Igrzyska śmierci

MaraJ
30.05.2015
Co myślicie o tej trylogii? Chciałabym usłyszeć opinie innych na ten temat. Mnie się osobiście bardzo podoba, ale czasem przemyślenia Katniss i te długie opisy są trochę denerwujące. ALe myślę, że ogólnie jest ciekawe i warte przeczytania. I kto jest waszą ulubioną postacią w tej serii i czemu?
T. Weasley
30.05.2015
Czytałam Igrzyska Śmierci, najbardziej polubiłam chyba Rue. Szkoda, że zginęła. Ogólnie trylogia była niezła, ale pod koniec miałam wrażenie, że autorce kończył się atrament i chciała dotrzeć do końca, zabijając po drodze jak najwięcej postaci.
Ekler
30.05.2015
nie miałem styczności, ale dużo osób sobie chwali ;)
Angela
30.05.2015
Trylogia fajna, mnie nie denerwowały przemyślenia Katniss. Zgadzam się z Tosią
że ostatnia część, a w szczególności jej zakończenie było słabe. Tak, czy inaczej
film się nie umywa : )
Sky300
31.05.2015
Nie lubię postaci Katniss, denerwuję mnie. Nie wiem czemu. Co do trylogii to całkiem niezła ale czytałam lepsze książki.
Kamelia
31.05.2015
Dwie pierwsze części były calkiem niezłe, ale jak doszłam do trzeciej (...Jaki był tytuł? Kosogłos?), nie wiedziałam, czy ją skończe.Angela.-racja, słabe zakończenie. Chwali ją wiele osób, chociaż właściwie, po przeczytaniu jej nie mam pojęcia, dlaczego.(szczególnie po przeczytaniu ostatniej części) Nie żeby była zła, ale czytałam dużo lepsze, chociaż mniej popularne książki. (Tak samo jest ze Zmierzchem.-Popularny, ale mnie jakoś nie ujął. Denerwuje mnie ta...Bella......)
MaraJ
31.05.2015
Zmierzchu nie czytałam, ale słyszałam, że wcale nie jest taki wspaniały. Za to film oglądałam. Z czystej ciekawości. Jedną ( pierwszą) część ledwo obejrzałam, a drugiej zwyczajnie nie skończyłam. To było nudne. Co to igrzyszk śmierci to film jest ciekawy, ale zakończenie Kosogłosa jest trochę dziwne... I musiał zginąć Finnick :( I trzecia była według mnie najgorsza
Senezaki
21.06.2015
Taka... Zbyt wiele miłości. Może być :/
bardzo dobra zwaszcza dobrze opiszana brutalnosć
ale za parodie krziązki igrzyska śmiechu twurcy powini zapierdalać na golerze
Vonshiak
24.08.2015
Ja jest fan polecam przeczytać moje "Igrzyska Śmieci"

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji