LBnR - Perły rzucone przed wieprze i diamenty znalezione na śmietniku

Niemampojecia96
11.10.2017
Witam Państwa.

Temat kolejnej Literowej Bitwy na Rymy brzmiał będzie następująco:

Perły rzucone przed wieprze i diamenty znalezione na śmietniku.

Interpretacja/podejście - dowolne.
Zaskoczcie mnie.

Temat dodatkowy:
Lista rzeczy, które obiecaliśmy sobie zrobić jutro.

Interpretacja/podejście - dowolne.
Zaskoczcie mnie znów.

Temat dodatkowy nie jest obowiazkowy.

Podaje inspiracje muzyczna, która przeszmuglowała mi na łeb temat dodatkowy (podanie przeze mnie tejże inspiracji możecie zignorować, możecie wykorzystać).



Ramy czasowe przedstawiają się tak:
Proszę o wrzucenie napisanych arcydzieł do 21 października, północ.

Owocnego pisania.

Nuncjusz
11.10.2017
To jest LBnR nr 36
Niemampojecia96
11.10.2017
Wiedziałam, że coś zjebie/o czymś zapomnę.
Mogę jeszcze to edytowac w tytule, czy mój błąd jest z tych nieodwracalnych?
Nuncjusz
11.10.2017
Nieodwracalny, tylko sołtys by chyba mógl :)
Nie przejmuj się, Twój poprzednik też zjebał te kwestię
Niemampojecia96
11.10.2017
Krzysztof: Pocieszające.
Niestety - jestem deko ułomna, gdy chodzi o klarowne działania praktyczne, ale starałam się wykrzesać z siebie 100 procent swych zasobów klarownosci.

I może źle, żem wygrała, bo ja ani za bardzo do podanych tematów nie potrafiłam się dostosować (dwa razy w życiu mi po prostu podpasowalo, w tym właśnie ostatni) - toteż wymyślnie tematu, do którego inni mają się dostosować - było ciezkie.

Arysto, to człowiek stworzony do wymyślania tematów.
Kiedyś wymyślił najbardziej byczy na świecie temat dawnej bitwy literackiej i on powinien na mocy ówczesnego w moich oczach sukcesu w wymyślaniu tematów: siedzieć i wymyślać tematy.
Po godzinach dodatkowe.
Jest dedykowany do takich działań xd.

Ale: mam nadzieje, ze jakoś damy radę z tym, co mamy.
NMP wszystko jest w porządku, perły już rozsypały się przed trzodą rodzaju męskiego.
Piszmy więc.
Temat ambitny i nietuzinkowy.
Nuncjusz
11.10.2017
Ja też nie mam talentu do wymyślania tematów, tzn czasami mam ale przeważnie nie mam.
Twój temat jest spoko i chyba damy rade :)
Niemampojecia96
11.10.2017
Oki. Jestem więc dobrej myśli na wysyp arcydzieł.
Niemampojecia96
11.10.2017
Ja niestety zawsze tak z 50 procent pretensji.
Bo ludzie na mnie jojczą przeciwstawnie.
Za pełna pretensji, a ostatnio przyjaciel do mnie "co ja bym już nie zrobił - to jest dobrze. Zawsze dobrze." - naburmuszony.
No nic nie poradzę, że zawsze raczej dobrze xd.
Ale mówię: czyli ja nie jestem pretensjonalna. Nigdy w życiu nie miałam do Ciebie pretensji.
"Nie no, ty jesteś trochę pretensjonalna. Tylko to są jakby pretensje....nie do mnie. Do świata."

Ale myślę, że jest meeeeega progress.
Nie jestem już tak strasznie dawidowa. Choć też umiem zajojczyc ostro i musze się stosować tak w 50 procentach wlasnie, a Dawid jest dawidowy, czyli synonimiczny do 'pelen smutnych pretensji' tak na 150 procent, skoro już dziś jesteśmy tak klarowni, że aż procentowi.
Dawid jest właśnie spoko w aspekcie jojczenia, bo on jest zhiperbollizowny na tym tle.
Wyjebany w kosmos.

I jakby zszedł do 50 proc to stałby się mniej wyrazisty.
Nie ma, że szklanka jest do połowy pelna, bo Dawid Ci powie, że do połowy pełna niczego.
Niemampojecia96
11.10.2017
Hahaha, miałam ten post dać do pitolenia a dałam tu. Nie wiem, jak.

No w każdym razie on jest do pominięcia xd.
Taka, kurwa, dygresja, wątki mi się pojebały, nie ta karta.
Arysto
11.10.2017
Niemampojecia96 - temat bardzo spoko, co Ty chcesz ;P Cieszę się, że lubisz moje tematy - oby nie bardziej niż "dzieła" :D
Niemampojecia96
11.10.2017
Temat o tym, że wszechświatem rządzi przypadek i błąd z dodatkowym "rzeczywistość jest wszystkim tym, co nie znika, gdy przestajemy w to wierzyć" czyni wg mnie z Ciebie Kolosa w dziedzinie wymyślania tematów pobudzających umysł i serce.
Żałuję, że kiedyś dopadł mnie nastrój Kawka'owski. I usunelam nieodwracalnie swe "dzieło" na ten
Najbardziej byczy ze wszystkich tematów na włoskiej.
Siup
Do soboty STOP godzina 00.00 STOP mija termin wstawiania wierszy STOP
Jeszcze można rzucić perły
Niemampojecia96
21.10.2017
Bardzo miło było przeczytać tak udany wiersz Riggsa na swój temat. Maura Leśniewski też mnie zaciekawił.
Jeszcze ponad trzy godziny pozostało do zamknięcia wrzucania linków. Jeszcze można zawalczyć w 36 LBnR

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji