Literkowa Bitwa na Rymy nr 22

Adam T
dwa lata temu
Ponieważ wyniki poprzedniej bitwy wreszcie są policzone, mam przyjemność zaprosić do kolejnej :)
Temat:
Opowieści o duchach :)
Z racji tego, że zbliżają się święta, temat może być jak najbardziej potraktowany "z jajem", ale może być całkiem na poważne.

Temat dodatkowy: Zmory i południce.
Termin do 5 kwietnia czyli, bez dzisiejszego, dziesięc dni.

Zdaję sobie sprawę, że do listopada daleko, o Halloween nikt nie myśli, dlatego, przewrotnie, proponuję temat zulełnie nie na czasie :))
Zapraszam chętnych do łamania piór :))
Tina12
dwa lata temu
Chyba łamania klawiatór :)
Adam T
dwa lata temu
Narzędzie jak najbardziej dowolne ☺
Nuncjusz
dwa lata temu
Posępne klawiatory już czyhają na wasze dusze...
O-Ren Ishii
dwa lata temu
Wezmę udział
Neurotyk
dwa lata temu
Wezmę!
Nazareth
dwa lata temu
Ja tu ślęczę nad jednym słowiańskim tematem a kolega kusi mnie drugim jak rusałek jakiś czy inny wił. Pomyślę, och pomyślę.
Adam T
dwa lata temu
Naz, wiły jak najbardziej w temacie, ludowizna mile widziana.
Adam T
dwa lata temu
Wybaczcie babole w pierwszym wpisie: nie "poważne" tylko "poważnie" i nie " zulełnie" tylko "zupełnie". Pośpiech nigdy nie wskazany :))
Nuncjusz
dwa lata temu
Wskazany przy łapaniu pcheł :)
Adam T
dwa lata temu
Fakt. Pchła pchłę "pchła" (czyli, że się popychały)
Okropny
dwa lata temu
Biere udział
motomrówka
dwa lata temu
Doszłam ;D W sensie - do wniosku, że jestem chętna i coś stuknę ♡
Nazareth
dwa lata temu
Ledwo doszła a już chce szukać XD
Nazareth
dwa lata temu
Stukać * - przeklęty telefon.
motomrówka
dwa lata temu
A, bo ja już taka jestem stuknięta :)♥
Adam T
dwa lata temu
Ośmielę się podrzucić odrobinę inspiracji, w końcu północ już niedaleko :))
Marillion - Inkubus https://www.youtube.com/results?search_query=marillion+inkubus
To lubię A. Mickiewicz http://literat.ug.edu.pl/amwiersz/0015.htm
Okropny
dwa lata temu
Ja już piszę, Adam, nie motaj ;)
Adam T
dwa lata temu
Już?! To miodzio ;)
Dla tych, co jeszcze nie, ostatnia propozycja, bo mi się tak nasunęło:
Żywiołak - Dybuk ( na YT spokojnie do znalezienia)
I koniec spamu :))
Szudracz
dwa lata temu
Wstępnie ja też się zgłaszam.:) Dobry temat, będzie strasznie.:)

Część postów została ukryta (12)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Ewoile
dwa lata temu
Przyzwyczajenie ;)
Nazareth
dwa lata temu
O Ewoile! Jak konkurs?
Ewoile
dwa lata temu
Cześć, Naz ^^ Z konkursem jeszcze nic nie wiadomo, wcale nie tak dawno minął termin wstawiania prac, więc jeszcze trochę na wyniki poczekam... Chociaż przyznam, że do wyników nie mam złudzeń i patrze na to trzeźwo - wygrany będzie tylko jeden, a w poprzedniej edycji nadesłano kilka tysi prac, także i tym razem pewnie zainteresowanie było ogromne. No, ale chociaż spróbowałam :)
Nuncjusz
dwa lata temu
czymamy kciuki :)
Nazareth
dwa lata temu
I o to chodzi, żeby się nie poddawać i dalej próbować ;)
Ewoile
dwa lata temu
Bardzo dziękuję ♥
KarolaKorman
dwa lata temu
Ewoile, i ja trzymam kciuki za twoje zwycięstwo :)

Nigdy nie brałam udziału w takich konkursach i podziwiam tych, którzy mają silną wolę i zacięcie, by brać w nich udział, pochwalam :)
Ewoile
dwa lata temu
Uprzejmie dziękuję, Karolko ;)

Szczerze? Ja też nie, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Poza tym w życiu trzeba stawiać sobie wysoko poprzeczkę, myślę, że to sprzyja szybszemu i efektowniejszemu rozwojowi.
Adam T
dwa lata temu
Powiem szczerze, BIDA. Jest pięć prac. Ostatnia bitwa była bardzo owocna, a teraz... Brak słów. Opowi zmieniło się w miejsce do akademickiego "pitolenia" , "świętego" oburzania i "religijnych" dywagacji. Jak napisał w ostatnim felietonie Tomasz Beksiński (kto go jeszcze pamięta...) "Pora umierać",
Ritha
dwa lata temu
Masz racje, opierdziel ich, ja zdążyłam i się pokłócić i napisać :> xd Ale spokojnie, jeszcze mają jeden dzień a podobno niektórzy pieszczą prace, żeby wrzucić w ostatniej chwili. Piszcie kłótliwe lenie, a nie! :P
Nazareth
dwa lata temu
Ritha tupnela szpilką XD
Ritha
dwa lata temu
Nawet dwiema xd
Ewoile
dwa lata temu
Ja zaczęłam się poważnie zastanawiać czy wstawiać swoją pracę, ostatnio taka nagonka i obława na grafomanię, że aż boję się wychodzić do ludzi ze swoją prostą jak budowa cepa rymowanką.
Ritha
dwa lata temu
Ej, przestań, ja napisałam częstochowską rymowankę i dobrze jest, to zabawa przecież
Ritha
dwa lata temu
Brawo Betti, idzcie jej wejdzcie do dupy (to nie do Cb Ewoile), idzcoe i jej wejdzcie do dupy z maslem, a niedlugo zostanie tosama Betti i 3 osoby na krzyż, brawo, kurde, brawo! Idzcie ją poglaskac. Sory ale się zdenerwowalam, biore przyklad z Okropnego, przestaje na nia reagowac i wszystkim zalecam to samo.
Ritha
dwa lata temu
A, i może nie jest trollem, ale nowotworem tego miejsca na pewno. Tyle.
Adam T
dwa lata temu
Ewoile, nie daj się zwariować. Masz coś, to wrzuć ;)
Adam T
dwa lata temu
Szczerze powiem, żałuję, że nie rzuciłem tematu " Grafomania" ;) Nie byłoby urojonych wymówek.
Neurotyk
dwa lata temu
Bardzo dobrze, ze Ewolie zastanawai sie, bo to znaczy ze zaczyna myslec nad tym co nalisala i moze da tekstowi poleżeć by nabrać do niego chlodnego dysgansu niz goracego pełnego samouwielbienia

Brawo Betti!
Brawo Ewolie!
Neurotyk
dwa lata temu
Ewoile#
Ritha
dwa lata temu
Pff weź się Neuro zastanów sam nad sobą, sam masz pincet wierszy, po kilka na dzień nieraz i ciekawe czy tak się strasznie zastanawiasz. To chirurgia naczyniowa.
Ritha
dwa lata temu
To nie* chirurgia naczyniowa.
Adam T
dwa lata temu
Chyba po to są między innymi bitwy, żeby kombinować pod presją czasu kiedy nie ma się szuflady pełnej "cudów".
Neurotyk
dwa lata temu
Wiersze to chirurgia naczyniowa!!!
Adam T
dwa lata temu
Cha :)) Teraz wiem dlaczego chirurdzy nie użądzają sobie bitew na czas :))
Ewoile
dwa lata temu
Neuro, to nie tak, że pisząc wiersz wyłączam mózg i klepię randomowe słowa co by się rymowało, po czym, jak to napisałeś, popadam w samouwielbienia bo w końcu to moje. Mam trochę oleju w głowie, snobem nie jestem, tak więc żadna Betti czy inny rewolucjonista internetu nie jest mi potrzebny żeby wpaść na coś takiego, że należy dać tekstowi odleżeć, przeczytać kilka razy, przeanalizować na spokojne. Rzecz w tym, że ja się znam na poezji jak nasz rząd na dobrej polityce. Jestem człowiekiem prozy, ale że bitewki opowijskie bardziej za zabawę brałam niż starcia tytanów, pomyślałam, że napiszę coś, ze względu na temat, który bardzo mi się spodobał. Moje wahanie wynika raczej z obawy przed nagłym atakiem osób trzecich i zmieszania z błotem przez tekst, który został napisany dla zwykłej zabawy. Co innego gdybym sama ochrzciła się poetką, znawczynią, poskramiaczką rymów i siedziała w poezji, wtedy tak, krytyka jak najbardziej by się przydała. Ale jak mówię - ja to robię dla przyjemności, a z tego co się orientuję nie każdy to akceptuje.
Ewoile
dwa lata temu
Udział wezmę, bo w sumie co mi szkodzi, ale niektórzy powinni trzymać emocje i swoje prywatne przekonania na wodzy, a nie narzucać je ludziom na siłę - nie to nie. Freedom&peace~
Adam T
dwa lata temu
Amen ☺☺☺
O-Ren Ishii
dwa lata temu
Okej, wrócę ze szkoły i otworze głosowanie
Neurotyk
dwa lata temu
Up

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji