Co wy na to, żeby założyć dwie osobne kategorie i dla opowiadań i dla wierszy?

hariin
25.10.2015
To trochę męczące. Czasem mam ochotę ocenić czyjeś opowiadanie, widzę jakiś zachęcający tytuł i już jestem szczęśliwa, że znalazłam coś fajnego, wchodzę, a tu się okazuje, że mam przed sobą wiersz. Myślę, że możliwość zaznaczenia w formularzu tego, jakiego gatunku jest dodawany przez nas utwór, byłoby rozsądną alternatywą dla tych, którzy lubią czytać tylko opowiadania lub tylko wiersze.
Co myślicie? Może uda nam się jakoś poprosić administratorów o małą zmianę. :)
MrJ
25.10.2015
Niestety tworzenie kategorii należy do moda, więc jeśli nas nie oleje to można by było. Ale cóż, wiemy jak działa mod
Efria
25.10.2015
Nauczyłam się, że admin jest duchem. Czasami odpowie, czasami nie, zazwyczaj w dłuższych odstępach czasowych... więc tak może się przyzwyczaić? :D

cofnięcie trwa sekundę, czekanie na odzew admina miesiące :_:
hariin
25.10.2015
Jeśli admin ruszy się dopiero za parę miesięcy to podziękuję i przywyknę, bo w końcu jedno kliknięcie wiele wysiłku nie wymaga. Myślałam, że może uda nam się coś zmienić na lepsze, ale jeśli nie to trudno.
MrJ
25.10.2015
To nie tak, że nie chce się zmienić, tylko że nikt nie ma do tego możliwości. Ogółem stworzenie czegoś takiego to trzy kliknięcia w zarządzaniu stroną, ale admin nikomu nie chce udzielić uprawnień
DeadHuman
25.10.2015
Starał się ktoś ze zwykłych użytkowników o tytuł moda?
MrJ
25.10.2015
chyba trójka. Istniała nawet legenda, że ktoś go miał otrzymać, ale jakoś nigdy nie spotkało się to z rozwiązaniem.
hariin
25.10.2015
Szkoda, że nie chcą się tym zainteresować, bo ten portal jest naprawdę spoko, a gdyby trochę nad nim popracować to byłby rewelacją :)
T. Weasley
26.10.2015
Ta strona była już wiele razy edytowana. Nie wiem czy któreś z was już było w tych czasach na opowi, ale kiedyś nie można było edytować swoich opowiadań po opublikowaniu, odpowiadać na komentarze, a zamiast forum mięliśmy zamieszczony przez jednego z użytkowników tekst, wyznaczony przez niego do dyskusji w komentarzach.
MrJ
26.10.2015
Że się rozwinęło co nieco to wiem. Problem w tym, że obecnie to już się nie dzieje, a nadal jest sporo do zrobienia
Slugalegionu
26.10.2015
Niestety: /
Lady_Makbet
26.10.2015
Ja już skontaktowałam się z adminem w tej sprawie i w dalszym ciągu nie otrzymałam od niego odpowiedzi zwrotnej..
Senezaki
26.10.2015
Tak to jest. Jednak wiadomo, że Admin żyje, pisałem do niego i odpowiedział po dwóch godzinach ;)
Elena Lincoln
26.10.2015
Ja wiem, że mało wiem..., ale kto jest adminem?
Ekler
26.10.2015
Piotr
Niemampojecia96
27.10.2015
Moim zdaniem jest super hruper sajgon i rozpiździel, podoba mi się to max i nic bym nie zmieniała.
Anonim
27.10.2015
Ja bym dał modera, ta strona jest chyba ewenementem na skalę internetową w samowolce, róbtacochcecie i napierdalajce na krzesła i znaki drogowe, a przykład tegoż zjawiska mieliśmy parę dni temu w wątku o postaciach. Ale nie takie tornada gówna przechodziły już przez tę stronę i żadnej interwencji z góry. Także porzućcie wszelką nadzieję. ^_^
Anonim
27.10.2015
może modlitwa?
Anonim
27.10.2015
Już wiem! Admin = Niemampojęcia, reprezentują dokładnie taką samą filozofię absurdu - fani Gombrowicza i Dostoja :)
Anonim
27.10.2015
To wina platformiaków i ich polityki ustępstw, że admin nie działał. Oj się PiS za takich weźmie, oj się PiS weźmie! 500 złotych na drugiego i każdego kolejnego modera!
Mech To'Porost
27.10.2015
deszcz lał jak z cebra a potem siedzial na rynnie i kwakal dotkliwie
Angela
27.10.2015
Tego kwakania to my się nasłuchamy przez kolejne 5 lat : /
Anonim
27.10.2015
Od razu mówię, że to nie ja i wynoszę się zanim towarzystwo się rozbuja ;___;
DeadHuman
27.10.2015
Nasłuchamy się go do końca naszych dni, bo rząd nigdy nie będzie nam pasować ;)
Neli
27.10.2015
Te kategorie to dobra sprawa. Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości to powstanie. Hariin, jeśli chodzi o opowiadania, to zapraszam do mnie. ;)
Lady_Makbet
28.10.2015
Oj przestańcie już narzekać na PIS.....lepiej że są oni niż PO, bo było by jeszcze mniej niż jest teraz. A tak to jest nadzieja, że coś zmieni sie na lepsze.
Anonim
28.10.2015
ale może bez polityki w tym wątku i w ogóle, wszędzie jest jej aż za dużo, lepiej żeby chociaż tutaj jej nie było
Lady_Makbet
28.10.2015
tez jestem tego zdania, chociaz wiesz do narzekania to wszyscy ale do wyborów to juz nikt.
Senezaki
30.10.2015
E tam, najlepiej się modlić XD
ausek
17.11.2015
Tak mi przemknęło przez myśl, a może sami wprowadzimy jakieś oznaczenia?
Piszę i wiersze i opowiadania, więc przy tytule można zaznaczyć, czy to wiersz np. Ekstaza (w)

Co wy na to?
Slugalegionu
17.11.2015
Jak dla mnie to bardzo dobry pomył. :)
Anonim
17.11.2015
ale już jest uskuteczniana dość kaleka forma tego pomysłu, bo często gęsto spotykałem się z dopiskiem - wiersz nie wiersz np
Anonim
17.11.2015
Akurat dodanie nowej kategorii to praca na 5 minut, także jestem za wywarciem mentalnego szantażu na Panu Administratorze. :I
ausek
17.11.2015
Ja już swoje posegregowałam, możecie zerknąć. :)
Kto nie lubi wierszy niech nie czyta :)
Filip (w) jest krótsze, bo czasami są dość długie tytuły.
Anonim
17.11.2015
ja wiem, że Twoja propozycja jest lepsza od tego co tu było uskuteczniane do tej pory i dlatego nazwałem to kaleka formą a właściwie powinienem się wyrazić dosadniej, swojego czasu próbowałem z tym walczyć
Natomiast w pełni popieram pomysł Jareda, mimo że zakrawa na donkiszoterię :)
Sileth
17.11.2015
Proponuję albo zaspamować skrzynkę Admina z prośbą o to (z edycją opowiadań dało radę, to z tym nie da?!), albo przy wierszach wpisywać (w). Tak będzie na pewno wygodniej dla czytelników opowi, jak i autorów.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji