Literkowa Bitwa Na Rymy nr 23

riggs
14.04.2017
Jestem w końcu, odespałem, przechorowałem i siedzę teraz w domu lekko rozbity okolicznościami i zdarzeniami ,które miały miejsce w zeszłym tygodniu. Mocno zachwiana została u mnie wiara w przyjaźń- ale kiedyś może o tym nabazgram.
Tak czy siak bardzo Wam wszystkim Kochani jeszcze raz dziękuję i przesyłając najlepsze życzenia na Wielkanoc taki to sobie umyśliłem temat:
Rzeczywistość a.d. 4000.
Skąd pomysł i to akurat na wiersze?
Łatwo jest pisać o emocjach i uczuciach, łapać za serce, oczekując że inni będą wiedzieć co autor miał na myśli...
Prozą łatwiej , ale kto się pokusi na 300 stron?

Inaczej- to co mamy dziś, co dla wielu jest rzeczą powszechną to nic innego jak dążenie ludzkości za marzeniami napisanymi słowem. Mamy mit o Dedalu i Ikarze- dziś rzeczą powszechną są samoloty.
Mamy Juliusza Verne`a- podróże na księżyc, statek podwodny...
W filmie "Powrót do przyszłości" są deskolotki - już w sprzedaży, mamy sztuczną inteligencję... a kto wie co posiada wojsko???

Interpretacja dowolna- apokalipsa czy raj, ufoludki, terminatory, gwiezdne wojny, życie na Marsie, a może człowiek pierwotny od nowa? Wynalazki, marzenia, a może nicość? Nieśmiertelność, zombie, nowe formy życia, podróże w czasie.... co kto chce.

No to do dzieła Kochani.
Temat porąbany jak ja sam, ale dający mozliwosc wykorzystania wyobraźni na maxa.
Termin -myślę,że po Majówce tak 5-6 maja.
Pozdrawiam wszystkich.
.
Pan Buczybór
14.04.2017
Bardzo ciekawy temat. Nic innego jak zabierać się do pisania. No to powodzenia wszystkim!
Okropny
14.04.2017
Trzy tygodnie na LBR? Fiu-bździu! Ot, co.
riggs
15.04.2017
Idą święta i majówka. Jak nie pasuje napisz na jutro tak jak ja na temat AdamaT. Dostaniesz punkt ekstra.
Adam T
15.04.2017
Riggs, są deskorolki, tyle że latające ;))
Jak to mówią w wyższych sferach: "łapię temata" ;)
Wszystkiego spokojnego w Święta ☺
Ritha
15.04.2017
Podoba mi się temat, nie taki oczywisty, tyle możliwości... :)
Okropny
15.04.2017
Na jutro tak jak ja na temat adama t? Co to znaczy?
Neurotyk
15.04.2017
Okropny, jeżeli przekonasz innych, że termin jest zbyt rozciągnięty w czasie, na pewno zmienią.

BAJ
Freya
15.04.2017
Temat jak na wierszyk; no faktycznie dosyć ekstensywny. Ładnie opisałeś ten temat i swój dylemat.Te 4, to raczej nierealne zagadnienie obecności, a już w wierszyku... jejku albo nawet jajku. :)
Anonim
16.04.2017
ale to można prozą w nieskończoność pisać, ale wiersz? kurczę, będzie na pewno ciekawie. dla mnie za trudne.
ale trzymam kciuki za wszystkich :)
Neurotyk
25.04.2017
Ping pong
Pan Buczybór
25.04.2017
Chyba lubisz tą grę Neuro.
Ritha
27.04.2017
Hop
betinka
27.04.2017
Hop
Anonim
27.04.2017
może jeszcze ktoś coś napisze...
riggs, może zaproponuj nagrodę: np wycieczka hoolajnogowa skądś dokądś :]

życzę veny :)
riggs
29.04.2017
Wygranemu mogę zapewnić sesję nagraniową na szpulaku, albo przepis na mielone :)
Fajnie- bałem się już, że nikt się nie podejmie.
Liczę szczególnie na jedną osobę, która ostatnio zamilkła...
Mam nadzieję, że wszystko ok.
Także super- piszcie co Wam do głowy przyjdzie.
Pozdrawiam
Neurotyk
29.04.2017
Na kogo liczysz?
riggs
29.04.2017
Nie powiem ;)
Neurotyk
29.04.2017
Świnka
Neurotyk
29.04.2017
Termin 6 maja okazał się - wbrew mankoltenctwu Okropnego.pl - roztropny: wiedziałem - i chyba Riggs (Zabójcza broń) też - że po hossie w poprzedniej LBnR© w następnej może wystąpić bessa - jak to w życiu.
riggs
29.04.2017
No temacik wymyśliłem niełatwy. Prozą byłoby prościutko- ale wiersz... Obiecuję już więcej tak nie wymyślać jakby udało mi się jeszcze kiedyś. brałem też pod uwagę, że w Wielkanoc i w majówkę ludzie zajmują się czymś bardziej przyziemnym
Pasja
29.04.2017
Oj prawda temat niby O szerokim spektrum, ale ciężki w przesłaniu na papier. Dobrze, że był dłuższy termin, święta teraz majówka. :-)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji