Dlaczego Waszym zdaniem Opowi.pl przez tak długi czas jest nadal beta?

Artbook
29.09.2016
Witajcie szanowni opowiczanie. Proszę o konstruktywną odpowiedź na pytanie, jak w temacie.
Artbook
29.09.2016
Jako pierwszy kieruję również, to samo pytanie do administratorów owej domeny. Czy chodzi o testowanie tego portalu przez tak długi czas w formacie beta, czy możemy spodziewać się stabilnej wersji owego portalu?
Grubas
29.09.2016
Yyy bo cały czas jest coś dodawane? Czyli portal "skończony" nie jest.
P.S: Po co zakładałeś nowy wątek?
Shiroi Ōkami
29.09.2016
Bo tak!
Domyśl się!
Bo Ty nic nie rozumiesz!


A tak na serio to Gruby już odpowiedział XD
detektyw prawdy
29.09.2016
Ja pierdziele,co wy macie do tych nowych watkow
Jest wolny to pisze , a jak nie to srajtasma sie podciera to jego sprawa
Admin decyduje o portalu nie wy
Grubas
29.09.2016
Detektyw, odejdź, i nie zabieraj głosu w sprawach, o których pojęcia bladego nie masz.
detektyw prawdy
21.11.2016
Niestety także nie wiem, czemu jest nadal ,,beta". Ja tu właściwie żadnych zmian nie widzę od kilku miesięcy. Ale możliwe jest, że adminowi albo nie chce się zmieniać, albo raz tak napisał i już jest. Szkoda, że jest tylko admin a nie ma żadnych współpracowników którzy chcą być moderatorami. Tylko nie chodzi mi o użytkowników typu : nuncjusz, grubas czy co, ale Artbook by się nadawał. Jest kulturalny, nie spamuje, normalnie komentuje itp. Można kiedyś zrobic wybory na moderatora.

ale wracając do tematu , bo sam zaczynam spamować :prawdopodobnie wersja beta jest dlatego, bozawsze można coś jeszcze dodać, a gdy się da pełną wersję, nie można już nic dodawać itp... Chyba dlatego jest nadal beta, i myślę, że takpozostanie. Ale niech w tej sprawie wypowie się admin, bo ja mogę tylko przypuszczać.
Artbook
08.05.2018
?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji