Literkowa Bitwa na Prozę III

Adam T
dwa lata temu
Temat:
Noc w wesołym miasteczku.

Temat dodatkowy (być może lecz nie musi, ale fajnie gdyby jednak, bo czemu nie chociaż niekoniecznie):
Lunatyczka.

Oczywiście dowolna interpretacja, gatunek, itd.

Termin: do 12.11.2017 (niedziela), do godz. 24.00.

Temat zainspirowany filmami braci Marx (Noc w operze, Dzień na wyścigach).

Życzę przegrzania procesorów ;))
Okropny
dwa lata temu
ha, LOL, napisałem coś takiego na bitwę SO ;)
riggs
dwa lata temu
Fajny temat, będzie wolne - podejmę wyzwanie
KarolaKorman
dwa lata temu
Lunatyczka? Gdzie ja ją tam wstawię? Coś pomyślę, pokombinuję i jak tylko czas pozwoli i ja się załapię - z lunatyczkę lub bez :)

Fajny temat, wiele możliwości :) Podoba mi się :)
Enchanteuse
dwa lata temu
Bardzo fajny temat. Inspirujący.
Gratulujemy wyboru. Temat ambitny i o szerokim spektrum możliwości.
Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich Opowijczyków.
Adam T
dwa lata temu
E tam, zaraz ambitny. Temat jak temat.
refluks
dwa lata temu
A czy można wykorzystać fragment opowiadania, które się wcześniej gdzie indziej opublikowało?
Pasowałby mnie ten fragment w sensie epilogu tworu, jaki na okoliczność konkursu tego bym napisał.
Canulas
dwa lata temu
Pewnie można. Temat ciekawy. Zobaczymy
KarolaKorman
dwa lata temu
Myślę, ze nikt nie będzie miał z tym problemu. Przecież to twoje opowiadanie, to raz, a dwa, to jak sam mówisz, to tylko fragment nie skopiowane opowiadanie.
Każdemu z nas coś się nasuwa na myśl i szczerze mówiąc, mnie też przeszło do głowy wykorzystać stare drabble jako prolog do tekstu. Już kiedyś tak zrobiłam w którejś Bitwie i nikt nie miał o to pretensji.
Arysto
dwa lata temu
Też jestem za wykorzystaniem starych tekstów - mam idealne opowiadanie do tego ze Świata Krzyku, więc nawet nie ma sensu pisać od nowa ;)
Nie jesteśmy tak restrykcyjni jak inne bitwy i można wklejać swoje fragmenty.
Nuncjusz
dwa lata temu
zwłaszcza jak nie były tu publikowane
Arysto
dwa lata temu
Ach, te przytyki ;) Te szpileczki, akupunktura najwyższych lotów.
Ziew.
Nuncjusz
dwa lata temu
To Świńska medycyna :)
pasja
dwa lata temu
Oświadczenie. Pragnę podziękować wszystkim bez wyjątków za współpracę i za miłą zabawę. Jednak nie mogę już być współprowadzącą Bitwy. Mam już trochę lat i nie pozwolę sobie na wyzywanie mnie od leni. Dlatego proszę o zrozumienie i poszanowanie mojej decyzji, i bez zbędnych epitetów. Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam w tym krótkim czasie.
Adam T
dwa lata temu
Niech ten, co wyzywał od leni sam teraz pokaże, co jest wart. W gębie każdy jest mocny.
Arysto
dwa lata temu
Spoko, mogę wyjść przed szereg ;) Raczej już pokazałem, com jest wart.
Niemampojecia96
dwa lata temu
Arsyto, ja czekałam na Twoje punkowe erotico, bo mi się spodobało, co sobie gaworzyłeś na forum o tym swym zamyśle i ni ma.

Niekontent.
Niemampojecia96
dwa lata temu
Arysto*, pardon.

Część postów została ukryta (14)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Niemampojecia96
dwa lata temu
Bo wchodzimy w spektrum interpretacji faktów, a nie samych faktów. Idę takim tokiem, że (w tej sytuacji) gdyby nie Arysto, nie byłoby Nuncjusza, mówiąc skrótowo.

Można więc traktować go (Arysto) jako zaczyn, zakwas, zalążek. Konfliktu.
Canulas
dwa lata temu
Nie orzekam, żeś coś zrobił, czego dowodem są tam moje komentarze. Wydaje mnie się jednak, że Pasję ubodło jednak Twe stwierdzenie. Albo inaczej: przepełniło czarę
Canulas
dwa lata temu
Ano pewnie o można
Nuncjusz
dwa lata temu
No spoko, w razie czego podejmę rękawicę i poprowadzę do zguby literkową :)
Canulas
dwa lata temu
Reakcja wydawała się jednak na tyle alergiczna, jakby krył się pod tym zadra o personalnym wymiarze.
Ale to domysły i spekulacje. Chuj w to.
Każdy ma prawo do decyzji i trzeba je szanować.
Ritha
dwa lata temu
Ohoho, widzę bitwa.
Ogarnelam pobieżnie, Nun dodal "XD", to wystarczające, zeby nie brac przytyku o "lenistwie" na poważnie
Niemampojecia96
dwa lata temu
Czy ''koszyk rozmaitości'' to Twój osobisty pomysł na nazwanie wątku? W sumie nie wiem, czy powinnam pytać tu, czy w ''koszyku''..
Nuncjusz
dwa lata temu
Pytaj w koszyku :)
KarolaKorman
dwa lata temu
Czerwony link przenosi na profil :)

Czegoś takiego jeszcze nie było :)
Dzieki nam wszystkim Opowijczykom prężnie się rozwijamy i jesteśmy oficjalną stroną. Wystarczyło poprosić Admina.
Jednak coś robimy i mamy nadzieję, że nadal będziemy wszyscy ze sobą współpracować.

PiN
Adam T
dwa lata temu
Czy ktoś coś?
Właśnie. Jeszcze 11 dni na napisanie i wzięcie udziału w Bitwie.
Dziewięć dni pozostało do napisania lub dokończenia opowiadania do III LBnP.
Piszemy i wrzucajmy na główną Opowi.
Felicjanna
dwa lata temu
A kiedy wrzucamy?
Adam T
dwa lata temu
Adam T
dwa lata temu
Jezu, NA BIEŻĄCO
Felicjanna
dwa lata temu
ok
Felicjanna
dwa lata temu
Jeszcze do niedzieli można zgłosić opowiadanie na zadany przez Adama T temat.

Zgłoszono trzy opowiadania. Liczymy (cnotą jest umiarkowanie) na jeszcze, co najmniej, jedno opowiadanie.

Niedziela, 12.XI.2017, g. 00.00.
refluks
dwa lata temu
To znaczy, że Adam T. ze swą "Przystanią" wygrał?
refluks
dwa lata temu
Zasrane to forum, jak nic na świecie.
Nic nie widać, kto wygrał i co zadaje na zadanie kolejne, bo fajdają bezwiednie.
Do Admina zostały zgłoszone pomysły podzielenia forum na działy, przyklejanie wątków, etc.

Czekamy.
Jutro do północy macie czas zacni Opowijjczycy, aby jeszcze wybrać się do wesołego miasteczka Adama i napisać coś na Bitwę.
Adam T
dwa lata temu
Ref, to nie ta Bitwa, mimo źe już minęły dwa dni ;)
Została doba na zgłoszenie tekstu do Bitwy. Nie ma wymagań co do długości opowiadania, więc można jeszcze zdobyć się na napisanie opowiadania.
Nuncjusz
dwa lata temu
Dobra, rzutem na taśmę dorzucam się, bo frekwencja dość kiepska :)
Dobra, mamy to.

(Pasjątko, przepraszam za – jakby – duble twojego postu, tzn. twoje, wcześniejsze(!): "Jutro do północy" i moje: "Została doba". Wytłumaczenie jest proste: po prostu nie zauważyłem twojego wpisu. Przepraszam i już nie wtrącam się :)

BAJ

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji