Badania społeczne – pisarze przed debiutem

Szanowni Państwo,

jako osoba związana ze światem literatury, prowadzę wraz z zespołem badania społeczne skupiające się na pisarzach mających swój debiut jeszcze przed sobą; dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhBhlCvvQUVkSFqQWEGhDHqCqSqCClWqvlZuI3SOcynwIPtQ/viewform

Państwa odpowiedzi są w stanie wpłynąć na kształt rynku wydawniczego – myślę, że warto. ;)
Canulas
15.04.2018
Ostatnio komuś wypełniałem ankietę. Jakiejść kobitce. Pamiętam Cię z zajebistych tekstów, jednak zakładanie nowego wątka ot tak, jest średnio mile widziane. Od wszelkich anonsów jest stosowny dział. Trzy klikniecia i masz.
Co do samej ankiety, chwilowo nie wiem.
Pozdrówki.
refluks
15.04.2018
No i po co mi weidza, że bedzięcie mieć wiedzę.
i tak mnie nie wydacie.
Jedyna osobą, która zachwytnieta je moja twórczosią jest Canulardo.
Canulas
15.04.2018
Potwierdzam, ale oczywiście co, pokasowane, kurwa, wszystko, bo foch musiałbyć z przytupem.
A tera nie, nie mogie wrzucić, bo nie wim gdzie i co, eh...
Przepraszam w takim razie – może faktycznie zadziałałem zbyt porywczo, ale w szczytnym celu. :/
Kim
17.04.2018
UMK! Siema, ziomy :D Wypełnię Wam tę ankietę, elo.
Elorence
17.04.2018
Wypełnione :)
riggs
18.04.2018
Masz kolego, trzeba sobie pomagać i nie spinać dupy. Dobrze, że założyłeś ten wątek - tu jest milion bardziej bezzasadnych - w tym ze dwa moje :)
D4wid
18.04.2018
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie założył wątku bezsensu na tym forum! Zabieram się za wypełnianie
Canulas
18.04.2018
Hmmm, daj kamienia
Pasja
18.04.2018
Wypełniłam

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji