Do jakiej postaci najbardziej się przywiązaliście?

LinOleUm
04.07.2015
Osobiście, Bardzo lubiłam Chiyoko z opowiadania Shiroi, a wy?
Ktokolwiek
04.07.2015
ja bardzo lubiłam bohaterkę opowiadania " Walczyć o wieczność, niestety, opowiadanie to nigdy nie zakończyło się :(
Majeczuunia
04.07.2015
Bardzo lubiłam Carmen z opka Karoli, także Remka z "To Takie Niemożliwe, Pozwolić Ci Odejść"
MaraJ
04.07.2015
Ja polubiłam Akashiego i Akane, ale jest też wiele innych lubianych przeze mne postaci ;) Te akurat od razu przyszły mi do głowy :D
Drassen Prime
04.07.2015
To pytanie, Lin, jest kilkuznaczne. Nie wiadomo, skąd ciapnąć postać, ale widzę, że ludzie walą z opkami z Opowi... Hmm... Ja się przywiązałem do Horna, z mojego opka ^^
MaraJ
04.07.2015
Ze swoich opowiadań też uwielbiam swoje postacie! :D
Slugalegionu
04.07.2015
Do mnie samego z opowiadania Vasto Lorde. Reagował dokładnie tak samo jak ja bym to robił w tej sytuacji: )
Vasto Lorde
04.07.2015
A ja do Vasto Lorde z opowiadania Vasto Lorde autora Vasto Lorde xD

A tak serio to nie wiem czemu, ale jeśli tekst mnie wciągnie to szybko potrafię się przyzwyczaić do głównego bohatera :)
Neli
04.07.2015
Veronica - ,,Tak blisko"
Łukasz- ,,Dziewczyna P."
Anonim
04.07.2015
mnie najwięcej fascynuję autorzy a nie bohaterowie ich opowiadań
bohaterzy to trochę sprawa wtórna, autor może siebie przez nich wyrażać ewentualnie nakreślac jakieś problemy
najbardziej jfascynującą postacią jest dla mnie przeciętny człowiek nieprzeciętnie ukazany
Majeczuunia
04.07.2015
Dziękuję za pamięć o Łukaszu :D
T. Weasley
04.07.2015
Bliźniacy Weasley z Harry`ego Pottera. Wymyśliłam nawet zakończenie w którym Fred przeżywa i, szczerze mówiąc, teraz jest dla mnie prawdziwsze niż zakończenie oficjalne.
KarolaKorman
04.07.2015
Nie chciałabym, żeby ktoś pomyślał, że w rewanżu, ale uwielbiałam Julę z Dziewczyny Paganiniego autorstwa Majeczuuni. Przy każdej okazji chwalę tę postać za charyzmę, siłę przetrwania i humor mimo ciężkiej choroby jaka dotknęła ją w tak młodym wieku. Polecam wszystkim to opowiadanie :)
Senezaki
04.07.2015
Ja lubię... nie, szczerze mówiąc, jeszcze z żadną postacią się nie utożsamiam ^^

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji