Aktualne konkursy literackie

Dark1
31.01.2017
Zachęcam do dodawania linków z konkursami skierowanymi do piszących i tworzących. Może coś kogoś zainteresuje. ;)

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/v-konkurs-literacki-z-cyklu-poznan-fantastyczny,6746.html

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/xxix-ogolnopolskie-literackie-spotkania-pokolen,6742.html

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/xi-ogolnopolski-konkurs-poetycki-im-rainera-marii-rilkego,6729.html

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/konkurs-poetycki-im-klemensa-janickiego,6714.html

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/akademia-opowiesci,6660.html

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/v-ogolnopolski-konkurs-na-reportaz-im-zbyszka-nosala,6648.html

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/vi-ogolnopolski-konkurs-literacki-slaski-shakespeare-im-anny-i-piotra-dobrowolskich,6637.html
Nuncjusz
31.01.2017
Nie wiem, jaki jest sens takiego wątku? Każdy tutaj chyba umie korzystać z Google, a większość zna tę stronę.
Wypisywanie linków z tej jednej stronki mija się deko z celem - zainteresowani konkursami zapewne są z nią na bieżąco
Jakbyś coś tu podał nieznanego a ciekawego, to by to uszło, a tak...
Dark1
31.01.2017
A jaki jest sens 90% wątków na tym forum? Pitolić można, a zachęcać do udziału w konkursach już nie? Znasz inne strony, inne konkursy to wklejaj - to tylko przykład. Gwarantuję, że wielu z tutejszych bywalców nie znało tej strony.
Nuncjusz
31.01.2017
ja walczę ze wszystkimi bezsensownymi wątkami, argument, że tu jest pełno syfu więc wolno mi syfić jest argumentem ułomnym
nie masz takowych gwarancji
Nuncjusz
31.01.2017
nie będę nic wklejał bo mnie konkursy nie interesują
Dlaczego uważasz, że konkursy to super sprawa godna zainteresowania?
Dark1
31.01.2017
To po co zabierasz głos? Konkursy mobilizują, uczą mnóstwa przydatnych rzeczy. Wiele można wynieść z współzawodnictwa, zwłaszcza kiedy nie wiemy nic o konkurentach. Każdy z zainteresowanych zastanawia się pewnie czy warto brać udział. Otóż to pytanie jest kluczowe na pewnym etapie dojrzewania literackiego. Pomoże ono nam podjąć decyzję, co chcemy robić w życiu, czy warto brnąć tą wyboistą drogą. Wygrana w konkursie nie gwarantuje sukcesu, a jedynie pobudza apetyt pisarza. Często udział w tychże konkursach nas uodparnia pomimo odmownych opinii wydawnictw, do których wysyłamy nasze prace - to dobre lekcje w trudnym świecie. Udział w konkursach pomaga wreszcie wyrobić w sobie rutynę pisania iluś tam słów czy stron codziennie.
Posądzanie o to, że ktoś wyda naszą książkę po znajomości jest śmieszne, bo nikt nie prowadzi w tej dziedzinie działalności charytatywnej. Warto zacząć od konkursów literackich, zanim uderzymy we wrota jakiegokolwiek wydawnictwa. Jury ocenia prace jako anonimowe dzieła (a przynajmniej tak powinno być). Możemy uzyskać odpowiedź nurtującą młodych pisarzy czy warto, czy dam radę. Faktem jest, że w Polsce rynek konkursów literackich jest w powijakach, dopiero raczkuje. Promujmy więc tego typu rywalizację. Wspomóżmy nasz rodzimy rynek książki, który ewidentnie tego potrzebuje. Na konkursach pracę czyta wiele par oczu (a nie jedna osoba w wydawnictwie). Istnieje większe prawdopodobieństwo, że autor zostanie dostrzeżony. Wiem, że znajdą się osoby, które się ze mną nie zgodzą, no cóż i tak może być. Każdy ma prawo do swojego zdania w tej kwestii. Tyle chciałem tylko dodać. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.
Nuncjusz
31.01.2017
Człowieku, bo mi wolno zabierać głos i jak na razie tylko ja zabrałem głos, więc nie sarkaj
Poza tym, takie uzasadnienie konkursów powinieneś był podac w pierwszym poście zamiast sterty linków
Nuncjusz
31.01.2017
Również pozdrawiam
O-Ren Ishii
31.01.2017
Ale miły jesteś, Dark. Gdybyś to wkleił do pitolenia, może byłby lepszy odzew? A że teraz jest jaki jest, sam jesteś sobie winien, więc nie pluj na innych za to, że się odezwali, polaku robaku najgorszy.
I spójrz na to tak, że ten wątek będzie wisiał parę miesięcy, a te konkursy nie będą już aktualne. Meh.
Dark1
01.02.2017
Reni, tu nie chodzi o odzew, a o świadomość. Nie zależy mi na bzdurnych wypowiedziach czy zaczepkach. Nie po to tu jestem. Rozumiem, że ten wątek jest także dla Ciebie ogromnym utrapieniem. No cóż, jakoś to przeżyję. Jesteście zadziwiającą społecznością. Rozbawiłaś mnie sformułowaniem ''polaku robaku najgorszy''. Hm, napisałem, by wklejać inne linki z aktualnymi konkursami. Nie rozumiem Waszej postawy. Na aktualnie wyświetlającej się stronie forum (mam na myśli pierwszą) są może trzy, cztery wątki warte uwagi i Wy mi sugerujecie, że ten jest niepotrzebny...
Wracając do sedna, jeśli choć jedna osoba weźmie udział w którymś z konkursów będę niezmiernie usatysfakcjonowany.
Nuncjusz
01.02.2017
Dark1
01.02.2017
Właśnie rozmawiałem z przyjaciółmi o tej stronie. Chciałem tylko pomóc, niektórym użytkownikom tego portalu, ale nie będę walczył z ludźmi - wiatrakami, którzy tego nie rozumieją. Zerknąłem też w Twój któryś z kolei profil. Notka " MOJE OSOBISTE: FORUM LUDZI KREATYWNYCH'' powaliła mnie na łopatki. Nie wiem, na jakiej podstawie nazywasz mnie przemądrzałym, ale nie ukrywam, że takie zachowanie zniechęca mnie do dalszej rozmowy z Tobą. Dziękuję za mało efektywną wymianę zdań. Nie mam zamiaru tego ciągnąć. Pozdrawiam i życzę miłego gaworzenia na Pańskim forum, Kreatywny Człowieku.
Nuncjusz
01.02.2017
no więc Panie Dark1 już tłumaczę swoją postawę
jakby ww wątku wrzucił Pan swoją stertę linków, nie odezwałbym się ni słowem
ale nie, Pan jesteś leniwy bufon, nie chciało się Panu sprawdzić, czy podobny wątek już nie istnieje na Forum, nie, to nie podobne do Pana. Pan w swojej bufonadzie, stwierdził, że jest tutaj mężem opatrznościowym i będzie nam maluczkim niósł kaganek oświaty, bo my tylko potrafimy pitolić i nic więcej.
No więc pomylił się pan co do nas, nie tylko pitolimy, ale nawet potrafimy korzystać z wyszukiwarki na Forum i googlowskiej w swoich przeglądarkach, to nic trudnego - wystarczy wpisać frazę Konkursy Literackie i mamy to bez niczyjej łaski.
Kolejna rzecz, po Panu, Panie Dark, spodziewałem się czegoś bardziej merytorycznego aniżeli snopek linków, dlatego poprosiłem, o jakieś uzasadnienie potrzeby konkursowej, by np przekonać do nich nie przekonanych. Zrobiłeś to Pan, ale jednocześnie, nie mogłes się powstrzymać od pełnych sarkazmu szpilkek w moim kierunku, a ja tylko prosiłem o jakiś konkret, który by nadał sens temu wątkowi.
Ren, nie krytykowała wątku, świętego już teraz WĄTKU, ona skrytykowała Twoją postawę i w pełni się z nią zgadzam - Pańska postawa w stosunku do nas jest niemiła i nadęta
To tyle co mam do powiedzenia, dziekuję za uwagę i żegnam Pana.
Nuncjusz
01.02.2017
Pańskie dowalanie sie do mojego forum jest co najmniej nie na miejscu
co za człowiek...jprdl
Nuncjusz
01.02.2017
I tuszę Panie Dark, że jednak jestem bardziej kreatywny od ciebie, bo potrafię coś więcej aniżeli tylko stworzyc durny wątek
detektyw prawdy
01.02.2017
Nuncjusz, o co Ci chodzi?
Nuncjusz
01.02.2017
o ludzkość, żeby była pełna miłości i mądrości
o nic więcej
O-Ren Ishii
01.02.2017
Dark, misiu, cieszę się, że Cię rozbawiłam, a nie uraziłam. Mnie ten wątek nie przeszkadza, nigdy nie przeszkadzały mi śmieci. Czy tam nieśmieci. Ren nie jest strażniczką porządku na forum, raczej lubię ten nieporządek, jedyne czego nie lubię to bezmyślność i taka... Taka brzydka postawa. :c
Dark1
01.02.2017
Jest to moja ostatnia wypowiedź na tym zacnym form. Komentarzami starałem się wspomóc, doradzić i zasugerować nad czym warto pracować. Niektóre piszące tu osoby spokojnie mogą spróbować swoich sił w wydawnictwach.
Nie było moim zamiarem urażenie kogokolwiek. Nie wiem, na jakiej podstawie wywnioskowaliście coś podobnego. Nie wywyższam się, nie pluje na prawo i lewo swoim wykształceniem i nie chwalę się gdzie pracuję. Jeśli miernikiem oceny mojej osoby jest mój sposób wypowiedzi, no to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przeprosić Was za moje kulturalne zachowanie.
Nuncjuszu, nie mam zamiaru tarzać się z tobą w fekaliach.
Renko, kochanie, przeczytałem już wcześniej kilka Twoich prac i przyznaję, że jest coś ujmującego w sposobie doboru przez Ciebie słów. Niektóre wiersze są tak autentyczne, że aż boli ich czytanie. Piszesz emocjonalnie i wydaje mi się, że możesz znaleźć grono odbiorców. Skorzystaj z okazji i weź udział w jakimś konkursie, bo uważam, że masz spore szanse na wyróżnienie. A i jeszcze jedno - sarkazm nie przystoi tak młodej i wrażliwej damie. Pozdrawiam i Żegnam to zacne i wrażliwe na bufonadę grono.
Nuncjusz
01.02.2017
Człeniu, na jakiej podstawie twierdzisz coś o fekaliach? Zachowujesz się idiotycznie, oceniasz mnie na podstawie tego co tu publikuję? Nie potrafisz wyzwolić się ze swojego szamba, ok, ale ode mnie prosze sie odwalić
Dałeś właśnie przykład tego jakim jesteś człowiekiem, potrafisz tylko pluć i jesteś typowym burakiem, tyle że obranym ze skórki, więc łudzisz innych swoją gładkością, ale i tak jesteś tylko burakiem
Nie odnoś się więcej do tego co pisze to i ja zaprzestanę się odnosić do twoich jadów.
Mam nadzieję więcej cie tu nie spotkać, a miałem wrażenie , że jesteś spoko koleś, jak bardzo się można pomylić

Część postów została ukryta (14)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Neurotyk
04.02.2017
i vice versa
Nuncjusz
04.02.2017
można tu luknąć
http://salonliteracki.pl/new/konkursy/biezace
Nuncjusz
04.02.2017
skończ to już, bo to nudne
Neurotyk
04.02.2017
już interesują Cię konkursy zamierzasz umieszczać linki? Jesteś Neurotykiem
Nuncjusz
04.02.2017
człowieku, nie interesują, zamieszczam je dla tych kogo mogą zainteresować
skończ już to szczekanie
Neurotyk
04.02.2017
"nie będę nic wklejał bo mnie konkursy nie interesują"

Nuncjusz, kto to powiedział? Skleroza nie boli :)
Nuncjusz
04.02.2017
to była nerwowa odpowiedź na impertynecję Darka, która wcale nie znaczy, że zdania nie mogę zmienić
długo tak będziesz jeszcze ujadał?
Ja potrafię zmienić zdanie, nawet przyznać się do błędu, a Ty?
Neurotyk
04.02.2017
Oczywiście, żałuję, że stworzyłem dziś obrażający Cię wątek.

" to była nerwowa odpowiedź " (twoje słowa...) na wyzwiska, które lecą w moim kierunku, ale i nie tylko moim, bo znamy przypadki innych użytkowników, jak choćby Josef Hosek.

ausek
04.02.2017
Możecie mnie zjeść żywcem, proszę bardzo. ;) Przeczytałam cały wątek i prześledziłam niektóre komy Darka. W żadnym nie zauważyłam, by kogoś sprowokował i obraził. Nuncjuszu, jesteś w gorącej wodzie kąpany. Co z tego, że ludzie wiedzą o tej stronie. Powiem więcej: mam zamiar wziąć udział w jednym z tych konkursów. Forum jest stworzone dla ludzi, dla komunikacji - z którą jak widać różnie tu bywa. Skoro administrator nie przyczepia się powstawania bzdurnych wątków, czemu Ty masz to robić? Muszę zgodzić się Neuro, że chyba Cię poniosło. Bardzo nieprzyjemnie się to czytało.
Neurotyk
04.02.2017
Ausek, to jedno zdanie, gdzie przedtem Dark zapytał tylko: po co zatem zabierasz głos (w domyśle: skoro nie interesują Cię konkursy), jedno zdanie "więc nie sarkaj" jest zapalnikiem, to coś w stylu: siedź cicho, burku.

To jest sprowokowanie. Rozumiem Darka, że odechciewa mu się cokolwiek na forum napisać.
Nuncjusz
04.02.2017
Ausek, nie dość uważnie jednak, albo po prostu ja mam inną percepcję. Obywatel Dark był z góry do mnie uprzedzony i to wyszło, jak poniosły go nerwy. On mnie już wcześniej zaszufladkował i nakleił mi na czoło etykietę gównozjada, któremu w poważnych wątkach nie wolno się odezwać a już na pewno nie krytycznie
To "tylko" panie Neurotyk było "bardzo wiele" dla mnie
Nuncjusz
04.02.2017
ps powodzenia Ausku :)
ja wbrew pozorom, Wszystkim Wam życzę jak najlepiej
Nuncjusz
04.02.2017
Administrator nie przyczepia się do durnych wątków, ponieważ nie zagląda na stronę o ile ktoś mu tego nie zgłosi
Na prawdę, muszę Cito tłumaczyć?
a po drugie, nie tylko ja z tym procederem walczyłem, teraz niestety zostałem sam i mam powoli tego dość
utopcie się w tym szaqmbie skoro to wam pasuje
Nuncjusz
04.02.2017
Może to kogoś zainteresuje
Nie jest to stricte konkurs, to jest oferta pracy, czyli jakby wyższy lewel :)
Chodzi o grafiki i/lub slogany na koszulki
np slogan/hasło Misio-Pisio itp plus ewentualnie do tego jakiś adekwatny obrazek
http://www.digart.pl/forum/temat/1814098/_Kupie_grafiki_satyryczne_ANTY_PIS.html
detektyw prawdy
04.02.2017
W pełni zgadzam się z Ausek.
Nuncjusz
04.02.2017
pajac
detektyw prawdy
04.02.2017
Nie no ale serio, Nuncjusz... Czepiasz się byle czego, nawet jak wątek jest dla Ciebie nie zrozumiały lub w ogole nie jestes w temacie, to musisz napisać jakąś głupotę. Ja bym się wstrzymał przed napisaniem takiego Wpisu ale ty jesteś wszędzie. Kurwa, Opowi nie jest dla takich ludzi. Zrozum.
Nuncjusz
04.02.2017
detektyw, czy to jest jakieś czepianie się? Po prostu zadałem pytanie
Nudzi ci się? Weź, wypij ten rozpuszczalnik

Nie wiem, jaki jest sens takiego wątku? Każdy tutaj chyba umie korzystać z Google, a większość zna tę stronę.
Wypisywanie linków z tej jednej stronki mija się deko z celem - zainteresowani konkursami zapewne są z nią na bieżąco
Jakbyś coś tu podał nieznanego a ciekawego, to by to uszło, a tak...
detektyw prawdy
04.02.2017
a czy ty myślisz że tak łatwo znaleźć aktualne konkursy literackie?
Nuncjusz
04.02.2017
jprdl
wpisujesz w google frazę "konkursy literackie" i ci samo wyskakuje
serio to dla ciebie za trudne?
drugi neurotyk, skończ już ten debilny temat
Nuncjusz
04.02.2017
https://www.google.pl/search?q=konkursy+literackie&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=rP-VWP62G_Kv8wfUqYHYCA
Neurotyk
04.02.2017
Nuncjusz, zrozum, że niektórym bokiem wychodzi zwracanie uwagi Twoje na każdy wątek, a że może trzeba było w starym poszukać, albo w starym zamieścić, albo, że paczka linków lipna, bo znana, a to, a tamto...

Ja, jak zauważyłem, że nic nie da zwracanie uwagi na łacinę, która tu się wszędzie pałęta to wziąłem dropsa, wyszedłem na spacer, przeczytałem Słowackiego i się uspokoiłem.

Polecam Tobie poczytanie świetnego forum gdzieś, pięknie uporządkowanego i odpuść zwracania tak częste uwagi na wątki takie jak ten – nic nikomu nie robiące...

BAJ

Też Ci dobrze życzę.
Nuncjusz
04.02.2017
Baj
Nuncjusz
04.02.2017
Nie jestem Tobą
Neurotyk
04.02.2017
I tak zaraz Coś dopiszesz...
Neurotyk
04.02.2017
Wiedziałem
Nuncjusz
04.02.2017
Jaki mądry i domyślny domyślny ;)
Neurotyk
04.02.2017
Bo my jesteśmy, wbrew pozorem, mądre chłopaki :)
Skoiastel
10.02.2017
ORGANIZUJĘ KONKURS!
https://wspolnymi-silami.blogspot.com/2017/02/uwaga-konkurs.html :)

Zapraszam wszystkich piszących – szczególnie tych, którzy nie załapali się na bitwę, a chcą, by ktoś ocenił ich tekst.
Nazareth
10.02.2017
Cierpienia autora ocenianego? A cóż mamy przez to rozumieć?
Skoiastel
10.02.2017
Wszystko, co tylko przychodzi ci do głowy, gdy myślisz o temacie :)
Można wylać żale na złych oceniających lub napisać parodię o uparciuchu, który jednak wcale aż tak bardzo nie lubi wytykania błędów. Można napisać dramat, że błędów za dużo, a czasu za mało bądź tragikomedię o czymkolwiek, co chociażby delikatnie dotyka tego tematu :)
Nazareth
10.02.2017
To mogę np. Zgłosić swój weltshmerz?
Skoiastel
10.02.2017
Każdy może.
Tylko żeby to nie było coś, co już ja przerabiałam na WS-ie, a co miałeś na blogu, bo walczę o sprawiedliwość w tym moim literackim zakątku :)
Nazareth
10.02.2017
A to dupa... :P
Dark1
13.02.2017
Widzę, że wątek jednak w jednym procencie jest przydatny.
Skoiastel
26.02.2017
http://wspolnymi-silami.blogspot.com/2017/02/uwaga-konkurs.html podbijam, jeszcze jest czas, można się zgłaszać :>
D4wid
01.03.2017
http://www.ckgdynia.pl/14-iii-2017-gdynia-slam-nr-16/#more-12685 ktoś coś słyszał o takiej imprezie lub podobnej? Mieszkam teraz w Gdyni i aż mnie kusi by tam pójść, może nie by się zmierzyć, ale zobaczyć.
O-Ren Ishii
04.03.2017
Mieszkasz w Gdyni? Weź mnie przygarnij jak przyjade na openera
D4wid
04.03.2017
Niestety to nie moje mieszkanie, a dziewczyny brata :P
Karawan
04.03.2017
Rozumiem, że dziewczyna wspólna i na dodatek zazdrosna? ;))
D4wid
04.03.2017
Akurat tym się nie dzielimy haha
Nuncjusz
05.08.2017
up
Sovbedlly
05.08.2017
Z przyjemnością informuję o trwającym jeszcze ciekawym, literackim konkursie na
www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com
Trzeba napisać krótkie opowiadanie do 5 stron przy użyciu jednej z przedwojennych piosenek. Co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Warto dodać, że uczestnicy walczą o kilka nagród, m. in. obyczajowe i tematyczne książki, a także drobne upominki, grafikę i ewentualnie reklamę strony, jeśli laureat ją posiada. Zapraszam serdecznie wszystkich, co lubią pisać opowiadania i chcą udoskonalać swój warsztat pisarski.
https://www.facebook.com/events/373964379742419/

MAJ
10
VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O Trzos Króla Eryka"

REGULAMIN VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO „O TRZOS KRÓLA ERYKA”

Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda ogłasza VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Trzos Króla Eryka”.
Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim brać udział twórcy, piszący w języku polskim, którzy ukończyli 16 lat.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie 3 wierszy własnego autorstwa, o dowolnej tematyce oraz (nieobowiązkowo) 1 wiersza o Darłowie lub tematyce morskiej. Wszystkie wiersze w 4 zestawach, w formie wydruku na papierze, w formacie A4,
przysłać do dnia 10 maja 2018 r. na adres:
Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda
ul. Morska 56
76 – 150 Darłowo
Na kopercie umieścić dopisek: "Konkurs Poetycki”
Nadesłane na konkurs wiersze należy opatrzyć godłem (pseudonimem). Wiersze i koperty podpisane nazwiskiem będą dyskwalifikowane.
W osobnej, załączonej kopercie, opatrzonej tym samym godłem, należy umieścić nazwisko i imię autora, adres, numer telefonu kontaktowego lub adres e-mail, wiek oraz krótką notkę o sobie.
Nadesłane na konkurs wiersze nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane, ani nagradzane w innych konkursach.
Organizator nie zwraca otrzymanych tekstów i zastrzega sobie prawo do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy w tomiku pokonkursowym, w Internecie lub w prasie bez zgody autorów i honorarium.
Prace nadesłane na konkurs oceni jury powołane przez Organizatora.
Przewiduje się następujący podział nagród:
Nagroda Główna – „Trzos Króla Eryka” oraz 500 zł
Trzy wyróżnienia:
I Stopnia - 400 zł
II Stopnia - 300 zł
III Stopnia - 200 zł
Nagroda Specjalna Burmistrza Miasta Darłowo, za utwór o Darłowie lub tematyce morskiej.
W razie sytuacji nieprzewidzianych, Jury upoważnione będzie do innego podziału nagród.
O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.
Informacja o wynikach konkursu zamieszczona będzie również na stronie Darłowskiego Ośrodka Kultury w Darłowie www.dokdarlowo.pl
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w maju 2018 r. na Zamku Króla Eryka w Darłowie
Nagrodę należy odebrać osobiście w dniu finału.
Laureaci przyjeżdżają na własny koszt.
Organizator zapewnia udział w biesiadzie poetyckiej i nocleg.
Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.
Informacje o Konkursie udzielane są pod numerami tel. 505 186 112 oraz 667 141 750
D4wid
14.01.2018
Może już to wstawiałem, ale może jest w ukrytych.

https://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie.html
maga
21.04.2018
http://kreatywna-europa.eu/opowiesci-dziedzictwa-europejskiego-ruszyl-nabor/
Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś z opowi to wygra. Trzymam kciuki!
Pozdrawiam :)
maga
21.04.2018
(Autorzy nagrodzonych opowieści mogą liczyć na grant w wysokości do 10000 euro!)
Adelajda
20.02.2019
https://fabrykaslow.com.pl/gladiatorzy/?fbclid=IwAR3D_UxzF4Iz4k4Tj2umTljcLNYu-4PX3vD-X5jC-DHLFPJm6a6ElOhdkhU


Ja tylko zostawiam, może ktoś, coś w tej tematyce lubi i chciałby spróbować ;)
Nuncjusz
20.03.2019
http://booklips.pl/konkursy/literackie/konkurs-na-opowiadanie-kryminalne-z-okazji-100-lecia-agh-w-krakowie/
jesień2018
06.10.2019
Halo halo.
Ma ktoś jakieś wiadomości? :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji