głodowe igryska forma odnowiona

opis Fani Igrzysk Śmierci — książek i filmów — myślicie, że wygralibyście głodowe igryska? Możecie się przekonać. Poprowadzcie własne postacie ku zwycięstwu i niech los zawsze wam sprzyja. Można też grać jako sposor i obstawiać na trybuta . licząc, że wygra, ale cóż, szczęściu zawsze można pomóc.


zasady takie same jak w poprzednich
zasady z drobnymi poprafkami

1)o działaniach informujecie w komach
2)niektóre stacje wymagają szybkiego podejmowania decyzji
3)sponsorzy i organizatorzy moogom wpływać na arenę
4) sponsory płacom za rzuty jednostkami pienierznymi zaczynają z 5 zyskają je z zakładów i inwestycji
5)inwestycja polega na poświeceniu tury (dnia) w celu uzyskania określonej ilości jednostek 1 na początek
pieniężnych może ulec zmianie ,
6) organizatorzy majom być bezstronni obchodzi ich tylko ten wątek

tłumaczenie od sakala
Ichigo-chan
18.10.2015
poprawkami
mogą
sponsorzy płacą
pieniężnymi
poświęceniu
mają

słowniczek dla mniej obeznanych podstawowe definicje

dystrykt: coś jak nasze gminy jest ich 12 nie licząc zniszczonej trzynastki każdy zajmuje się innym

premysłem.

trybut:zawodnik głodowych igrzysk.

sponsor:osoba która wspiera trubta przysyłając mu podarki nóż zapałki jedzenie itp zwykle by wgrać zakład

organizator:oprócz organizacji śmiertelnego turnieju dba oto aby widownia i trybuci się nie nudzili za pomocom takich jak atrakcji : kule ognia trujący gaz zmiechy .

zmiechy zmutowane stwory w zależności od rodzaju mogą doradzić do złamania zniszczyć zapasy

lub po prostu rozerwać na strępy.

to wystarczy prawda?


Ichigo-chan
18.10.2015
słowniczek dla mniej obeznanych w języku polskim:
trybuta
wygrać
o to
pomocą
takich atrakcji jak

zmiechy mogą doradzić
no fajnie, fajnie
comboometga
18.10.2015
Jeśli ten konkurs jest dla fanów, to tłumaczenie jest niepotrzebne. Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem to wie kto to trybut i co to dystrykt. Tyle ode mnie.
Slugalegionu
19.10.2015
wiem tyko som też mnie obeznani kturym nie zabraniam
Slugalegionu
19.10.2015
konto brata !
Okropny
26.07.2016
Srata tata
the_endrju
29.07.2016
Tralala, Okropny wszystko podbija :P

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji