Książka - Casting na bohaterów

Johnny2x4
20.09.2015
Witam,

Piszę od jakiegoś czasu książkę pod tytułem "Chleb Powszedni", która będzie opowiadała o Mikuelu, młodym chłopaku z Bydgoszczy. Posiada on niezwykły dar, niestety nie może nad nim panować - mianowicie przenosi się do różnych czasów. Moment w którym się przenosi jest losowy.

Mikuel podczas swojej przygody w której będzie próbował odkryć źródło swojego daru, będzie poznawał wiele postaci. Mam dlatego dla Was ogłoszenie - kto chcę wziąć udział w mojej książce, niech napiszę opis swojej postaci poniżej.

Co musi być w opisie? Swoje imię, nazwisko, wiek, czasy w których występuję, podstawowe cechy. :)

Pozdrawiam,
Slugalegionu
20.09.2015
Daj mi chwilę...
Anonim
20.09.2015
Mikuel? to ma być polskie imię? Weź mu daj Mikołaj, bez cudowania
Anonim
20.09.2015
Mikołaj z Bydgoszczy, Mikuel z Santiago de Chile
Johnny2x4
20.09.2015
Mikuel ma swoje wyjaśnienie w fabule.
Anonim
20.09.2015
tiaaa, żeby na siłę było dziwniej :/ zresztą rób jak chcesz
Johnny2x4
20.09.2015
Poczytasz to się dowiesz czemu tak, a nie inaczej ;)
Anonim
20.09.2015
już to mnie na wstępie zraziło do czytania, zauważyłem taką idiotyczną manierę nie tylko u Ciebie, żeby broń Boże, nie stosować polskich imion w polskich realiach
Czy zagraniczni pisarze, jacykolwiek, kiedykolwiek, użyli polskich imion? Nie, ja tego nie zauważyłem, to tylko u nas pokutuje ten kompleks, wstydzimy sie polskich imion, one nie są trendy
Nie czytam tego typu opowiadań i książek, które propagują tego typu syf.
Żegnam wyniośle
Johnny2x4
20.09.2015
Ty nie rozumiesz mojej koncepcji. :) Po prostu. Ja będę miał polskie imiona, rzymskie itp. Ale główny bohater ma na imię Mikuel. Będzie to wyjaśnione w fabule dlaczego.
Slugalegionu
20.09.2015
Źle. Mieszka w Polsce tu i teraz, tak? Więc ma mieć polskie imię i tyle.
Slugalegionu
20.09.2015
A to, że nie jest z dzisiejszych czasów, nie ma nic do rzeczy. uperman nie jest z Ziemi, ale ma ludzkie imię, bo takie dali mu jego przyszywani rodzice.
Slugalegionu
20.09.2015
Czy tam wujostwo.
Obywatel
20.09.2015
Marek Hłasko
1934-1969
Polska, komunizm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_H%C5%82asko
Johnny2x4
20.09.2015
W Polsce ma on na imię Michał ;) Ale korzysta z imienia Mikuel :)
Anonim
20.09.2015
A ja nie lubię polskich i Mikuel mi się podoba :D W moim "Polska 2144" też kombinowałem jak koń pod górę, byle tylko głównemu bohaterowi nie dać Stasiu albo Sławek. :S Skończyło się na Jeffreyu i też ma to swoje wyjaśnienie w fabule.

Jean-Pierre Levittoux, Francuz, lat 44, wiek 1180~1200, z ramienia Ojca Świętego, Lucjusza III, biskup o uprawnieniach inkwizytorskich. ]:->

Pokrótce: Duchowny bardzo postępowy, wyrzeka się bogactw na rzecz ubogich, brzydzi się przekrętami w Kościele, odnajduje je i wymierza boską sprawiedliwość, pokorny i milczący, zachowuje rozsądny przedział między wiarą, a rozumem, doświadczony egzorcysta.
El Guardia
20.09.2015
Jaki zakres lat mamy? Chodzi o bohatera. Czy nasz prawdziwy wiek czy postaci jaką tworzymy? I jaki zakres lat w których nasza postać istnieje? Czy można być postacią już istniejącą?
MrJ
20.09.2015
Patrze rekrutacja zmieniła się w kłótnie o imiona. Jeśli bohater jest Polakiem Polakiem, nie jakimś mieszańcem i mieszka w Polsce powinien mieć polskie imię. Wiadomo rodzice mogą nienawidzieć swojego dziecka i nazwać je Samael(albo Żyraf czy też Ksenia dla chłopca) żeby można było się z niego śmiać, ale jeśli jest normalny to normalny. Fajnie Grzędowicz to pokazał gdy Norwego Chorwat był tak dumny z imienia Vuko, że chciał je zabrać w Kosmos. Narodowość to narodowść i nie ma robienia sobie jaj bo się bohater nazywa Stefan.
Anonim
20.09.2015
Po prostu to dla mnie wygląda koszmarnie idiotycznie i infantylnie jeśli w Trąbkach Górnych występuje np Johnny Bravo. Jak to dobrze, Jared, że nie czytałem Twojego "Polska 2144" i masz to jak w banku, że na pewno już nie przeczytam
Johnny2x4
20.09.2015
El Guardia - Zakres czasów dowolny :) Lata, które wybierzesz dla swojej postaci, zależą tylko i wyłącznie od ciebie. Jej wiek również. Możesz być postacią historyczną, ale moim zdaniem - zabawniej jest wymyślić swoją własną ;)
Anonim
20.09.2015
Kłótnia tak bezsensowna, że nie chce mi się jej kontynuować. :) Johnny, może zmień login, bo się nie doczekasz czytelników? D:
Johnny2x4
20.09.2015
A możesz sobie Filip nie czytać, mało kogo to obchodzi :)
Slugalegionu
20.09.2015
Może być przyszłość?
Johnny2x4
20.09.2015
Może :)
Slugalegionu
20.09.2015
Imię: CJT (Cybernetyczna Jednostka Antyterrorystyczna) 21-456 (Numer seryjny)
Nazwisko: Brak.
Pseudonimy: CJT, ale tak mówi się o całej serii. 21-456.
Wiek: 18 miesięcy.
Cechy specjalne: Robot z jeszcze niebadaną sztuczną inteligencją.
Anonim
20.09.2015
jesteś po prostu aroganckim chamem, Johnny XD pfy Johnny
El Guardia
20.09.2015
Sergio Borgia - hiszpan
25 lat
Templariusz i hiszpański inkwizytor.
Mówią na niego Guardia (El Guardia po hiszpańsku - strażnik)
Mistrz szermierki XI wieku.

Towarzyski, odważny, honorowy.
Poluje na heretyków.
Sądzi że miecz jest narzędziem oczyszczenia ziemi z grzechów.
Nie ma wyrzutów sumienia dla czynów, których się podjął.
Szczery i sprawiedliwy.
Ekler
20.09.2015
Wład Palownik - spotyka Mikuela, gdy jest 6 letnim chłopcem ich spotkanie ma bezpośredni wpływ na to kim staje się Wład w przyszłości.
Efria
20.09.2015
Toushiro Hanami - bezrobotny Japończyk emigrujący do Korei w poszukiwaniu swojego ojca, który 20 lat temu odszedł od rodziny. Rok 2016, Toushiro ma lat 23.
Efria
20.09.2015
A jeśli chodzi o charakter - skryty, nie odzywa się zbyt często (nawet tego unika), pełen determinacji, nie boi się żadnej pracy, podchodzi do ludzi w dystansem
Numizmat
21.09.2015
Albert Gregory Neville. brytyjski lord Epoki Wiktoriańskiej 1837-1901. Wysoko postawiony, wypływowy polityk w Londynie. Członek Izby Lordów, jak również przywódca tajemnego stowarzyszenia wywiadowczego na rzecz Imperium. Intrygant lubujący się w politycznych knowaniach spiskach. Nie waha się przed wykorzystywaniem ludzi oraz zdradą czy poświęceniem ich w razie konieczności. Pod maską troski o ojczyznę, myśli wyłącznie o sobie. Macza swe place w wielu podejrzanych wypadkach w mieście.
Co do wyglądu. Jest to mężczyzna w średnim wieku. Wysoki, lecz o tyczkowatej posturze. Rzadkie siwiejące włosy ukrywa pod czarnym, wysokim cylindrem.
Majeczuunia
21.09.2015
Niech będzie, że jestem Aneta Szklarska, piętnastolatka z małej miejscowości pod Warszawą.
Rok 2006-2008 coś około tego
Interesuję się Azją, szczególnie Japonią i Koreą :) Jestem dość wysoka i mam ciemne, długie, proste włosy w kolorze czekolady. Moi rodzice są po rozwodzie, mieszkam z samym tata, który jest filozofem. Jestem opiekuńcza, uparta i nieco impulsywna. Bardzo uczuciowa.
Majeczuunia
21.09.2015
Efria, chciałabym, żeby moja bohaterka była zakochana w twoim gościu :) Ja już jestem
Holly2004
21.09.2015
Wiktoria Maciekowska, 23 lata, rok 2010-2015, szczupła brunetka średniego wzrostu, buntownicza i pyskata
Ekler
21.09.2015
kiedy zaczynasz?
Anonim
22.09.2015
Nigdy. Po prostu robienie "castingów" jest teraz takie modne i nowoczesne, więc nie mogłem sobie tej przyjemności odmówić by założyć kolejny, bezsensowny wątek, z którego nic kompletnie nie wyniknie oprócz fejmu dla mnie :)
Efria
22.09.2015
Majeczuuunia osobiście sama jestem nim zauroczona - czekałam aby wśród waszych pomysłów, gdzieś ową postać wkręcić i się doczekałam :)
Johnny2x4
22.09.2015
Ja już zacząłem pisanie. :)
Hanna
renesans
16 lat
bystra, samolubna, wyniosła, godna zaufania, ciekawska, nudzi ją jej nudny świat, lubi słuchać różnego rodzaju opowieści, marzycielska
Sky300
24.09.2015
Soren
Bez nazwiska
Późne średniowiecze
23 lat
Z dowolnego państwa w Europie
Łucznik
Lubiący towarzystwo lecz czasami nieufny wobec obcych. Wyśmienity łucznik często wysyłany na rożne wyprawy. Uwielbia konie i potrafi na nich jeździć. Czyta z ludzi jak z książki, jest w stanie stwierdzić jakie ktoś ma zamiary.
Brunet, brązowe włosy długie do połowy szyi, wysoki, postawny mężczyzna.
Senezaki
24.09.2015
Chloe Mantell
Średniowiecze
Samotna Pani Mieszkająca w Lesie XD
20 lat
Anglia
Dosyć chłodna, ale tak naprawdę dużo odczuwa emocji. Lubi dowcipy, choć sama ich nie mówi. Blondynka, średni wzrost. Marzy o lepszym świecie, gdzie "czysta" krew się nie liczy. Mieszka sama w lesie, umie sztuki walki na poziomie średnim.
Blondynka, niebieskie oczy, niska, zgrabna.
MrJ
25.09.2015
Powaga, Chloe w średniowieczu? To dość nowoczesne imie w dodatku amerykańskie. Sztuki walki jeszcze przejdą choć w tamtych czasach... trochę takie meh, Anglia była dość zamknięta w średniowieczu i popularność tam miały raczej sztuki walki zbrojnej, niż to co większość rozumie przez sztuki walki.
Slugalegionu
25.09.2015
A tam: v Są podróże w czasie, więc starczy powiedzieć, że ona też to umie i po sprawie: v
Senezaki
25.09.2015
MrJ-
No cicho :< Fajne imię, więc dam. Chyba że zrobię z niej "Nivan" XDD
LinOleUm
25.09.2015
DAM CI JA NIVANA TY TY

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji