Blog o kulturze, z naciskiem na fantastykę

Fenrir
16.06.2016
Wystartowałem z nowym, tym lepiej przemyślanym projektem, czyli Kulturalnymi ramami. :)
Na razie pusto, bo tekstów brak, a napisanie każdego wymaga masy czasu (którego brak ze względu na pracę), niemniej idzie do przodu:

http://kulturalneramy.pl/
GeraltRiv
16.06.2016
A rowiniesz myśl? Bo jeśli chodzi o fantastykę to moge coś naskrobać.
Fenrir
16.06.2016
@Geralt - dzięki za propozycję, ale blog jest mój i lubej, chcę pracować na "swój" rachunek. :)
GeraltRiv
16.06.2016
Ach. Bo ja zrozumiałem że może szukasz autorów którzy zapełnią ci bloga tekstami. A ty tylko reklame wrzucasz
Nuncjusz
17.06.2016
Fernir
Ty suko
no to ja też
http://www.forumforum.4ra.pl/
Neurotyk
17.06.2016
forumforum.4ra... nawet domeny własnej nie wykupiłeś i na jakimś ruskim albo malezyjskim serwerze forum, wiocha.pl :D

żartuję :)

gratulacje, życzę Ci, aby forum przerodziła się w facebook'a nowych czasów, a Tyś zarabiał miliardy i zajął się kolekcjonowaniem gołych panienek :)
Okropny
19.06.2016
Neuro, pewnie już kolekcjonuje.

Do folderu 'Pobrane' XD

Nuncjusz
19.06.2016
To forum jest non profit Neuro
Nuncjusz
19.06.2016
Kiedyś mnie nazwałes społecznikiem i trafiłeś z tym określeniem w sedno - jesteś strasznie merkantylny :)
Nuncjusz
19.06.2016
Zamiast mnie krytykować zróbcie coś lepszego - przecież to takie proste
Neurotyk
19.06.2016
Okropny - kto tego w swoim czasie nie robił, że do folderu... :D

Nuncjusz, nie krytykuje się uśmiecham:) Życzę Ci powodzenia w budowaniu (bezinteresownie) wspólnoty i społeczności artystów sztuk wszelakich.

Zysk... Czym go mierzyć, jaką do niego przyłożyć miarę. Czy zyskiem nie jest dla Ciebie satysfakcja?:) Ja zrobiłem kogo i mam zysk - satysfakcję.

Ciągne jak koń Literkowa za darmo, więc nie jestem aż tak chciwy, ale... Może zyskuje satysfakcję? :)

Do przemyślenia.
Neurotyk
19.06.2016
#logo
Neurotyk
19.06.2016
Dobra, chodziło Ci raczej o kasę a nie inne korzyści. Kasa się przydaje, żeby... Podrasowac forum, np. Postawić na własnym serwerze:) Możesz zrobić zbiórki, śmietany pomysł mobilizacji użytkowników w konkretnym, służącym grupie, celu:)
Nuncjusz
19.06.2016
Czyli musiałem Cię źle zrozumieć
cyt "życzę Ci, aby forum przerodziła się w facebook'a nowych czasów, a Tyś zarabiał miliardy"
wyrażaj się mniej metaforycznie
też to robię wyłącznie dla kwaśnej satysfakcji i ani przez moment nie pomyślałem o zarabianiu, 60sec też nie opłacałem, trafiają się ludzie ideowi
i dobrze
Nuncjusz
19.06.2016
Nie, nie będę dokładał kasy do tego pomysłu, musi wystarczyć takie jakie jest czyli darmowe
kosztowało mnie ono tylko multum poświęconego czasu i gotowania się mózgu żeby miało taki wygląd jaki mam obecnie
Nuncjusz
19.06.2016
*,ma
Neurotyk
19.06.2016
Bardzo fajnie mieć własną przystań na wodach Internetu:)
Nuncjusz
19.06.2016
ale chętnie przyjmę każdą pomoc w podrasowywaniu ale musi być ogarnięcie w skryptach javy i php
Neurotyk
19.06.2016
Więc to nie ja - php i Java to jest enigma dla mnie:) Jestem specjalistą od Wordpress, wtyczek, trochę html:).
60secondsToDie
19.06.2016
podążam za tłumem

http://koscielna-prostytutka.blogspot.com/

Część postów została ukryta (32)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nuncjusz
20.06.2016
Polowanie na czarownicę, a ona tylko wstawiła link na swego bloga
Spalcie ją na stosie
MrJ
20.06.2016
Ja nie mam nic do tegoz bloga, tylko do faktu, w jaki sposob sie kreuje jako oskba. Nie jest to ani ciekawe, ani za bardzo nie ma podstaw. Tyle
Nuncjusz
20.06.2016
Ale od tego sie zaczeło
Ona sie tylko tak broni przed Inkwizycją XD
Neurotyk
20.06.2016
Nuncjusz, jesteś mądry – wierze w to – pokazywanie głupotki w wypowiedziach, braku refleksji, epatowania nie wiedzą i przemyslunkiem wypowiedzi a czystą emocjonalnością i braku podstawowej wiedzy o świecie nazywasz inkwizycją, Nuncjusz, nie idź tą drogą :D

Zresztą, każdy swoimi wypowiedziami publicznymi naraża się na kontrę, a życie to nie bajka i nie drapie Was po jajkach ani waginach :)

BAJ
60secondsToDie
20.06.2016
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PANI MROKU
dobra zdechlam
60secondsToDie
20.06.2016
Czyli czegokolwiek nie zrobie, bedzie to kreowanie sie na cos
W sumie tak
Bo kazdy sie na cos kreuje jesli zajrzec w przeszlosc
Ale moje reakcje sa automatyczne, wiec nie nazwalabym tego kreacja XD

EFita
20.06.2016
Ojapierdolę, zabijcie mnie, kurna.
Boże, widzę Hiszpańską Inkwizycję, o co chodzi? Myślałam, że konwersację na poziomie zakończyliście wczoraj, ale w sumie z wczoraj niewiele pamiętam, więc chuj. O co te dissy lecą?
60secondsToDie
20.06.2016
Nie wiem, zyskalam przydomek PANI MROKU, a raczej nedznej kreacji PANI MROKU
Neurotyk
20.06.2016
60, Ty jesteś na tyle inteligentna, że chyba jednak czujesz, że w większości twoich wypowiedzi to emocje grają, a nie przemyslunek :)

Żyjesz gdzieś, tam gdzieś jest jeszcze pełno ciemnych Katoli i oni Cię zarzynają za orientację.

Każda Twoja wypowiedź będzie więc bardzo naznaczona emocjami, a nie refleksją, wiedza, zbadaniem tematu.

Także: 60 jest w stanie emocjonalnej wojny z każdym przejawem fałszywej moranlości.

Czyli dyskusja merytoryczna nie ma sensu. Temat uważam za zakończony.
EFita
20.06.2016
Zastąpię Neurotyka:

BAJ
60secondsToDie
20.06.2016
Ojej, to akurat wiem, tutaj rolę grały głównie moje osobiste jakieś refleksje XD

B A J
Neurotyk
20.06.2016
Skoro 60 powiedziała B A J, to znaczy, że rozchodzimy się w braterskich i siostrzanych uściskach :)

Widzicie, jak czasem dobrze podyskutować, jak iskry lecą, jak można napompować i przekuć balonik emocji, które w nas drzemią – w każdym człowieku INNE.

I to jest PIĘKNE:)


Nuncjusz
20.06.2016
Wyjechałem z Inkwizycja tylko dlatego, że nie możecie, nie potraficie wzruszyć ramionami i pójśc dalej na to co głosi 60
W Was też sa emocje, złe emocje
BAJ
Nuncjusz
20.06.2016
ps
Neuro, możesz spoko nazwać mnie głupkiem, ale będę szedł tą drogą, bo wyczuwam czepialstwo i nękanie, a to mi się nie podoba
60 jest super! Bardziej super niż Ty
EFita
20.06.2016
(We mnie jest za dużo alkoholu. Czy raczej było, dopóki nie udałam się na pielgrzymkę do toalety. Mam zamiar rozbić tam obóz, zaoszczędzę sobie nieco łażenia)

W każdym razie; przepraszam za ten bełkot z wczoraj! Kajam się, głowę sypię popiołem, chociaż nie wiem za bardzo, co to ma dać.
Nuncjusz
20.06.2016
EFita, spoko, dla mnie jestes super
jaki miałaś dawniej nick?
Neurotyk
20.06.2016
Nuncjusz, sam czytałem Twoje "wzruszanie ramionami" na wypowiedzi innych, więc jesteś ostatnią osobą, żeby mnie pouczać.

Każdego łączą jakieś koligacje, więc naturalne, że bronimy swoich racji i swoich... podopiecznych :)
EFita
20.06.2016
Nie pooowiem :)
Tajemnica, więc sza!
Nuncjusz
20.06.2016
Od pouczania specjalistą to jestes Ty Neuro a nie ja, przeczytaj ze zrozumieniem mój post skierowany do Ciebie
60 nie jest moją podopieczną, nie przypisuj mi swoich cech
nazbyt się różnimy
Nuncjusz
20.06.2016
Nikomu nic nie nakazuję, tłumaczę tylko siebie, jesli to odbierasz jako "pouczanie" to serio mi Cię żal
Nuncjusz
20.06.2016
Mogliście ją olać, nie zrobiliście tego, jesteście inkwizycją, a mknie nazwij sobie jak ci się podoba, wisi mi to
Nuncjusz
20.06.2016
Widocznie nie jest tak niedoważoną gówniarą jak to głosicie skoro macie taki ból dupy o każde jej odezwanie XD
Nuncjusz
20.06.2016
a zaczęło się od ciebie panie mentorze
Ona tylko podała link na bloga

60 second płynie jak zdechłe ryby :D Gratuluję kościelnej prostytutki:) Czy mozna też mówić dziwka na ten blok? No i pytanie podstawowe: ile za godzinę?

:D

Baj

Neurotyk wczoraj o 11:54
*blo(g)

Neurotyk wczoraj o 11:54
*blo(g)

Neurotyk wczoraj o 12:13
Ha ha, wolisz nie pisać o Islamie, bo byś wtedy tak nabluzgała, że ho, ho, jak mówił Komorowski.
A może boisz się o swoją główkę, którą po tych bluzgach fundamentaliści islamscy odłączyliby sprawnym ruchem od szyi?:)

Czekam, aż na blogu skrytykujesz radykalny Islam za to między innymi, że Ciebie, lesbijkę, najpierw trzeba byłoby ukarać (wg. nauk Imamów) w postaci zgwałcenia, a porem ukamienować, albo zrzucić ze skały.

Dawaj, dawaj, jedziesz z tym koksem, Islam, Islam Ci zagraża bardziej, Islam jest blisko, a pierwsze będą skrócone o głowy lesbijki... Broń się! Jako katolik, będę Cię chronił, ale... czy dam radę?

Broń się.
Nuncjusz
20.06.2016
Po chuj to było Pnie kurwa Neurotyku?
Nuncjusz
20.06.2016
Kojarzy mi się to zachowanie z oślizgłym robactwem
Nuncjusz
20.06.2016
Idź się Neuro wyspowiadaj bo jest w tobie wiele zakamuflowanego zła
Nuncjusz
20.06.2016
Zachowujesz się jak stary, zmiażdżycowany bigot
Nuncjusz
20.06.2016
A teraz najlepiej wzrusz ramionami na moje słowa i idź dalej głosić ewangelie
z Bogiem siewco pasterzu
Neurotyk
20.06.2016
Ho, ho, Panie Nuncjuszu, jak użytkownik publicznie na forum reklamuje swój blog, to po to ,abym ja go przeczytał raczej, no i po to, abym mógł skrytykować to, co jest tam napisane. Tak samo mogę skrytykować nazwę blogu, szczególnie, jeśli wzbudza ciekawość, bo chyba, Nuncjuszu, dziwka i kurwa w blogu to coś nieczęstego, prawda?

Każdy jest grzeszny, a ja nie będę cytował Twojej pięknej polszczyzny na Opowi.

Nazwałeś mnie Hitlerem. Pomyśl teraz do czego Ty namawiasz: przejścia obok możliwości wykorzystania prawo do publicznej reakcji na publiczny blog... Szkoda mi Cię :)
Shiroi Ōkami
20.06.2016
Tymbark i kiełbasa na zgodę.
Nuncjusz
20.06.2016
Kurwsa, człeniu, ja ci niczego nie bronię, sraj jak ci się podoba tylko potem nie udawaj zmurszałej dziewicy nie dziw się różnym reakcjom, w tym tobie nie przychylnym
Nuncjusz
20.06.2016
Wywołałeś wojnę to walcz
Nuncjusz
20.06.2016
w sumie , trzeba było jej to na blogu napisać, ale nie XDD tam nie ma widowni
Neurotyk
20.06.2016
widownia w dyskusji jest bardzo ważną sprawa, im więcej osób dyskutuje po linkiem do blogu, tym lepiej, kwitnie wolnośc, a nie Stalinizm, który chyba kochasz.
Nuncjusz
20.06.2016
TAK KURWA, KOCHAM STALINIZM I ZAMORDYZM

mam dość tego jebania sianem, ide srać
Neurotyk
20.06.2016
Dyskusja boli, wiem.
60secondsToDie
20.06.2016
widownia tez zaczela nazywac mnie kreacja pani mroku, co jest co najmniej komiczne, wiec XD
Neurotyk
20.06.2016
60, widownia podjęła dyskusję – a czy merytoryczną, czy nie – to już świadczy o widowni.
Jeszcze raz napiszę – świat nie jest bezpieczny. Jeżeli publicznie głosimy bardzo ciężkie zarzuty, to musimy być przygotowani na reakcję.

Nuncjusz, Ty tego nie rozumiesz?
EFita
20.06.2016
Kurwa, ja tu łeb w kiblu trzymam, a tu takie dramaty.

Rozsądzę* was zatem:
Neurotyk, może zostaw 60 w świętym spokoju. Możee za parę lat coś tam jej się zmieni. A może się nie zmieni, ale widzisz, że twoje wtrącanie się kij pomaga. Mnie też jej zachowanie chwilami drażni, ale mnie drażnią wszyscy, tylko ja nauczyłam się nad tym panować. I 60 też się nauczy. Znaczy, taką mam nadzieję.
Bez nerwów, kurwa. Dyskusja ponoć zakończyła się godzinę temu. Teraz poziom toczy się po dnie i próbuje drążyć glebę.
No.

Shiro, dawaj tą kiełbasę!

*autokorekta usłużnie zaproponowała ,,rozsadzę'', co wcale nie jest głupim pomysłem.
60secondsToDie
20.06.2016
Jak mnie cos wkurza, to po prostu o tym mowie, a nie trzymam gowno w dupie, lol
Shiroi Ōkami
20.06.2016
Łapaj, EFita XD
Neurotyk
20.06.2016
A jak mnie coś wkurza, to po prostu otwarcie o tym mówię, a nie trzymam język za zębami.

I o co cały raban???

I 60 i ja MAMY prawo do tego, co robimy.
EFita
20.06.2016
HA, coś was połączyło! yay!

Zmieńmy więc temat na lżejszy - ,,klaszczcie" jest poprawną formą, ale w Muminkach Włóczykij mówi ,,klaskajcie w łapki''. Można mówić ,,klaskajcie''? Czy nie? Obie formy są poprawne ??? :o
60secondsToDie
20.06.2016
Skoro gugl nie poprawia, to obie są poprawne.
60secondsToDie
20.06.2016
Ale jak dla mnie, to klaskajcie brzmi lepiej.
Neurotyk
20.06.2016
Zgadzam się z 60, lepiej brzmi i łatwiej wymówić, bo powiedzieć szybko, klaszczcie jest dla mnie nie lada wyzwaniem... :)
Nuncjusz
20.06.2016
Nie że dyskusja boli ale miałem do zaliczenia genialny film "Locke"
Polecam

Ja już poza tym napisałem wszystko co miałem w dupie, wysryw z mojej strony był obfity, ulżyło mi i wystarczy na dziś
Pozdrawiam
ps
Paweł nie chce mi się gadać jeszcze na fb, to co tu walnąłem musi wystarczyć
Neurotyk
20.06.2016
Niechaj tak będzie, znasz moje zdanie przedstawione w wiadomości na Fb.
Teraz jest pytanie: czy stosować wobec kogoś taryfę ulgową, bo ma pewne doświadczenia, których ja nie zrozumiem, bo nie przeżyłem. Podpisuje się pod każdym słowem, które napisałem w tym wątku i uznaję, że wrażliwość na słowa działa w obie strony konfliktu... OBIE

"Locke" - sprawdzę.
Jared
20.06.2016
6/10, ale momentami było niezłe :')
Jared
20.06.2016
EFita, nie jesteś przypadkiem Niemampojęcia96??

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji