Ankieta i najlepsza seria opowi.pl

Daniel
18.04.2015
Co powiecie na konkurs, w którym wyłonimy najlepszą serię na opowi? :D
Zrobiłoby się głosowanie na fb strony. (Link jak coś podam).
Jeśli jesteście za. To ustalmy pewne reguły. Najpierw trzeba ułożyć listę serii występujących w "I Plebiscycie opowi.pl". Od tej chwili siedem serii podanych w komentarzach zostanie zaliczonych do głosowania. (Każda osoba może podać tylko jedną serię, które nie mogę się powtarzać i nie można zgłaszać swoich opowiadań). Po zebraniu kompletu zakładam ankietę na fb i podaję tutaj do niej linka. ;)
Co wy na to? :D
Ktokolwiek
18.04.2015
Uwielbiasz konkursy, Prawda? :) jesteś autorem bitw literackich i teraz to... osobiście nie mam fb, ale chętnie dowiem się, co wybraliście :)
Jolly Joke
18.04.2015
Myślę, że to będzie konkurs raczej na najpopularniejszą serię ;)
LinOleUm
18.04.2015
Właśnie^
Ktokolwiek
18.04.2015
Jolly joke ma rację :)
Daniel
18.04.2015
Chce rozruszać forumowiczów. Jaka by nie była, ważne, że coś się będzie działo. :P
LinOleUm
18.04.2015
Ale nie wszyscy są czytani z taką samą częstotliwością.
Majeczuunia
18.04.2015
Super, ale powinniśmy się umówić : maks jedna seria na autora. Chcemy, żeby kazdy miał równe szanse, nie?
Ktokolwiek
18.04.2015
I myślę, że trzeba ograniczyć ilość części tej serii.
Drassen Prime
20.04.2015
Jestem za, ale...
KIEDY SIĘ ZACZNIE XD Czekam już te prawie 3 dni na to i nic się nie dzieje, więc pytam, co jest grane? Za mało ludzików, czy jak?
Ekler
21.04.2015
też myślę, że kiepski pomysł
Daniel
21.04.2015
No to z tą ankietą jeszcze nieco poczekamy, aż opowi przybędzie użytkowników. ;)
Nithael
24.04.2015
Niech każdy poda tytuł ulubionego opowiadania, i za jakiś czas np do końca maja zsumuje się wszystkie głosy.Wtedy poznamy zwycięzcę :)
xnobodyperfectx
24.04.2015
Tylko nie każde opowiadanie jest czytane. Tak więc większość naprawdę dobrych dzieł mogłaby zostać niedoceniona.
Anonim
25.04.2015
O dziwo, jestem przeciwny. Jeśli już koniecznie chcecie wyłaniać z tej czeluści opowiadań i wierszy (co one tu robią, dalej nie wiem) najlepsze, to chociaż zastosujcie periodyczność.

Najlepsze opowiadanie minionego tygodnia albo coś. Bo, nie ukrywajmy, na forum panuje kumpelstwo i kolesiostwo, co nieco psuje odbiór.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji