Jaki temat historii?

Judy
10.05.2015
Hejka
Chciałam was zapytać jakie historie opisujecie w swoich opowiadaniach, np. takie prawdziwe co się naprawdę wydarzyły czy może zmyślone? Ja osobiście opisuję zmyśloną, a wy?
Czekam na odpowiedzi. :D
Drassen Prime
10.05.2015
Jasne, że zmyśloną... Co nie znacza, że nie przeplata się np. z moim życiem ;)
Sileth
10.05.2015
Większość raczej opisuje wymyślone.
Ja najbardziej lubię pisać fantasy itp. Uważam, że normalności i nudy za dużo jest w prawdziwym świecie i do tego literackiego powinno się wprowadzać coś oryginalnego i pomysłowego :)
NataliaO
10.05.2015
to zależy, nie piszę fantastyki bo nie umiejętnie opisuje sceny walki wystarczy przeczytać któreś z moich tego typu opowiadań, a na fantastykę mam milion pomysłów i to jest coś zmyślonego ,np. wędrówka upadłych
co do reszty moich pisanych romansów to trochę zmyślone a trochę ode mnie, więc nie które sytuację są z życia wzięte. Bohaterki mają coś mojego, a nawet jedno opowiadanie jest autentycznie moje :)
Po prostu napisane, bo chcę pamiętać :)
Willa
10.05.2015
Wszystko zmyślone :)
AnnieHunter
11.05.2015
W sumie to mieszam fantastyke z rzeczami które się kiedyśtam wydarzyły. Co nie zmienia faktu że mieszam też czasami kilka wątków z jakiegoś filmu, książki itp. z moją wyobraźnią. To zależy na jakiej części się skupić bo jest zdanie które mogło się kiedyś wydarzyć a jest coś co jest kompletnym absurdem w normalnym życiu.
Neli
11.05.2015
Ja jak piszę to wymyślam, ale jest też odrobina mnie w tym, np. podobne myśli, wydarzenia. Ale też tak jak ja bym chciała żeby mnie spotkało, chciałabym być jak główna bohaterka, albo wręcz odwrotnie tzn. nie chciałabym spotkać, ani być kimś takim. I zapisuje to, co przyjdzie mi do głowy. Jakoś pomysł sam uderza.
Ktokolwiek
12.05.2015
Zmyślam, ale inspiruję się moimi przeżyciami i mojimi marzeniami. Bohaterowie mają zazwyczaj coś ze mne, ale nie zawsze.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji