konkurencja; tylko dla orłów

Karawan
3 tygodnie temu
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Można wiedzieć o co kaman, bo nie chce mi sie słuchać prawie pół godziny smędzenia o Borach Tucholskich
Canulas
3 tygodnie temu
Hahahaha, Jezu. Lubię to miejsce. Co chwila, jak nie jeden coś pierdolenie, to drugi
Okropny
3 tygodnie temu
Jak gangbang w kisielu po ciemku
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
Każdy każdego
Karawan
3 tygodnie temu
Panie Nun; Dokładnie jak w zdaniu wstępnym; Dla tych co szukają... Pan żeś wpierniczył pierdyliard znalezionych a wozowi żałujesz? A może któś chciałby looknąć na podobny, choć cąłkiem inny portal do promowania własnej grafomanii? Może chciałby poćwiczyć nie tylko tańce Canulańce ale i inne łamańce? Ot i powód i przyczyna. Jak mawiają Londyńczycy; "Nie choczesz - nie nada! Zachoczesz - nie budiet". Buziaczki ;)
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Dalej nie rozumiem, zwłaszcza tego przytyku do mnie
Racz Waść jaśniej i łopatologiczniej
Karawan
3 tygodnie temu
Cóż tu wyjaśniać? Pytałeś - odpowiedziałem o co chodzi. Zamieściłem bom znalazł. Tyś również znajdował i zamieszczał. To nie zarzut! Reszta to falbanki, by wyglądało ładniej. ;)
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Taaa tyle że ja adaptowałem śmieciowe wątki do swoich znalezisk a nie tworzyłem nowe, taka subtelna różnica.
e make i ka pololi
3 tygodnie temu
Te Bory Tucholskie, te spiny o nowe watki, histeryk.eu, czeski film.

Nie ma jak na wloskiej.
Canulas
3 tygodnie temu
No mowię :)
Margerita
3 tygodnie temu
Can ty znasz Bory Tucholskie?
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Ja nawet nie mam za złe istnieniu tego wonta, bo szanuję i poważam Karawana, więc ma u mnie spory limit dobroci względnej. Ja tylko próbuję rozgryźć sens tego wątku nie samobiczując się smętnym materiałem o borach w tle
Karawan
3 tygodnie temu
W odróżnieniu od opowi na SP była seria niegłupich ćwiczeń i stąd kradziony tytuł i wredny pomysł założenia wątku. Dziękuję za kredyt dobroci. Jeśli pomknę do Kraka grodu - postawię piwo (o ile zechcesz).
lubiewkupe
3 tygodnie temu
NIESAMOTIWA ROZKRYWKA SIEDZĄĆ W LESIKU W TAKICH BORUNIACH BOROWICZKACH<
BYŁEM W BORACH SZCZERZE POLECAM KAZEMU POLITECHNYKOWI WYOPOCZNOA :)
Canulas
3 tygodnie temu
A ja se to obejrzę. Dziennie marnotrawię pierdyliard sekund na granie, sranie i leżenie na dywanie.
Obejrzę se. Obejrzałem dwie minutki na tel, ale na tel to lipa. Zara wstane i se włączę na kompie.
lubiewkupe
3 tygodnie temu
Test
Canulas
3 tygodnie temu
Lasy i puszcze są zajebiste.
Karawan
3 tygodnie temu
Can znaczy Bory czy Spisek Pisarzy?
Karawan
3 tygodnie temu
Borów nie polecam kleszczy się bam, borelioza za mną jedna. Starczy.
Nuncjusz
3 tygodnie temu
No w końcu chyba będę zmuszony obejrzeć ten materiał filmowy, ale to nie dziś, dziś jestem słabego mięśnia wzrokowego
Canulas
3 tygodnie temu
Lasy i puszcze oraz góry są zajebiste. Ten filmik sobie obadam, a jeśli to jest cześć czegoś większego, być może też. Inspiracje mogą być wszędzie. Wstaję. Dość leżenia.
Karawan
3 tygodnie temu
Były Canu, były! Miesiąc temu byłem w dolinie Mnikowskiej. Kiedyś Mecce taterników, mówiło sie nawet o krakowskiej szkole wspinaczy. R u i n a! Lotnisko Balice tuż, tuż. Skały poczerniałe (a były wapienno-białe!), jedyne co nobliwości nabrało to obraz Matki Boskiej nad ołtarzem przy grocie. Na trasie Kościerzyna - Bytów był las. Był. Po wichurze zniknął...
Ech, sienkiewiczowskie; marność nad marnościami i memento mori .
Canulas
3 tygodnie temu
Ok, nie poszło na marne. Filmiku, co prawda na razie obejrzałem pół, alke dzięki niemu wspoczyłem na "Spisek", a już widzę, że mi się tam podoba.
Dzienks, mr. Wóz.
lubiewkupe
3 tygodnie temu
morimori !!! jasdym po wiporki
niesiem naszo odwaga!!!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji