Książki

Sky300
09.06.2015
Tutaj można wypowiadać się na temat KAŻDYCH książek :) Może najpierw powiedźcie co najbardziej lubicie czytać? Jaki typ? Podajcie tytuły ;)
Anonim
09.06.2015
Oh...książek to jest cała masa, tych których lubię , kocham i szanuję. Wszakże najwieksze , jak dotychczas, uczyniła na mnie powieść S.LEma Pamiętnik znaleziony w wanie
Psychodela na maksa i ostra jazda bez trzymanki od początku do ostaniej strony
Drassen Prime
09.06.2015
Wielokrotnie wypowiadałem się na temat swoich ulubionych książek, ale jest ich strasznie mało, tym bardziej, że wgl mało książek w życiu przeczytałem. Teraz lecę z Wiedźminem, choć ze średnim entuzjazmem ;)
MaraJ
09.06.2015
Najbardziej mi się poodbają książki przygodowe i fantastyczne, a także kryminalne. Nie lubię romansów i mam do tego prawo! Ważne, by akcja w książce była interesująca i wciągała od początku ;)
Vasto Lorde
09.06.2015
Andrzej Sapkowski (Saga Wiedźmina)
Stephen King (Mroczna Wieża, Bastion, Lśnienie, Carrie, Miasteczko Salem i parę innych)
I mój faworyt i człowiek, którego podziwiam za opowiadania Zew Cthulhu,Koszmar w Dunwich i inne, H.P. Lovecraft. Aktualnie przeczytałem większość powieści i opowiadań i jestem przy "Coś na progu". Polecam każdemu, przewspaniała lektura na wieczory ;)
Ekler
09.06.2015
Ejże, a chyba już jest wątek o książkach? nie zaśmiecajmy forum T_T
Neli
09.06.2015
Myślę, że najlepszą książką jaką czytałam jest ,,After" Anny Todd. Jest to romans z fragmentami +18. Bardzo wciąga i szybko, płynnie się czyta.
Drugą moją ulubioną książką jest ,,Hopeless" Collen Hoover. Książka jest ciekawa od pierwszych stron. Dotyka smutnych tematów, jak i szczęśliwych.
Jeszcze nie czytałam innych książek innych autorek, ale sądzę, że są równie dobre.
Nicholas Sparks ,,Na ratunek" - nie które książki jego autorstwa mnie nudziły, nie przeczytałam do końca, jednak tę polecam. ;)
Neli
09.06.2015
innych książek tych autorek*
MarciaA
09.06.2015
Jakieś kryminalne, fantasy i biograficzne :)
Anonim
09.06.2015
Wybaczcie, ale Ekler ma rację - pogrzebcie na forum i chociaż trochę się wysilcie, zamiast piętnasty raz zakładać ten sam temat.
Daniel
09.06.2015
Ogólnie to forum mogłoby być podzielone na kategorie.
Grilu
09.06.2015
Ostatnio przeczytałam Tylko nie mów mamie Toni Maguire i szczerze polecam, bardzo dobra książka i fantastycznie mi się czytało ;)
Grilu
09.06.2015
Zbyt dużo wymagasz Danielu :D
Kamelia
09.06.2015
Szczeże polecam książkę pt. "Powiedz wilkom, że jestem w domu"- Carol Rifka Brunt.-To jedna z najpiękniejszych powieści, jakie czytałam. :D !!!
Sky300
09.06.2015
Do Ślepca i Eklera
Nie zauważyłam takiego tematu na forum więc wybaczcie ;)
KainaBref
10.06.2015
a ja mam pytanie z innej beczki, czytacie może skrócone książki z Reader's Digest? poszukuję pełnego oryginalnego lub jeśli ukazał się wreszcie polski nakład - tytułu The Scotsman "Wirtuoz zamków" - Steve Hamilton. Książka jest tak genialna, że mogłabym bez końca pisać o niej oh i ah, ale podejrzewam, że to nie jest oryginalny tytuł i klops, bo tom już oddałam i szukam i szukam, znaleźć nie mogąc :(
KainaBref
10.06.2015
i właśnie po miesiącach szukania odkryłam aktualizację wikipedii i tytuł - the lock artist - polecam:)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji