inaczej nie wiem jak się dowiedzieć)
Sileth
29.06.2017
Administracja umarła już dawno, nie wiem czy w ogóle kontakt jest możliwy.
niewiem
30.06.2017
To bardzo szkoda...
Stern
30.06.2017
Na samym dole jest napis "kontakt".
Stern
30.06.2017
Polecam.
niewiem
30.06.2017
Tak, pisałem już kilka wiadomości ale odzewu kompletnie brak.
Stern
30.06.2017
Mi odpisał po dwóch tygodniach. Trzeba trochę poczekać.
niewiem
30.06.2017
Może faktycznie... Póki co to 5 dni, zobaczymy czy dostanę odpowiedź. Dzięki.
detektyw prawdy
30.06.2017
Kolejny troll? 0 komentarzy, 0 opowiadań... Co ty chcesz od tej strony? Koleś, weź sie ogarnij. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile godzin sie czeka na dodanie opowiadania to mówie to -nty raz- chuj wie. Administartor to człowiek. Poza tym to wszystko moge wywnioskowac po twoim nicku. Pozdrawiam.
Nuncjusz
30.06.2017
Gdybym to ja tu rządził, wątek razem z tym userem dawno by poleciał w kosmos
fanthomas
30.06.2017
Jak masz pytanie do admina, równie dobrze możesz je zadać tutaj. Nuncjusz to prawie admin.
Niemampojecia96
30.06.2017
Trzeba caps lockiem i duzo razy. Po pewnym czasie - skutkuje.
niewiem
30.06.2017
Założyłem to konto specjalnie, żeby poradzić sobie z czymś innym. Nie chodzi mi o takie pierdoły jak dodawanie opowiadania. Nuncjusz niech sobie będzie "prawie" adminem, ale ja potrzebuję tu kogoś kto faktycznie ma jakąś władzę nad tą stroną.
Nuncjusz
30.06.2017
No ale o co ci chodzi? Co to za tajemnica? Skoro już założyłes ten wątek, to może powiedz nam z czym sobie chcesz poradzić
Nuncjusz
30.06.2017
Jeśli to faktycznie coś sensownego, to spróbuję pogadać z Piotrkiem. Przeważnie nie miałem z nim problemów
Niemampojecia96
30.06.2017
Musiales stosowac duzo caps locka i mocno go szarpac za ramie przypominajac, ze kazdy nodding marathon dobiega konca, gdy swiat caps lockiem domaga sie by by mial w sobie tyle taktu, by odejsc z przedawkowania ignorancji wzgledem użytkownikow (by nie pisac zdechl, bo "posty typu by zdechl" sa niemile), wiec albo odejsc z przedawkowania ignorowania najglosniejszych wolan caps lockiem, albo ogarniencia sie z nalogu pod tytulem "jestem sołtysem, ale mam w dupie włoską" i na poważnie albo powarznie xddd podejscia do wloskiej, bo

Mi kiamo (po wlosku umiem tylko powiedziec, napisac nie)
Fonetycznie wiec on:

Mi kiamo Sołtys.
Nuncjusz
30.06.2017
Hmm nie stosowałem żadnych chwytów, pisałem normalnie, jak z każdym innym. Jedyne co, to starałem się pisać poprawnie, nie nadużywać wulgaryzmów ( bo wiem, że tego nie lubi) i to właściwie wszystko...
Niemampojecia96
30.06.2017
Zartowalam przeciez, Krzysztof :). I coz, ja takze nie smialam nigdy uzyc wulgaryzmów wobec soltysa - to nieroztropne. Caps lockowalam mu tylko co istotniejsze kwestie (działało).
riggs
30.06.2017
Skoro dodawanie opowiadania tutaj to pierdoły dla niewiem, to ja już kurwa NIE WIEM. A Wy wiecie? Wieczna Polaka potrzeba Autorytetu, żeby za rączkę poprowadził. ALBO TO SKARBÓWKA!!!!! Uciekajmy!!!!!!!!!!!!!
riggs
30.06.2017
Admin dodaje teksty jak kiedyś HATAK napisy do filmów, strzeżmy się!!! Niech ktoś da mu bana

Część postów została ukryta (28)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Pan Buczybór
30.06.2017
Wszystko tutaj prowadzi do niczego. No nic, można spamować (znowu).
riggs
30.06.2017
Za moich czasów nikt nie leciał do szefa tylko pytał innych zanim został nazwany gnidą
riggs
30.06.2017
Panie Buczyborze, jesteśmy jednak jakąś gromadką, to skoro samą tajemnicą są nasze postaci zza ekranów, to więcej tajemnic już nam nie trzeba. Może to był gość z PRi/TV i za publiczne udostępnianie chciał dać adminowi mandat
Niemampojecia96
30.06.2017
Ojezu. Z Panem Sołtysem Piotrem trzeba mym zdaniem zrobic tak, jak sie chce, co sie tam chce: instrukcja obslugi Sołtysa, ktora mi zadziałała:
1) Nalezy zalozyc, ze zajmie lata swietlne nim Piotr zrobi, cos umyslil, ze zrobi.
2) Stanowczo nalezy caps lockowac istotne kwestie,

Bardzo PROSZE o ZROBIENIE DANEGO CZEGOS, ktore chcialabym bys dla mnie uczynil. Jest to dla mnie niesłychanie WAZNE.

3) Jak zawsze nalezy zalozyc, ze wystapia nieprzewidziane okolicznosci, ze zaczna sie wyrabiac cuda niewidy, ze Piotr zupelnie zmieni front.

Bom raz do niego, stos czasu temu napisala o 4 nad ranem, zeby usunal cale moje konto, ze to wgl pierdole (ale mu nie przeklinalam).

Na co on
Odpisal mi po
5 MINUTACH I WGL ZACZĄL ZE MNA JAKIS DIALOG, ZE

Czy moze zapytac skad taka decyzja. I on mnie jakos tak zwabil z powrotem.

Xddddd
KarolaKorman
30.06.2017
Ładnie napisane ,,zwabił z powrotem'' :)
niewiem
30.06.2017
Czy komukolwiek kiedykolwiek udało się usunąć stąd konto z całą zawartością? Jak tak to będę pod wrażeniem, bo pewnie zajęło mu to wieki. x)
Niemampojecia96
30.06.2017
Tak. Mi. Moje dawne, pierwsze.
Nuncjusz
30.06.2017
Mi też, ale nie dopilnowałem, by usunął też zawartość
Niemampojecia96
30.06.2017
Krzysztof, skarbie, ale skoro usunął cale konto, to jakze mialby zostawic zawartosc.......?

"A nie, usune mu konto, ale zawartosc przeszmugluje gdzie indziej i zostawie?"

Xdddddd
Nuncjusz
30.06.2017
no ale tak się stało, wszystkie twory z konta Filipa krążą po Opowi :)
Niemampojecia96
01.07.2017
Gdzie, jak, cooo? Boze, to moze owczesny moj "bul serca" tez....ze Piotr, ze niby Piotrowi trzeba jeszcze nadmienic, ze nie tylko konto ma usunac, ale...to co na koncie tez xd?

Absurd.
Czyli jak zawsze.
Nuncjusz
01.07.2017
detektyw prawdy
01.07.2017
say what? koleś se przyszedł napisał "wontek" o nawet niewiadomo czym, i se poszedł... skoro nie jestes zainteresowany dodawaniem opowiadań, to bardzo mi przykro, ale tematyka tego portalu najwidoczniej ci nie odpowiada.
Baj
Ellie Victoriano
01.07.2017
Powiedział troll.
Neurotyk
01.07.2017
Alez "baj" stalo sie popularne:)
Neurotyk
01.07.2017
Baj
detektyw prawdy
01.07.2017
Ellie, a ty widzisz w ogóle tutaj jakiegoś trolla?
Jared
01.07.2017
Niedalej niz 3 dni temu zglaszalem twoj prowokacyjno-ordynarny watek, trolu ;)
Ellie Victoriano
01.07.2017
Widzę ciebie, detektywie :'D
Niemampojecia96
01.07.2017
Upieram sie dalej, ze detektyw to JTN. xd

Juz nawet w tym niby powaznym poscie sie zaczynajacym od say what? czuc cos wyzszego niz zwykle trollostwo, to profanacja i parodia w jednym tych wszystkich niby powaznych powaznych-powarznych spin o to kto jaki wątek dodal, co odjebal, kto gdzie i jak z wloskiej powinien czyim zdaniem odejsc, wypierdalac z forum, cos. Na koniec smaczne tego posta detektywa smaczne baj, mowie Wam, to JTN.
Nuncjusz
01.07.2017
Ja go rozumiem i doceniam :) Od początku go lubię, czasami tylko mnie wkurwia
Niemampojecia96
01.07.2017
To chyba tak jak mnie, co, Krzysztof? Ty mnie ciut lubisz :(?
Ellie Victoriano
01.07.2017
JTN?
Nuncjusz
01.07.2017
Jednostka Totalnie Niezrozumiana

Nie porównuj się z nim Wieruszko :)
Niemampojecia96
01.07.2017
Tragicznie* Niezrozumiana. Xd

Ja wole byc JTN niz JTZ, w moim wypadku to bezpieczniejsze, ten plusz pewnosci, ze uslysze belkot. Slyszac swoj belkot.

Moflabym byc tylko tragicznie zrozumiana, preferowalabym JTN, ale jestem ZG (zwykly garrarararafoman) : )

Mimo to chcialabym z wloskiej przetransplantowac sie gdzies, gdzie jest nieco..inaczej.

Wattpad to gowno, gdzie kroluja shippowania jakichs panow z dennych zespolow.

Liternet to potwor, pozera, boli, kurki odkrecone na maksa, wszyscy sa tam
Najmądrzejsi

I potrafia dosrac naprawde sensownie, trafnie i minimalistycznie.

Typu: napiszesz swoje dlugie gowno, uslyszysz

"Ile trzsba mowic, by nic nie powiedziec.."

I tak, zdechniesz tam szybko posrod tych Lwow salonowych poezji bedziesz.niezgrabnym, swiadomym swej dennosci turem, bo Ci ją
Dobrze
Merytorycznie
Tak dobrze, ze nie zrozumiesz
Uswiadomią.

Bylam tam raz z rok, ponad temu, szybko sie zebralam widzac, ze.nie dorastam tam do pięt.

Ale ta wloska sluzy mi tylko do mordowania czasu
Sentymentu ogromnego czuje ciezar, bo jestem tu dlugo

No i moge sobie miec zebrane swoje "wywody" w jednym miejscu, jako osoba ustawicznie niszczaca, co stworzyla, jako ktos bez laptopa,piszacy po kartkach, zeszytach, paragonach,gubiacy to,nie mogacy odnalezc..

I lubie dzielo zycia Okropnego, calą Ren, uwielbialam brylantowosc.Niebieskiej, do dzis nosze pod zdechlym sercem jej Morskie Opowiesci..

Niemampojecia96
01.07.2017
Chciałabym mimo to gdzies, gdzie teksty komentarze sa pewnej jakości...

Chyba nie ma.
Nuncjusz
01.07.2017
Chyba nie ma
Pan Buczybór
01.07.2017
Chyba (może) nie ma.
Ellie Victoriano
01.07.2017
Nie ma :<
Niemampojecia96
01.07.2017
Ellie, Ty to brylantowa Efria ❤? Bo ja juz nie pamietam, na ktory nick sie przeszmuglowałas?
Pan Buczybór
01.07.2017
Raczej jej bliżej to tzw. Shiroi Okami.
Nuncjusz
01.07.2017
To Shiroi :)
Ellie Victoriano
01.07.2017
Najpierw byłam Shiroi, potem Shiroi Okami, teraz Ellie xD
Neurotyk
01.07.2017
Ale masz osobowości. Rozpoznajesz się w lustrze? Trafiasz łyżką w swoje usta? :)
Ellie Victoriano
01.07.2017
I tutaj ciśnie mi się na palce piękna riposta, ale lepiej pozostanę cicho, coby bana za słownictwo nie dostać :(
Neurotyk
01.07.2017
Tutaj nie ma bananów.
Drżączka
01.07.2017
Łyżki.
niewiem
01.07.2017
Tu nie ma pana od rozdawania banów, proszę się nie hamować :)
Niemampojecia96
02.07.2017
Jezu, Neurotyku, jestes ostatnio tak niemily...wobec wszystkiego i wszystkich. Juz nie tylko mnie. A Ty sie rozpoznajesz? Bo reprezentujesz sie tu, ma wloskiej, jako aktor niczym Marek z M jak Milosc, ktory postanowil zrobic sobie z zycia "Podziemny Krąg" i jestes Tyler Durden-Lesmian, ktory przypadkiem podjechal do Grabiny i uskuteczniasz tam "Dwunastu braci" (Mostowiakow) albo "Malinowy Chrusciec" w sadzie w Grabinie.. by po chwili odkrecic kurki, byc juz tylko chamem, ktory swoja czynnosc umyslowa wykorzystuje do dopierdalania innym. Twoje "eksperymenty" z drugim czlowiekiem sa na poziomie eksperymentow Marka z M jak Milosc w przetwórni. Moznaby i sprobowac zastosowac eksperymentalna chemioterapie zlosliwego raka tego chamstwa, ale Ty nie chcesz sie leczyc. I troche jak Nerd wciaz zamykasz, zatykasz uszy na to, co bylbys zdolny pojac, ale wygodniej Ci nie. Aktor trzech rol. Dopierdoli albo Dniem Swira albo Allenem. Obwiesza sie galazkami i romantycznie leśmianuje w Grabinie, zdejmuje galazki i juz jest typowym chamem, rozpaczliwie polskim zgorzknialym czterdiestolstkiem, w kraju "w ktorym kazdy chlopiec jest jak mielony kotlet", a nawet - jak sie okazuje poza krajem...pewnie samotnosc doskwiera tam. Przedstawiasz sie tu jako Marek odpierdalajacy komedie "Podziemnego Kręgu", profanujacy go. Znasz te cytaty?

No to Ty bys mogl, jak oni w Fight Clubie tylko tak:

Gdy Tyler mowi: wygladam tak, jak ty chcialbys wygladac, robie to, co ty chcialbys zrobic, pieprze sie tak, jak chcialbys umiec sie pieprzyc.

Twoja wersja: Doczepiam do siebie gałązki tak jak ty, chamie, chcialbys doczepiac, popierdalam po sadach Grabiny tak jak ty chcialbys popierdalac. Umiem byc sza w piekarni tak, jak ty chcialbys umiec.

Nie jestes glupi czy idiota, ale zamiast zaczac sluchac, dopuszczac do siebie cokolwiek, to swa inteligencje pompujesz tylko w popierdol po Grabinie i dopierdalanie jak sie da i komu.

I chcialabym zobaczyc kiedys jak kladziesz uszy po sobie, ale nie w sensie przenosnym, to niemozliwe. Jestes zbytnim ignorantem zadufanym w sobie.

Smiesznie by bylo jednak zobaczyc jak tak bierzesz platki swych uszu i odginasz na dol, fizycznie. No przynajmniej bylbys przez chwile zabawny. Nie okrutny i smieszny.

I Ty negujesz relatywizm, mowisz "trzeba wiedziec, ze muchomor to.muchomor, a nie stac pol godziny i zastanawiac sie, czy to maslak."

Tak, pewnie, masz racje. Ja jestem.w takim momencie, moj umysl to czasem jak chomik na tym kolowrotku dla chomika.

Ale, ty hipokryto, rozszczepiony na Marka-Lesmiana i Chama-Uszczelke, a gloszacy, ze cos jest jakies i tylko jakies.

....
detektyw prawdy
02.07.2017
Widze ze tu sie dziejom walki na swierzym powietżu to ja sie morze odsune .
Niemampojecia96
02.07.2017
I to.ostateczny dowod. Zaden troll. JTN.
Ellie Victoriano
02.07.2017
XDDD Niemampojęcia, uwielbiam Twoje teksty xD
niewiem
03.07.2017
*brawo*
Zdzisław B.
03.07.2017
Przerzuciłem na szybkiego (bez cudzysłowu). Wątek śmieciowy, ale jak już, to odniosę się do fragmentu, gdzie Szudracz napisał/a, cytuję: "cyrk na kółkach" (właśnie bez cudzysłowu). Założyciel tego wątku napisał, że zwrot powinien być w cudzysłowie.
Poprawiam - Szudracz napisał/a poprawnie. Sformułowania o znaczeniu symbolicznym oraz związki frazeologiczne nie oznacza się cudzysłowem. Inaczej - nie używa się cudzysłowu tam, gdzie zwrot jest zrozumiały.
Szudracz
03.07.2017
Zdzisław wyjechałam z tym cyrkiem, ale teraz już mam pewność, jak się powinno stosować cudzysłów. Dziękuję bardzo :)
niewiem
03.07.2017
Chodziło mi o mój wcześniejszy komentarz, gdzie umieściłem ten sam zwrot. Tam by się cudzysłów przydał.
Szudracz
03.07.2017
niewiem To go tam dopisz:)
niewiem
03.07.2017
Niezbyt się da to zrobić.
niewiem
03.07.2017
(przynajmniej z telefonu się nie da)
Szudracz
03.07.2017
niewiem ja też nie wiem, jak Ty chciałeś/aś to zrobić ;) Pozdrawiam i już nie dociekam :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji