LBnR W zamknięciu. Uwięziony pomiędzy światami, czasem, miejscem.

Temat proszę rozumieć tak dowolnie jak to tylko możliwe. Mam nadzieję, że temat podejdzie jak największej ilości autorów.
Czas, nie jestem pewien ile trzeba dać, wolałbym aby ramy czasowe wyznaczył ktoś kto wie jak to powinno wyglądać. Może Pasja, lub Agrafka.
Życzę udanej zabawy.

LBnR 35 W zamknięciu. Uwięziony pomiędzy światami, czasem, miejscem.
Pan Buczybór
30.09.2017
Kurczę, ja tu myślę, że konkurs wstrzymany czy coś, a tu temat tylko... Weź nie strasz, Maurycy...
Neurotyk
30.09.2017
Ja też pomyślałem, że zamykają nam LBnR :)
To tylko ja taka pierdoła
Neurotyk
30.09.2017
Czytam "LBnR W zamknięci..." - naprawdę, myślałem, że zamknęliśmy, bez mojej wiedzy, LBnR XD
Dlatego miała wygrać Pasja, ona by to zrobiła jak trzeba
Neurotyk
30.09.2017
Jest okej :)

Fajny tematos :)
Pasja
30.09.2017
Maurycy ty mi tu nie pierdykaj głodnych kawałków.
Ok, ostatni raz to było
Pasja
30.09.2017
Od 5do 10 dni czas wstawiania wierszy.
A wiec dodawanie linków utworów do soboty 07.10.17 do godziny 18:00. Jeśli nie ma obiekcji, to niech tak będzie
Pasja
30.09.2017
Bardzo ok. agrafka
Canulas
01.10.2017
Jezu, to jest link tak idealny temat pod krótkie opowiadanie.
Kurde.
Canulas
01.10.2017
Słowo "link" to sprawka Pana autokorekta
riggs
02.10.2017
Temat zacny
riggs
02.10.2017
Tylko pamiętam mój rok 4000, dużo osób widziało to jako temat na.prozę i frekwencja była skromna
Lepiej piszta ludziska wiersze. W razie zerowej frekwencji w tym wydaniu LBnR, zastrzegam, że kolejny temat poda zdobywczyni drugiego miejsca, to znaczy Pasja. No, to mamy wszystko jasne.
Tina12
02.10.2017
Ja mam cos napisane tylko czasu nie mam by to dopracowac.
No to mi ulżyło :) Masz jeszcze sporo czasu, spokojnie sobie dopracuj.
Pasja
03.10.2017
Maurycy i znowu mówisz coś o głodzie.
Już za pięć dni sobota. Wrzucamy linki panowie i panie
Pasja nie krzycz na mnie :)
Wrzucać dzieciaki prace domowe, wrzucać:)
Arysto
03.10.2017
Wrzuciłem. I tym razem nie usunę :)
No i super :)
Chciałem ogłosić wszem i wobec, że jestem szczęśliwy patrząc co się wyprawia na głównej. Wiersze do bitwy powstają jak borowiki po deszczu, i każdy jeden ma w sobie coś. Micha mi się śmieje jak czytam co wyprawia nasza opowijska brać. Te wiersze to trochę przeze mnie :) trochę jakbym był ich ojcem chrzestnym. Koala ojcem chrzestnym wierszy, słyszał ktoś kiedyś takie cóś :) pozdrawiam wszystkich, którzy już napisali, tych którzy jeszcze piszą, no i ogólnie pozdrawiam wszystkich :)
Neurotyk
03.10.2017
Jak dziecko, jak dziecko:)

Gdybyś był trochę mądrzejszy zaadoptowalbym Cie.
żebyś wiedział że jak dziecko:) to lepsze od liści eukaliptusa :)
Enchanteuse
03.10.2017
Hahaha, Neuro, podjąłbyś się tak w ciemno? xD
jestem dla niego za głupi na szczęście dla mnie :)
Neurotyk
03.10.2017
Małra wizualnym jak koale w worku.
Neurotyk
03.10.2017
Małra wzialbym jak koale w worku.

| jestem dla niego za głupi na
| szczęście dla mnie :)

Ciesz się :)
Do soboty (g. 18.00) przyjmujemy wiersze.



Krismass
07.10.2017
Apeluję o przedłużenie terminu do 21.00, bo może jest ktoś kto chciałby wziąć udział, a wie że do 18.00 się nie wyrobi :)
Nuncjusz
07.10.2017
Jeśli mowa o Tobie, to można to rozważyć i przedłużyć termin - jestem ZA
ale jeśli mówisz o jakiejś iluzorycznej kwestii - to jestem zdecydowanie na NIE
A może jest ktoś kto chciałby jeszcze tydzień, albo dwa?
Mówisz o kimś konkretnie? Jeśli tak to mozna rozważyć moim zdaniem przedłużenie terminu. Jeśli mówisz „może”, i nie popierasz tego konkretną wiedzą to w moim odczuciu nie ma nad czym myśleć.
Mówisz, masz! Nawet wydłużamy do 21.59. Pisz i wrzucaj.
Pasja
07.10.2017
Nie ma żadnego problemu. Glosowanie i tak do wtorku. Elastyczność to dostosowanie się.
Nuncjusz
07.10.2017
pasja, ja i Maurycy zgłosiliśmy pewne zastrzeżenia, może warto poczekac na odpowiedź Krissmassa i dopiero wtedy przedłużać, a nie tak autorytatywnie decydować. W literkowej zawsze panowała demokracja, Neurotyk i jego następcy mieli zawsze na uwadze głos ludu, po co to zmieniać?
Pasja
07.10.2017
Krismass czy to chodzi o ciebie?
Maurycy to tylko parę godzin. Zdarzały się różne przedłużenia, nawet kilkudniowe? Twój temat i czas zadecyduj może Ty?
Nuncjusz
07.10.2017
Owszem, zdarzały i nie widze problemu w przedłużeniu, jeśli to ma jakieś oprócz enigmatycznego, uzasadnienie
Sorry, że od razu nie odpowiedziałem, na zakupach byłem. Skoro już Pasjo tak napisałaś niech tak bedzie, jak mówisz. Choć na przyszlosc, warto aby proszący o przedłużenie powiedział jasno, dajcie mi tyle a tyle czasu bo się nie wyrobię. Bo takie „może, ktoś” to nie jest w mojej ocenie powód do niczego. Każdy powinien mowić we własnym imieniu, lub, jeśli pisiada taką wiedzę, imieniu konkretnej osoby.
Mimo, że moje zdanie pokrywa się z nuncuszowym, nie ma napinki, pamietajmy, że to tylko zabawa. Wiec czas niech bedzie do 22:00, miejmy nadzieje że ten „ktoś” wrzuci „coś” do tego czasu.
Pozdrawiam
Nuncjusz
07.10.2017
Owszem, zabawa, nie zapominam o tym. Jednak zabawa, jak każda, która posiada pewne reguły; bez tych reguł każdy by się bawił "po swojemu"
Neurotyk
07.10.2017
Kto zauważył odświeżony niedemokratycznie logotyp Literkowej? :)

Proszę o opinię.
Krismass
07.10.2017
Sory, że z opóźnieniem, ale inaczej dziś nie mogę. Tak, miałem na myśli głownie siebie :) Chociaż może ktoś skorzysta przy okazji
Neurotyk
07.10.2017
Kris, myślę, że inni się zgodzą na przedłużenie, które Pasja ogłosiła.
Ja jestem za.
Prosimy o głosy. Milczący nie mają racji.
Także prosimy o zdania.
Nuncjusz
07.10.2017
Ja już wyraziłem swoje zdanie - jestem za
Pasja
07.10.2017
Więc przedłużamy. Po 22.00 ruszy głosowanie.
Ponoć istnieją wiersze napisane pod wpływem natchnienia, w czasie jednego mrugnięcia okiem – zatem może ktoś jeszcze coś..?

Na mrugniecie okiem masz czas do g. 21.59.

LBnR

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji