Bitwa Literacka Składu Oceniającego - Rekrutacji Ciąg Dalszy

Skład Oceniający Bitwy
2 tygodnie temu
Hej, ludzie! :)

Już po 3.12, a zgłoszeń jak nie było, tak nie ma. Niestety, nie jesteśmy w stanie prowadzić bitwy we trzy osoby, dlatego przedłużamy rekrutację do końca grudnia - 31.12.

Nowa bitwa zacznie się już w roku 2018.

Obecny Skład to sędziowie w osobach:
- Skoiastel
- Lucinda
- Arysto

Wbrew pozorom, nie wymagamy żadnych "kwalifikacji", nie prosimy o portfolio i CV. Jesteśmy grupką pasjonatów i amatorów o literackim zacięciu i odrobinie wiedzy, która pozwala nam robić to, co robimy.

Zgłoszenia można dawać w tym wątku, jak również możecie przesyłać zgłoszenia na maila: skladoceniajacy@gmail.com - prosimy w treści maila podać nick na Opowi (albo nicki).

Konieczne do współpracy jest posiadanie konta na Facebooku, byśmy mogli się skutecznie komunikować i wymieniać poglądy.

Dziękujemy Wam z pomoc i czekamy na Wasze zgłoszenia do 3.12 :)
takaja
2 tygodnie temu
wieczorem...

Codziennie po cichutku, gdy zmrok dopada nas
ty przychodzisz do mnie i ze mną jesteś przez ten czas.

Gdy się lękam, przytulam wodospad mych łez, ty powtarzasz-
NIE LĘKAJ JUŻ SIĘ.

Powolutku, po cichutku kładziesz się obok mnie
Obejmujesz swymi rękoma, uciszasz mnie.

Gdy znów dzień nastaje, ty wychodzisz bez słowa.
A ja znów jestem rozbita,zgaszona, niemowa.
Arysto
2 tygodnie temu
To spoko.
Dziękujemy.
Okropny
2 tygodnie temu
Dostałeś wierszowane cv, man. Nie w kij pierdział.
riggs
2 tygodnie temu
Może bym, ale fb tylko dla wybranych.
"A tak by było ładnie - Amerykancko, szkoda!"
Okropny
2 tygodnie temu
Fejkowe konto założysz w dwadzieścia sekund i po sprawie
Arysto
2 tygodnie temu
Tak jak pisał Okropny - po prostu potrzebujemy tego do komunikacji. Jeśli Twój osobisty FB, riggs, jest ekskluzywny, to można założyć konto specjalnie do komunikacji ze Składem.
riggs
ponad tydzień temu
Okropny - Tobie bym podał prawdziwe
Arysto
wczoraj o 12:23
Przypominam o rekrutacji. Byłoby miło, gdybyście wsparli Inicjatywę. Jeśli do końca grudnia nie znajdziemy sędziów wśród opowijskiej społeczności, zamykamy sprawę i dziękujemy wszystkim za udział :)
Okropny
wczoraj o 13:21
Riggs by mi podal prawdziwe, żeby mnie znaleźć i mi wpierdolić, ja wiedzialem od początku.
Elorence
wczoraj o 14:50
Arysto, ależ ja cały czas myślę o tych bitwach! I kurczę, tak sobie po cichu liczę, że ktoś się zgłosi i te bitwy ruszą, bo chciałoby się coś oddać do ocenienia.
Mogłabym się zgłosić, serio. Bez problemu wysłałabym do Was zgłoszenie, ale stawiać się z Wami w jednej linii to... tylko to mnie powstrzymuje.
Czasu mam, a od nowego roku będę mieć go więcej. Niby nie oczekujecie nie wiadomo jakich kwalifikacji, więc jeśli nikt się nie zgłosi, to zobowiązuję się do zgłoszenia do końca roku :)
Podszkolę się i tyle będzie. A na pewno sypniecie przydatnymi radami :)
Adam T
wczoraj o 15:22
Ja mam ten sam problem, bo z jednej strony kusi, żeby sprobować pooceniać innych, a z drugiej chciałbym coś jeszcze stuknąć w bitwie, bo zdaję sobie sprawę, że nie na wszystkie pytania poznalem jeszcze odpowiedzi. A wiele rzeczy się od Was można nauczyć, choć podobno jesteście "pasjonatami", to jednak w wielu kwestiach do pięt Wam nie dorastam i nie ma w tym krzty przesady.
Felicjanna
wczoraj o 16:09
ja tylko napiszę, że byłoby szkoda, chociaż rozumiem opory ludzi.
Arysto
3 godz. temu
Stawianie się z nami w jednej linii - przepraszam, ale bogami literatury nie jesteśmy. Każdy z nas ma swoje doświadczenia, ale również różne punkty widzenia - a nam chodzi po prostu o to, by składnie formułować swoje myśli, co widzę, że wszyscy powyżej, potraficie zrobić.

Zastanówcie się. Niestety, bez pomocy od Opowi bitwy pomrą.
Ozar
3 godz. temu
Trochę to dziwne, że na tylu aktywnych członków opow. nie było chętnych do oceniania.
Canulas
godzinę temu
Punkt widzenia teoretycznie ma każdy, ale jeśli ktoś (tak, ja) poprawia opowiadania przed startem w wątpliwej jakości programie, typu LanguageTool czy Ortograf, to raczej się nie nadaje, by być skrzydłowym dla tak zacne go składu.
I nie jest to wpis dwulicowy, a naprawdę szczery.
Swoje miejsce trzeba wszakże znać.

Ale Adam T. tak.
Moim zdaniem on by się nadawał.
Okropny
godzinę temu
Ja się tu szczerze wypowiem:

Nie mam czasu. Naprawdę, naprawdę nie mam czasu. Prócz tego, kompetencje. Jestem czepialski do przesady albo olewatorski do porzygu. Mogę się przypieprzyć do nielogicznej mgły-jednomyślnej wszechistoty lub do "mama od Jasia" ale nie zauważyć, że bohater wychodzi z ciepłego domu i już jest na basenie i ściąga kalosze. Sorry.

Adam T., ooo, ten to by się nadawał.
Nuncjusz
godzinę temu
Arysto, ja od początku istnienia bitew, jeszcze za czasów trybunału, odmawiałem udziału, mimo ze mi to na początku nawet proponowałeś.
Chyba doskonale wiesz czemu
Nie mam odpowiedniej erudycji, ani wykształcenia by cokolwiek w tym dziubać.

No właśnie, miałem Okropa wywołąc do szeregu, ale sam sie zgłosił na nie :)
Okropny
godzinę temu
Ja naprawdę, naprawdę nie mam czasu. Naprawdę.
Nuncjusz
godzinę temu
A gdzie są Nazy, Jaredy o Shiro nawet nie wspomnę bo umarła chyba wirtualnie
Gdzie Rasia, Alfonsyna, Skoia?
Nuncjusz
godzinę temu
Albo nowa formuła, jeśli ta nie wypali
Kierowac wszystkie prace bitewne do Wspólnymii Siłami, na tego bloga

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji