Duchy w opowiadania z podkategorii 'O życiu'

LinOleUm
09.04.2015
Jak myślicie, czy mogę tam umieścić jednego takiego... Koleżkę?
Angela
09.04.2015
Pewnie, w realnym świecie też często słyszy się o nawiedzonych domach.
Tylko uważaj żeby nie stał się w opwiadaniu postacią dominującą. : )
Amy
09.04.2015
Duchy w opowiadaniach o życiu? tak, moim zdaniem mogą tam występować, bo - jak wspomniała Angela - słyszy się czasami o nawiedzonych domach. Musisz tylko uważać, by ten duch nie stał się za bardzo realny. Większość podobnych opowieści jest zmyślana albo ubarwiana przez ludzi, którzy twierdzą, że coś takiego przeżyli.
T. Weasley
09.04.2015
Spoko. Jak dla mnie kategoria "o życiu" jest bardzo szeroka, bo wcale nie musi opowiadać o życiu realnym. Ale w razie wątpliwości zawsze pozostaje kategoria "różne"
Amy
09.04.2015
Ciekawa koncepcja, Tosia. :) Ta kategoria powinna nazywać się ?obyczajowe" albo coś w tym rodzaju. Wtedy nie byłoby niedomówień. :D
Ekler
10.04.2015
Amy, Amy, Amy !
Ktokolwiek
11.04.2015
Osobiście nie wierzę i nigdy nie uwierzę w duchy. Dlatego nie wiem, czy jeśli bedzie tam duch t opowiadanie będzie nadal ,, o życiu". Jak dla mnie - pisz jak chcesz, przecież nie zawsze i nie wszystkim musi się podobać.
Ignis
11.04.2015
Moim zdaniem duch w takiej oto kategorii to świetny pomysł. Gdyby ta "zjawa" miała zabijać albo straszyć, zdecydowanie powinna znaleźć się w horrorach. Ale duchy też nas uczą, więc jeśli twój "koleżka" też ma tak uczyć to na pewno nie popełnisz błędu ;)
LinOleUm
13.04.2015
Dzięki z góry.
Właśnie zabieram się za ilustrowanie bohaterów. Życzcie mi powodzenia.
8)
Kasumi Mai
21.04.2015
Ja tam wierze w duchy, znaczy sie bardziej w demony, no ale ogólnie jak dla mnie może być w tej kategorii :)
Amy
21.04.2015
Moim zdaniem kwestia istnienia ducha nie powinna być do końca wyjaśniona. Możesz np. stworzyć postać, która w ducha uwierzy i taką, która stwierdzi, że zjawy i demony występują tylko w baśniach i książkach fantasy. Wtedy raczej nikt nie będzie mógł się do Ciebie przyczepić, bo przecież w realu też są ludzie, którzy wierzą w duchy.
Margerita
27.12.2017
Uważam, że to bardzo dobry pomysł z duchami w powieści
Canulas
27.12.2017
Możesz z kucharza DeSwawna ducha zrobić na przykład. Tylko tak Ciiiii :)
Margerita
27.12.2017
Pomyślę

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji