Co chcielibyście zmienić na opowi ?

Teska
03.08.2016
Ja np. chciałabym by był czat lub shoutbox coś w stylu Polskiej strony Battle for Wesnoth. A wy ??

Ps. Czy da się zmienić nazwe np. na Tess?? I czy da się usunąć jakieś opowiadanie którego nie chce się kontynułować??
60secondsToDie
03.08.2016
60secondsToDie
03.08.2016
Tertio - Nie da się zmienić nazwy.
Nuncjusz
03.08.2016
Quatro - http://www.forumforum.4ra.pl/chat/
Jared
03.08.2016
O ironio, wczoraj grałem w Battle of Wesnoth... :D

Ja bym chciał, nie, ja żądam(!) wprowadzenia podpisu przy dawaniu oceny opowiadania. I, co ważne, żeby opcja ta działała wstecz tak, żeby do wszystkich opowiadań, które umieszczono do tej pory można było sprawdzić, kto i jaką dał ocenę. Chodzi oczywiście o to, żeby się wydało, kto jest anonimowym chujem,
Shiroi Ōkami
03.08.2016
Ja jestem za całkowitym usunięciem opcji ocen, coby niektóre "opowiadania" nie dostawały piątek za masę błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, logicznych itd., a wartościowe opowiadania nie dostawały jedynek za... za to, że hejterzy nie lubią danego autora?
Rasia
03.08.2016
Popieram, zwłaszcza że często zdaje mi się, że piątka pod jednym opowiadaniem nie jest współmierna piątce pod innym, jeśli rozumiecie, o co mi chodzi. Taki szkolny system oceniania nie sprawdza się w przypadku tak różnorodnych form i treści. A i może więcej użytkowników zaczęłoby komentować.
Jared
03.08.2016
Hmmm... To ja bym chyba wolał, żeby do dodania oceny było wymaganie też dodanie komentarza. Jakby nie patrzeć, większość serwisów ma opcje oceny i sądzę, że wywalenia tej opcji skutkować będzie tym, że nowi na opowi będą mieli nie tylko po zero komentarzy, ale i zero ocen.
Shiroi Ōkami
03.08.2016
Myślę, że wtedy osoby, które jedynie czytają i zostawiają ocenę, zwyczajnie przestaną oceniać, bo nie będzie im się chciało pisać komentarza. Poza tym równie dobrze można napisać wtedy "5" lub "1" (bo innych ocen na opowi ze świecą szukać) i sobie pójść. Choć mam nadzieję, że się mylę.
A skoro już mowa o tym, co mogłoby się zmienić na opowi, to miło by było, gdyby moderator zaczął się stosować do 4 punktu regulaminu, a mianowicie: "Teksty dodane przez użytkowników są sprawdzane przez moderatora, jednak moderator nie ingeruje w ich treść. Wyjątkiem może być korekta tytułu, rażących błędów ortograficznych i interpunkcyjnych lub formatowanie tekstu.".
Nuncjusz
03.08.2016
Taaaa
to byśmy czekali po kilkanaście godzin na dodanie tekstu XD
Piotruś by musiał w końcu zatrudnić pomocników ale to tyran i satrapa więc na to nie pójdzie
Nie chce z nikim dzielić swej absolutnej władzy - mały Hitlerek XDDD
Jared
03.08.2016
Regulamin, kategoria fantastyka :v
Shiroi Ōkami
03.08.2016
Może pewnego dnia zmieni kategorię na "o życiu", byle nie na "śmieszne" XD
Jared
03.08.2016
Cała ta strona to takie okruchy życia... Aż znicz se ebnę. [*]
Shiroi Ōkami
03.08.2016
Znicz byłby idealnym logo dla Opowi XD
60secondsToDie
03.08.2016
:')
D4wid
03.08.2016
Do poprawy jest wiele rzeczy, ale też ten portal ma też wielki potencjał. Najpierw bym zmienił wygląd by był jakiś przyjemniejszy. Następnie bym pokombinował coś by przyciągnąć nowych ludzi. Wiadomo portal literacki, ale można go rozwinąć o jakieś podkategorie.
MrJ
03.08.2016
Wiecej ludzi na opowi nie jest chwilowo potrzebne. Przy obecnym 100+ powstaje od masy syfu, a co dopiero jakby bylo wiecej. Wyglad opowi jest bardzo przyjemny, nie wiem czego tu chciec, a podkategorie mamy, wiec tez nie wiem o co chodzi. To co potrzebne na trj stronie to dzialajaca moderacja. Skonczylaby sie frywolka, skonczyloby sie smieszkowanie i trollowanie, to dopiero mozna myslec o ulepszeniu. Zeby ulepszac to musi najpierw poprawnie dzialac
Jared
03.08.2016
Mi się też wygląd podoba, lepszy od przebajerzonej Nowej Fantastyki. Użytkowników jest dużo, przydałoby się natomiast więcej dobrych userów, co zainwestowaliby czas i pracę w ten serwis.
D4wid
03.08.2016
Dla mnie ten wygląd jest trochę ubogi, a szczególnie forum moim zdaniem powinno zostać lekko zmienione. Nie wiem czy jest, ale przydałoby się jakieś okienko ze wszystkimi użytkownikami to by moim zdaniem ułatwiło sprawę. A tak swoją drogą to do czego służy funkcja obserwowania? Bo albo ona mi nie działa, albo nie wiem jak korzystać.
MrJ
03.08.2016
Wyglad nie jest ubogi, lecz prosty. To nie Fb, ze ma cie zajac na caly dzien, co ma ci pozwolic skupic sie na tekstach dlatego jest minimalistyczny. Obserwowanie nie daje nic chwilowo

Część postów została ukryta (3)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Piri
04.08.2016
Przepraszam bardzo, cofam wszystko, mój błąd ;)
LucyMay
05.08.2016
Ciekawa by była opcja dodawania osób do znajomych a nie obserwujących, a jak nie to chociaż przy danej osobie na liście obserwujących pokazywało czy dana osoba wrzuciła coś nowego.
LucyMay
05.08.2016
I dobrze by było aby na naszych profilach w spisie opowiadań była zamiejszczona liczba komentarzy oraz ogólna ocena aby nie musieć wchodzić na każde opowiadanie z osobna aby zobaczyć czy jest nowy komentarz lub ocena.
LucyMay
05.08.2016
A jeszcze opcja doawania opowiadań do listy ulubionych ;)
Shiroi Ōkami
05.08.2016
Błagam, nie róbcie z opowi drugiego facebooka.
ausek
05.08.2016
Shiroi już za późno... Poczytaj teksty i komentarze niektórych nowych Opowijczyków... Czekać tylko, kiedy zaczną zamieszczać linki... XD
Shiroi Ōkami
05.08.2016
Ja już chyba czekam jedynie na łapki w górę, reakcje na opowiadania i komentarze ;-;
60secondsToDie
05.08.2016
OpowiFace
LucyMay
05.08.2016
Nie do końca o to mi chodziło ;) Nie chcę kolejnego facebooka a po prostu kilku wygód. Na przykład z dodawaniem opowiadań do ulubionych, bo popatrzcie w większości to serie. Za każdym razem aby wrócić do danego opowiadania trzeba go od początku szukać. Przyznajcie, że też tak macie. :) Chcielibyście mieć bezpośredni odnośnik z Waszego profilu na dane opowiadanie
Shiroi Ōkami
06.08.2016
Te propozycje - spoko, popieram. Ale dodawanie do znajomych jest już, moim zdaniem, "sfejsbuczeniem".
60secondsToDie
06.08.2016
Sziroooj, cho na forum
Shiroi Ōkami
06.08.2016
Spać chciałam iść ;-; Ale ok, wpadnę na m i n u t k ę XD
Teska
06.08.2016
Dobrze też gdyby była opcja usuń lub zmień komentarz
Jared
06.08.2016
Szczególnie gdyby obejmowała też komentarze innych:D
Nuncjusz
09.08.2016
Admin na forum miesza
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Skąd ten wniosek? o.O
Nuncjusz
09.08.2016
było 18 stron teraz jest 28, a wogóle były jakieś perturbacje przy pisaniu postów, np dublowały się i takie tam, no coś miesza :)
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Aaa... Cóż, byłoby miło, gdyby admin zajrzał do tego wątku i usunął śmieciowe wątki o czasie dodawania opowiadania.
Nuncjusz
09.08.2016
Teraz to stajnia Augiasza, sam nie poradzi z tysiącem i jeden śmieciowych wątków, niech da opcję usuwania to pomożemy XD
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Przydałaby się, zdecydowanie ;(
I niech usunie w końcu te oceny pod tekstami.
Neurotyk
09.08.2016
Jeżeli, jak pisze Jared, oceny imienne działałyby wstecz, to wyjdzie na jaw, że w złości dałem paru osobom po kilka...naście pal:)
Nuncjusz
09.08.2016
Ja dałem kilka bez złości :)
Nuncjusz
09.08.2016
tylko nawet mi się nie chciało uzasadniać bo te oceny były oczywiste
Jared
09.08.2016
Ja tylko na starym koncie :F Przyznam się, że dawałem pały 50shadesofblonde, żeby wywołać wojenki :3 Ale to dawnooo :D
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Ale ja nadal jestem nadal za całkowitym usunięciem ocen, jakoś niespecjalnie mnie interesuje, kto dawał mi te nieuzasadnione jedynki ;D Sama też dałam kilka na poprzednim koncie, święta nie jestem XD Cóż, przynajmniej nie pod wszystkimi tekstami jak leci.
Nuncjusz
09.08.2016
Ale się teraz kajacie i łby nikczemne sypiecie popiołem XDDD
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Cóż, w większości przypadków zostawiałam wtedy komentarz, ale czasem brakowało mi słów XD
Neurotyk
09.08.2016
Dałem trochę pal 60, bez informacji, tylko dlawierszy, które były czystej wody grafo. :)

Dałem paru osobom bez uzasadnienia jeszcze, ale już nie pamiętam. Tak- zawistny Polak katolik:) Moher:)
Shiroi Ōkami
09.08.2016
W sumie oceny można by zastąpić gwiazdkami jak na Wattpadzie i wszyscy byliby happy XD
Nuncjusz
09.08.2016
Neuro, nie wierzę, że mi nie dałeś żadnej bomby - niespodzianki XDDD
Neurotyk
09.08.2016
Nuncjusz, właśnie nie, Tobie prawie zawsze wysokie, chyba 4 z niższych były ze dwie. Na bombę jeszcze nie zasłużyłes kochany:)
Jared
09.08.2016
Ja bym się nie obraził za taką listę, kto, jaką i kiedy dał mi ocenę :3 Zwłaszcza, że jestem regularnie jedynkowany :I
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Ślepiec, Ausek podajże i ja kiedyś dostaliśmy po 4 jedynki naraz ;D
Neurotyk
09.08.2016
No sory, to nie ode mnie XD
Kociara
09.08.2016
Hej ej co to za ukryte posty? XD admin robi cuś niepotrzebnego?
Shiroi Ōkami
09.08.2016
Niepotrzebnego? Polemizowałabym.
Specific_girl
09.08.2016
Dla mnien ukryte posty są spoko. :)
Kociara
09.08.2016
Może coś to daje ale są ważniejsze rzeczy które by mógł zrobić jednak
detektyw prawdy
04.09.2016
Dodałbym możliwość ocen w skali od 1 - 10. Skala funkcjonowała by mniej więcej tak:

1 - nieporozumienie
2 - badzo źle
3 - słabo
4 - ujdzie
5 - średnio
6 - nieźle
7 - dobrze
8 - bardzo dobrze
9 - rewelacja
10 - arcydzieło!

Co wyście by na to powiedzieli? Warto dodać taką funkcję?
Pzdr.
Nuncjusz
04.09.2016
Taaa i nagle sie okaże, że na Opowi są same arcydzieła i nieporozumienia
Daniel
04.09.2016
Przede wszystkim podział forum na sekcje tematyczne i moderacja.
GeraltRiv
04.09.2016
To może od razu zmniejszyć liczbę gwiazdek do 3 (gniot, średniak i dobry) łatwiej będzie xD
detektyw prawdy
04.09.2016
Nuncjuszu,
wtedy myślę unikniemy tego więzienia jakim jest ciągła ocena od 1 do 5. Można też dodać przecinki.
Np. Ocena 6.5....
A może nie. To wtedy to już będzie za bardzo zaawansowane...
No nie wiem.
Przecinków nie trzeba dodawać, ważne jest dla mnie tylko ta skala ocen.
Zresztą teraz w ocenach nie ma przecinków, a więc będzie trzeba bardzo nękać moderatora żeby te przecinki dodał (czego nie chcę).
A druga propozycja moja jest taka, że moderator może dać funkcję dawania zdjęć do opowiadań. Dodawanie zdj do opowiadania nie będzie wymagane, tylko jeśli autor tekstu chce.
A miałoby to funkcjonować tak:
mamy malutki znaczek (jak on będzie wyglądać, to już niestety zależy od admina bo ja pomysłu nie mam)... a więc mamy znaczek, klikamy w niego
(proszę pamiętać, że w znaczek klikamy w tym miejscu w tekście, kiedy chcemy dać zdjęcie)
i wklejamy link do zdjęcia. Zdjęcie pokazuje się w tekście, będzie można nadal pisać pod tym zdjęciem.
To tyle, mam nadzieję że administrator opowi.pl doda te funkcje. Albo chociaż jedną z nich.
Pozdrawiam.
detektyw prawdy
04.09.2016
A nie przepraszam zapomniałem;
są przecinki
Nuncjusz
04.09.2016
Oceny, jak to wyżej wyraził Daniel, to mały pikuś, kwiatek do kożucha, może być ale w sumie obyłoby się bez niego
Są ważniejsze sprawy, w pierwszej kolejności zreformowanie Forum

Poza tym, my sobie tu możemy pisać, Admin i tak po swojemu i w swoim tempie /w tempie dryfu kontynentalnego/ jakieś tam zmiany będzie wprowadzał
Nuncjusz
15.05.2018
Ozar
Ozar
15.05.2018
Jestem i ku pewnie rozpaczy co niektórych nie zginąłem w rozpaczy.
Canulas
16.05.2018
"Co chcielibyście zmienić na opowi ?" - aby każdy juzer miał takiego helma. Takiego jak wirtualne. I do gniazdka ten hełm. Od juzera głowiszcza do gniazdka. I programy, żeby były. I jak taki juzer palnie np słowo "kufa" to, jeśli raz pierwszy - lekko pogilgocze go prunt, ale jak recydywa bydzie albo wykrzykniki czy hahahah we środku zdania - wtedy pełen woltomierz, aż niechaj latarnia przygasa.

Opowi - moje pragnienia. Maj 2018.
мdмa
19.05.2018
Jak jest tak jak pisaliście i opowiadania nie da się usunąć to z pewnością powinni dodać taką opcję :p Widziałem też, że często daje się jedynki albo piątki bez uzasadnienia. Według mnie świetnym wyjściem byłaby możliwość tak jak teraz w gwiazdkach 1-5, ale przy tym wymagane by było np. 30 znaków komentarza =)
Canulas
19.05.2018
Mdma, nooo kurwa. Racja. Chcesz ocenić, pokaz ryj. Popieram. Teksty da się usunąć.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji