Cyberatak na Opowi. Czy to wojna hybrydowa?

Neurotyk
30.03.2016
Mam jedno pytanie, które poważnie mnie nurtuje. Jednego dna pojawia się pięć opowiadań z gatunku horror, wszystkie podpisane imionami i nazwiskami co się tu nie często zdarza, wszystkie wstawione przez niezalogowanych uzytkowników. Dzień później pojawia się takich opowiadań 4, te akurat przeczytałem, wszystkie długie poprawnie skomponowane i na wcale nie złym poziomie (to też się tu często nie zdarza). Nie wierzę w zbiegi okoliczności a w ten nie uwierzył bym nawet gdyby mnie sam papież zapewniał. Więc, że się tak spytam: co się tu dzieje? Zechce mi może ktoś wyjaśnić?

Nazareth
Chomik nr.7
30.03.2016
Czemu uznałeś to za atak?
Neurotyk
30.03.2016
Albo Islamiści albo Putin...
Chomik nr.7
30.03.2016
Bo piszą lepiej od Ciebie?
Chomik nr.7
30.03.2016
To nie ma sensu i jest obraźliwe, ale trzyma się kupy najlepiej ze wszystkiego co przychodzi mi do głowy.
Neurotyk
30.03.2016
Po prostu boję się, jak Naz:/
Chomik nr.7
30.03.2016
Wy nawet horrorów nie piszecie...
KarolaKorman
30.03.2016
Ale się ich boją, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :(
Chomik nr.7
30.03.2016
Kurde, wjazd na kogoś za to, że dobrze pisze to największe chamstwo jakie można zrobić. Kurde, jednym postem znalazłeś się w top trójce największych dupków jakich znam.
Neurotyk
30.03.2016
Chomik, reklama horrorów tych ludzi działa:)
Chomik nr.7
30.03.2016
Dupa nie reklama, porównujesz ich do terrorystów, bo... no właśnie, bo co. Dobrze piszą, to takie złe, że należy uznać ich przynajmniej za gwałcicieli, tak? -_-
Ekler
30.03.2016
dlaczego piszesz z tego konta a nie swojego ?
Neurotyk
30.03.2016
Terroryzm dobrym piórem jest mile widziany na opowi:)
Chomik nr.7
30.03.2016
To moje konto, a do tamtego nie mam już hasła.
Chomik nr.7
30.03.2016
Terroryzm, to terroryzm. Trzeba być szują by porównać do niego cudzą działalność tylko dlatego, że jest powyżej średniej. Cholera jasna, trzeba być szują, żeby w ogóle porównać jakiekolwiek pisanie do terroryzmu.
Neurotyk
30.03.2016
MONI była tutaj największą terrorystką:D
Chomik nr.7
30.03.2016
Po tym, zarzucaniu do niej tekstów takich jak "jaki masz rozmiar stanika" i po początkach waszej znajomości wnioskuję, że niewiele Ci do niej brakuje.
Chomik nr.7
30.03.2016
No i dorzućmy do tego tę minkę...
Neurotyk
30.03.2016
Moni granatem było slowo "dupek":) Bum!!!
Nazareth
30.03.2016
Czy to terroryści? Szczerze wątpię... niemniej jest jakaś tajemnica, intryga, która aż prosi się o rozwiązanie. A ty nr7 nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków i nie wkładaj ludziom w usta czegoś czego nie powiedzieli/napisali. Nikt tych autorów nie skrytykował a między Bogiem a prawdą póki cała sprawa nie wyszła nie było jednego komentarza pod tymi tekstami więc reklama wychodzi im na dobre.
Neuro Naz nie boi się niczego, ale wiele go ciekawi ;)
Neurotyk
30.03.2016
Mnie też ciekawi, ale szczerze mówiąc śmieszy mnie ta aura tajemniczości zapoczątkowana waszymi komentarzami, od razu na myśl przyszedł mi literacki atak terrorystyczny, bo tyle nagle tekstów w jednym czasie niezarejestrowanych użytkowników? Mam nawet poważna już teorię: jakiś konkurs mają, i musieli zamieścić gdzieś teksty...
O-Ren Ishii
30.03.2016
To ma sens.
O-Ren Ishii
30.03.2016
A! I jeden z nich, nie wiem czy to zwykły zbieg okoliczności, czy nie, ale podpisał się Michał Galczak.
Mężczyzna nazywający się tak - wydał trzy książki.
O-Ren Ishii
30.03.2016
Młody detektyw mówi, że jeszcze jeden z tych panów ma za sobą wydanie książki. I jest to horror.
Dobra, koniec bawienie się w szpiega.
O-Ren Ishii
30.03.2016
Bawienia*
Nazareth
30.03.2016
To by miało sens też pomyślałem że to jakiś konkurs czy coś takiego, ale teoria zmasowanego ataku podoba mi się bardziej. Grupa 9 pisarzy zamieszcza swoje horrory na mało znanym amatorskim portalu literackim, 9 to krąg, opowieści - ofiara z ich talentu. Nie długo po publikacjach zaczynają się bardzo dziwne zbiegi okoliczności....
O-Ren Ishii
30.03.2016
Zmasowany atak to dobra opcja. ^^

Ja wszystko wytropię!
Kiedyś tam.
Jestem do tego stworzona.

Kryminalistyko, nadchodzę!
Arysto
30.03.2016
<facepalm>
Tak. To jest atak - na stronę kompletnie bez znaczenia, gdzie W NAJLEPSZYM WYPADKU pływają płotki literackiego świata, na zadupiu internetu, na który konkurencja nawet nie musi patrzeć.

To ma sens.
Sileth
30.03.2016
I to bardzo duży. ;D

A ja w sumie nawet tego nie zauważyłam... Chyba będzie trzeba zerknąć. :v
Nazareth
30.03.2016
Sileth zerknij bo większość z tych właśnie opowiadań są naprawdę niezłe

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji