głodowe igryska

Fani Igrzysk śmierci książek i filmów myślicie że wygraliście by głodowe igryska . Możecie
się przekonać , porowadzci swoje własne postaćie ku zwyciestwu i niech los zawsze wam sprzyja .można też grać jako sposor i opstowić na trybta liczonć że wygra ale cóż szcensciu zawsze można pomuc.

zasady
1)o działaniach iformjecie w komach
2)niektóre stacje wymagają szbkiego podjmowania decyzji
3)sposorzy i organizatarzy mogom wpływać na arene
4)sposary płacam za rzuty jdastkami pienierznymi zacznają z 5 zyskją je z zakładyów i inwestycji

Sileth
17.10.2015
Jeśli się nauczysz pisać w porządku. Te braki literek to wina klawiatury czy czego?
Sileth
17.10.2015
* Jeśli nauczysz się pisać, w porządku.

Fani Igrzysk śmierci książek i filmów myślicie że wygraliście by głodowe igrzyska . Możecie

się przekonać , poprowadzicie swoje własne postacie ku zwycięstwu i niech los zawsze wam sprzyja .można też grać jako sponsor i obstawiać na trybuta liczoną cz że wygra ale cóż szczęściu zawsze można pomoc.


zasady

1)o działaniach informujecie w komach

2)niektóre stacje wymagają szybkiego podejmowania decyzji

3)sponsorzy i organizatorzy moogom wpływać na arenę

4) sponsory płacom za rzuty jednostkami pienierznymi zaczynają z 5 zyskają je z zakładów i inwestycji

sory edytowałem w googe tłumacu to jak zagrasz
zapomniałem kroce =*
Fenrir
17.10.2015
Low quality bait.
Numizmat
18.10.2015
Szanowny smoku ze szczytów. Proszę Cię, wypier...
Senezaki
18.10.2015
Szanowny Smoku ze szczytów.
Naucz się pisać. Pienienrznymi? Skisłam XD
Slugalegionu
18.10.2015
O Boże... brachu do nauki...

/Tłumaczenie/

Fani Igrzysk Śmierci — książek i filmów — myślicie, że wygralibyście głodowe igryska? Możecie się przekonać. Poprowadzcie własne postacie ku zwycięstwu i niech los zawsze wam sprzyja. Można też grać jako sposor i obstawiać na trybuta (?) licząc, że wygra, ale cóż, szczęściu zawsze można pomóc.

Zasady:
1) O działaniach informujecie w komach.
2) Niektóre stacje wymagają szbkiego podejmowania decyzji.
3) Sponsorzy i organizatarzy mogą wpływać na arene.
4) Sponsorzy płacą za rzuty jednostkami pienięrznymi. Zacznają z pięcioma, zyskują je z zakładów i inwestycji (Do Smoka: Nie można tak ograniczać MG)
Anonim
18.10.2015
igryska? chyba igrzyska
Slugalegionu
18.10.2015
To też.
zapraszam na odnowionom wersje
Efria
19.10.2015
odnowioną*

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji