Cięższa lektura na wieczór ;)

Mroczhna
13.11.2015
Cześć! Zwracam się do Was z prośbą o polecenie mi jakiegoś dobrego, wypełnionego emocjami i fabułą sonetu bądź balladę. Chodzi mi o coś w stylu Erlkonig autorstwa Johann'a Wolfgang'a von Goethe'a bądź "Świtezi",'Świtezianki" albo nawet sonet krymskich Mickiewicza. Coś treściwego i mocnego. :)
Majeczuunia
13.11.2015
E... Tołstoj? Polecam "Annę Kareninę", choć to nie sonat... Kurde, ale bardzo mi się podobała. Hm, Romeo i Julia? XD
alfonsyna
13.11.2015
Na sonetach i balladach słabo się znam, żeby nie powiedzieć, że wcale, ale zawsze chętnie polecam mojego jedynego ulubionego poetę, Bolesława Leśmiana, a w szczególności jego "Piłę" i "Dziewczynę" :)
Mroczhna
14.11.2015
Okej, dziękuję za propozycje :)
tribia
21.07.2016
Ciężkie na wieczór? Ponoć moje wypociny :). O każdej porze :).
Neurotyk
21.07.2016
Cięższa lektura na wieczór ;)

polecam dobrą cegłę :)
tribia
21.07.2016
Że co, że ja mam się nią porządnie jebnąć za propozycję? :)
Że lepiej dostać za wczasu cegłą, niż stać się Joanny wypocinom uległą?
Tak, zewnętrzny ból pokazujący wewnetrzny stan po. Co wybierasz, Neurotyku?
Neurotyk
21.07.2016
Odpowiedziałem na temat wątku.
tribia
21.07.2016
Myślałam, że tak ogarnąłeś i mnie :).
Neurotyk
21.07.2016
nie :)
tribia
21.07.2016
Ok, zawsze uwzględniasz jakiś docinek :), stąd to przypuszczenie zakrawające na miano oskarżenia ;).
Neurotyk
21.07.2016
"Ok, zawsze uwzględniasz jakiś docinek :)" – mówisz do siebie, o sobie, czy do mnie? Prosiłbym odpowiedź: tak, albo nie, plus jakieś dodatkowe didaskalia w Twoim stylu - wtedy: 'Tak', albo 'nie' przeczytam, a reszta będzie optycznie ładnie powiększała odpowiedź :)
tribia
21.07.2016
Dobra, jak na krótkowidza przystało, dowalę Ci swoje -8 w prawym i -6 w lewym(są to stare szkła, a cały czas tracę wzrok) i już mówię tak: ja cały czas myślę, że ktoś się ze mnie śmieje i myśli źle, dlatego dopytuję, co i jak, a zwłaszcza taką ironizującą postać, jak Ty :).
Wiem, jak na taką ślepotę, mało...
Aha. Tak, mówię do Ciebie :).

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji