Imigracja- co sądzisz?

xnobodyperfectx
26.06.2015
Coraz głośniej i wyraźniej sygnalizują, że Polska ma przyjąć imigrantów. Już dzisiaj w telewizji podano informację o tym, że przyjmiemy ich, jednak liczba zostanie ujawniona w lipcu. Co wy o tym sądzicie?
Anonim
26.06.2015
Jestem ZA imigracją, ale przeciw wejściu do kraju islamistów. Nie ma żadnej gwarancji, że panowie z Afryki to nie są podstawieni terroryści. Dzisiejsze zamachy we Francji, Tunezji i Kuwejcie mówią wszystko o kondycji umysłowej wyznawców islamu. Ja stanowczo na NIE dla tego typu imigrantów.
Slugalegionu
26.06.2015
Nie mam nic przeciwko imigrantom, o ile respektują NASZE zasady.
xnobodyperfectx
26.06.2015
Piona Jared. Już można było zasłyszeć, że odbył się protest muzułmanów w Wielkiej Brytanii przeciwko sprzedaży alkoholu w barach. Nie powinniśmy ich wpuszczać do Europy, co niestety się dzieje... Miałam nadzieję, że Polska jako jedna z niewielu będzie miała mały ich procent.
Anonim
26.06.2015
Dlaczego tego typu ludzi nie przyjmie Arabia Saudysjka? Albo Katar? Chyba powinni się trzymać razem Muslimy? Ano nie przyjmą bo wiedzą, że koledzy z Afryki to ludzie nieprzewidywalni, a że idioci pokroju Francji pozwalają sobie nawet na tworzenie muzułmańskich dzielnic... ich problem. Wystarczy jedno złe słowo, jakiegoś francuskiego mądrali z sejmu i już będzie bulwers i protesty (i żeby tylko na tym się skończyło). Polska to mimo wszystko kraj katolicki i co najwyżej takich imigrantów może przyjmować in my opinion :B
xnobodyperfectx
26.06.2015
Ale tu gra się raczej rozgrywa o imigrantów z Afryki. :x
Anonim
26.06.2015
"Ano nie przyjmą bo wiedzą, że koledzy z Afryki to ludzie nieprzewidywalni" - i o nich też napisałem :)
xnobodyperfectx
26.06.2015
"Polska to mimo wszystko kraj katolicki i co najwyżej takich imigrantów może przyjmować in my opinion :B"- do tego fragmentu. ;)
Gruchot
26.06.2015
Duże niebezpieczeństwo w perspektywie czasu. Francja jest w tym temacie doświadczona i mają w tej chwili duży problem z mniejszością islamską, która zaczyna domagać się coraz większych praw.
Ronaldinho
26.06.2015
Polska dla Polaków! Ziemia dla ziemniaków!
xnobodyperfectx
26.06.2015
xD Cebulandnia dla cebul!
Ronaldinho
26.06.2015
Księżyc dla księży
Daniel
26.06.2015
Przyjadą, spotkają dresów i tyle ich widzieliśmy
xnobodyperfectx
26.06.2015
"Czy ktoś ich jeszcze razem widział? Czy ktokolwiek coś o nich wie?" xD
Majeczuunia
26.06.2015
Cóż, jako że jestem EMIGRANTKĄ, to IMIGRACJĘ akceptuję, no bo co w sumie mogę powiedzieć...
Anonim
26.06.2015
Australia i Rosja (persony w nich rządzące) bardzo ładnie określiły temat. Nasz kraj - nasze prawa - nasze zasady. A jak się nie podoba, to wypi*rdalać!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji