Krótko o... czyli "Opowijskie kółeczka wzajemnej adoracji"

Mogador
05.10.2016
Jak w temacie. Ktoś wyjaśni na jakiej zasadzie to działa? Negatywny komentarz i kawaleria przybywa z pomocą. Czy autor nie może obronić się sam? Czy naprawdę potrzeba straży opowijskiej?

Jako nowy użytkownik obserwuję co dzieje się na tej stronie i takie właśnie mam przemyślenia.
Proszę nie traktować tego wątku jako śmieciowego, a podejść do sprawy śmiertelnie poważnie.

Nuncjusz
05.10.2016
nudny jestes
Mogador
05.10.2016
Ty też Nunek ;)
Nuncjusz
05.10.2016
Negatywny komentarz to nie jest chyba wyzywanie kogoś od zboczonych starych dziadów, prawdaż? Krytykuj tekst a nie autora
Mogador
05.10.2016
A ospowiadanie ludziom na komentarz "idiotka" bądź "idiota" nie jest kulturalną odpowiedzią, prawdaż?
Nuncjusz
05.10.2016
Nie twierdzę, że to kulturalne, twierdzę jedynie, że tylko tak można odpowiedzieć na bełkot komentującego
Nuncjusz
05.10.2016
Co jurijka debilka mi napisała, że tak ją nazwałem?
Jared
05.10.2016
Brak mi słów na tego gościa XD Sam wywołuje spinki i obraża, ale rączki umywa i liczy grzeszki innym XD Nawet nie zwrócę się do niego bezpośrednio, jeszcze się podnieci od tego :v
Mogador
05.10.2016
Wiesz Nuncjusz, dla kogo bełkot to bełkot. Tworząc ten post nie miałem na myśli tylko moich komentarzy.

Jared, bez obaw, nie podniecam się byle czym xD
Nuncjusz
05.10.2016
Znowu pierdnie, że przybyłeś z odsieczą i TWA
Mogador
05.10.2016
Wiesz Nunek, Jared to "Pan każe" i kawaleria odwrót xD
Nuncjusz
05.10.2016

jurijka tydzień temu
Ha, ha, jednak to nie to, ale na bez rybiu... i odgrzewane kotlety hi,hi
Nuncjusz tydzień temu
idiotka

to nie jest bełkot?
Nuncjusz
05.10.2016
Serio, mogador, odjeb się ode mnie
Nuncjusz
05.10.2016
I nie nazywaj mnie chamie nunek
Mogador
05.10.2016
Ja się do nikogo nie przyjebałem, jeszcze. Trza było nie odpowiadać na mój post. Ok, może akurat kom jurijki jest w pewien sposób bełkotem, ale to nie upoważnia so nazywania kogoś idiotką.

Dobrze Nunek, ups Nuncjuszu.
I nie nazywaj mnie chamie, Nunek.
Shiroi Ōkami
05.10.2016
...
Mogador
05.10.2016
Shiroi tylko tyle masz do powiedzenia?
Nuncjusz
05.10.2016
ok zgłaszam do admina ten śmieciowy wątek
Mogador
05.10.2016
PS. Nuncjusz, miało być Nie nazywaj mnie chamem.
Mogador
05.10.2016
Czyli oficjalnie na opowi panuje CENZURA

Część postów została ukryta (85)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nuncjusz
05.10.2016
Cham i buc Dobranoc
Mogador
05.10.2016
ausek właśnie to robię ;)

Nuncjuszu wzajemnie ;)
Shiroi Ōkami
05.10.2016
Angela
05.10.2016
A czytaj sobie, na zdrowie. Czego byś nie napisał, już to na pewno przerabiałam : )
Jared
05.10.2016
Mnie interesuję ten pan od Skyrima :D Chyba uznał wyższość Dark Souls a priori i zniknął gdzieś w cieniu, a szkoda, bo liczyłem na dyskusje :]
Mogador
05.10.2016
Ten piękny utwór skłania raczej do przemyśleń niż relaksu :) Deprecha murowana ;)
Shiroi Ōkami
05.10.2016
Bo Dark Souls jest naj ♥
Okropny
05.10.2016
Zgłaszam do admina że Angela ma moją twarz na avku a Matador zachowuje się jak debil a wyście się tu zlecieli jak myszy do spichlerza jak tak można ja się pytam żyć bez rozumu i godności człowieka xd
Jared
05.10.2016
Okropny, Twoja kampania "antywegańska" bardzo mi się podoba :D
Mogador
05.10.2016
A tak wracając do tematu: Przykład TWA

Nuncjusz 18 min.
temu Dzięki Ty chyba wiesz co lubię najbardziej :P

Nieidealna 4 min. temu
Angela polecam najświeższe dzieło nuncjusza Czterowiesz arytmiczny rozbawi Cię po raz kolejny ;) dziękuję ślicznie za 5 znów tak bardzo miło mi jest :)

I jak to inaczej nazwać?
Violet
05.10.2016
Okropny, ja myślę, że Mogador wcale nie jest taki debil jakby chciał się wydawać. On robi sobie niezłą zabawę z " dzieciaków".
Jared
05.10.2016
Kogoś strasznie tu boli, że nie ma przyjaciół chyba :D
Mogador
05.10.2016
Jared, a po co mi przyjaciele? xD
Angela
05.10.2016
Gdybyś był bardziej zorientowany wiedziałbyś, że wiersz Nieidealnej był natchniony tekstem Nunciusza,
dlatego go poleciła. A niektórzy mają niepowtarzalny styl i to się zwyczajnie ceni : )
Socjopata
05.10.2016
Jared, sądzę, iż Skyrim jest lepsze.
Ty i tak w DS ciągle zdychasz.
Mogador
05.10.2016
Angelo jestem bardzo dobrze zorientowany, ale to jest właśnie przykład TWA ;) Ach ten niepowtarzalny styl xD
Jared
05.10.2016
Socjopato, człowieku małej wiary XD To jest urok DS - giń, adaptuj się do nowych warunków LUB giń dalej, a Skyrim można przejść na legendzie bez jednej śmierci :P Boring...
Socjopata
05.10.2016
spadieralj
Jared
05.10.2016
Zirytował się, wygrałem ^^
Angela
05.10.2016
I dobrze, fajnie jest się jakoś wyróżniać. ie bać się przekazać co naprawdę się myśli :)
Ritha
05.10.2016
Alem zmarzła, fuck
Mogador
05.10.2016
A mnie gorąco xD
Jared
05.10.2016
Skoro ten wątek i tak już do niczego...

Wybiera się ktoś na film Inferno? ^^ Ja uwielbiam książkę i mam nadzieję, że adaptacja będzie szlagierem nie mniejszym niż Kod Leonarda oraz Anioły i Demony :>
Socjopata
05.10.2016
,--,-,-,-,-,,ggrryrey
Upadły(D.F)
05.10.2016
Ritha ogrzej się przy dobrym kominku, albo raczej przy dobrym winku :) Gorąco to w tym temacie, no co prawda ciepło jest w chacie :) Wątek może i do niczego... Ale czy to coś złego? Każdy może się tu wypowiedzieć i powiedzieć co kto ma wiedzieć :)
Ritha
05.10.2016
Nie mam kominka, mieszkam w bloku, a jak tylko powącham wina to boli mnie łepetyna. Już mi ciepło, założyłam se skarpety xD
Ritha
05.10.2016
Znowu mówisz jak sam wiesz kto xD tfu, to nie ta historia xD
Upadły(D.F)
05.10.2016
Skarpety no niestety :D Ritha kiedy jakiś tekst napiszesz albowiem wyczekuje bardziej wierszyku, który na pewno będzie w pierwszym bojowym opowijskim szyku :)
Ritha
05.10.2016
Oczywiście xD wyplułam dwa, na razie musi starczyc
Upadły(D.F)
05.10.2016
A ja sądzę że i tak piszesz wspaniale, no cóż bynajmniej bardzo niebywale :) Wyplułaś a tak naprawdę je napisałaś , bo sama tego pewnie chciałaś :) Pluć se możesz już na drogę, lub we wroga tworząc mu małą w umyśle trwogę :) I czemu ja mistrz Yoda? Mistrz Yoda w lasku się przecież pewnym w star warsie od wroga chowa :)
Ritha
05.10.2016
Bo on tak mówił ee.. inaczej :>
Upadły(D.F)
05.10.2016
To doskonale wiem, ale inaczej po co mam mówić? Skoro potrafię swe rymy lubić :) Ale tak poważnie teraz bez rymów inaczej wpadnie po mnie para człekopodobnych ze skrzydłami kuzynów :) Ritha polecam ci pisanie wierszy dalej (masz fana swoich wierszy ale cichutko, nie rozgaduje tego ) :)
Ritha
05.10.2016
O loool, miło mi bardzo, będzie w takim razie kolejny wiersz, temat już mi kilka dni chodzi po głowie, tylko słowa nie dają się schwytać :)
Upadły(D.F)
05.10.2016
A tak by nie było? Miło mi że zmotywowałem do działania i że moje lubowanie twoich tekstów cię do pisania skłania ^^ Powiem ci że zazdroszczę ci :) Jakiejś tam specjalnej krwi :) A dokładniej chodzi o to że u mnie są rymy które idą już w błoto ): Tematu jakoś nie mogę do pisania znaleźć a w rymach potrafię się odnaleźć :) dlatego chwytaj przekaz i też słowa a wyjdzie ci piękna z rymami i wierszami przygoda :)
Ritha
05.10.2016
Eee Mogador! Widzisz jak można sobie miło porozmawiać, bez wiecznych nerwów, się ucz :P
Ritha
05.10.2016
Upadły tematów? Życie to kopalnia tematów. Mnie nawet kluski inspirują xD (pozdrawiam Freya ;) ) nom, a rymy wychodzą Ci znakomicie :) Tośmy se posłodzili:)
Upadły(D.F)
05.10.2016
Posłodzili i ludzi pogodzili :) Zauważ że nie ma jakoś juz tu kłótni ani waśni ani złej akcji, nie ma też żadnej złej akcji :) Mnie tez wszystko inspiruje, bo rymy w sobie czuje. Ale pisałem o wszystkim już tyle razy że w ponownym pisaniu o tym wyjdą marne wyniki i wykazy :) Dlatego szukam jakiegoś poważnego tematu lub ciekawego znaku :) A nie lubię pisać o byle czym bo czasem marnuje się dla mnie tak rym ;)
Iskierka
05.10.2016
Nie ma kłótni, bo rozmawiają dwie osoby, które lubią swoją twórczość i o tym sobie mówią. :) I nie jest to złośliwe z mojej strony. To chyba po prostu stwierdzenie faktu. Jak ja lubię czyjeś teksty, to też o tym mówię i też słodzę.
Pan Buczybór
05.10.2016
Mogador nie sraj się o byle co
TeodorMaj
05.10.2016
Myślę, że to co napisał Mogador (mam na myśli nowy wątek) to nie jest byle co. Coś w tym jest, ale to chyba wie i widzi każdy ;)
Pan Buczybór
05.10.2016
Dla mnie to byle co. Nuncjusz jest jaki jest i reaguje w swój sposób na komentarze takich osób jak jurijka. Trzeba to zaakceptować
TeodorMaj
05.10.2016
Lubię Nuncjusza, ma swój styl pisania tekstów jak i komentarzy, ale czasem przegina (komentarze). Takie moje zdanie :)
Pan Buczybór
05.10.2016
Wiesz to zależy od nastawienia. Ktoś ma oto ból dupy, a ktoś inny nic sobie z tego nie robi
TeodorMaj
05.10.2016
I tyle w temacie ;)
Pan Buczybór
05.10.2016
Zamykam dyskusję. Bry wieczór.
Okropny
05.10.2016
Wogule o co wam chodzi taki fajny portal opowi gdzie morzna pisać swoje opka i wiersze nawet choć ja wolę czytać i komentować a nie mam pomysłu co pisać a wy robicie z niego takie guwno i się obrażacie nazwajem jak jakieś głupie gimbusy przecież tak nie można jak dzieci xd u mnie w klasie jest taka ada i ona też wszystkich obzywa ale ona tak ma bo jej rodzice się rozwiedli jak była mała ale tak bardzo mała jeszcze przed komunią i ona też tak się o byle co z każdym kłuci i siedzi po nocach w internecie
Ritha
05.10.2016
Okropny xd
Iskierka
05.10.2016
Okropny, koniec diety! :D

Zgadzam się z Teodorem.
Okropny
06.10.2016
Wogule absolutnie
Iskierka
06.10.2016
Zagłodzisz sie kiedys i ci do normalnego rzycia tródno wrućić bedzie i nawed jósz na błendy nie zwrucisz ówagi za coś normalnego to óznarz i co wtedy

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji