Czy Moderator wogóle istnieje?

Lori
13.09.2016
Zaczęłam zastanawiać się, czy moderator na prawdę istnieje czy jest tylko mitycznym stworzeniem tej strony? Czytałam już dużo legend na ten temat, co o tym sądzicie?
Nuncjusz
13.09.2016
Istnieje
EOT
Wątek do skasowania
Joker
13.09.2016
Pierwszy wątek. Okej, miałaś problem, odpowiedziałem. Ja pierdole, na głównej jest wątek, który informuje, żeby nie robić śmieciowych wątków... Mogłaś zadać to pytanie gdzieś indziej. W Pitoleniu, w "co robicie dziś wieczorem", no kurde wszędzie. A tworzysz następny bezsensowny zaśmiecający środowisko opowi wątek...
Lori
13.09.2016
Bardzo przepraszam, ale bardzo staram się zostać usunięta z tej strony i robię co mogę aby się udało, ale na razie nie wychodzi
Szalokapel
13.09.2016
Dlaczego chcesz odejść?
detektyw prawdy
13.09.2016
mozna do admina napisac

admin istnieje,jakos usunal posty detektyw prawda
Szalokapel
13.09.2016
Nie uważasz, że czasem warto nie usuwać konta?
Lori
13.09.2016
Nie chodzi o to że chcę odejść, ale chcę jeden z wierszy które to opublikowałam wysłać na konkurs a nie mogą być one publikowane. Do admina pisałam już kilkakrotnie z prośbą o usunięcie i wiersza i konta ale bez odzewu.
Nuncjusz
13.09.2016
Można usunąć konto, sam tego dokonałem pisząc do Admina, ale trzeba to potraktowac poważnie i wyrażac się rzeczowo, pisząc na Kontakt
Poza tym, skoro chcesz odejść, to wykasuj swoje prace poprzez Edycję do np kropki
Nuncjusz
13.09.2016
Serio to jest tak trudne do ogarnięcia?
Lori
13.09.2016
Może i nie jest trudne do ogarnięcia, ale w nerwach człowiek różne rzeczy robi dziwne
Szalokapel
13.09.2016
Dokładnie tak jak napisał Nuncjusz, w edytorze wykasuj wiersz, wpisz jakoś literkę i po problemie. Sukcesów w konkursie!
Lori
13.09.2016
Już to zrobiłam, nie dzięuję :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji