Literkowa Bitwa na Rymy nr 41 - Dzieciństwo.

Artbook
31.12.2017
Temat: Dzieciństwo.

Jakie macie skojarzenia z okresem dzieciństwa? Pozytywne czy negatywne? Z czego się cieszyliście, albo czego było Wam brak? Opiszcie jakąś chwilę, zabawę i towarzyszące temu uczucia, przeżycia i wspomnienia.Nie muszą to być tylko dobre rzeczy. Możecie nawiązać do mniej przyjemnych, bądź trudniejszych doświadczeń tego okresu w ogóle, ale bez osobistego wątku. Wybór pozostawiam Wam.

Dodatkowe zadanie dla chętnych: Twoja ulubiona zabawka ;-)

Termin: 10 stycznia 2018 roku

Serdecznie zapraszam do udziału ! :-)

Artbook
Pasja
31.12.2017
Temat rzeka. Dzieciństwo zawsze przywołuje wspomnienia, te dobre i te złe. No i jeszcze dodatkowy ,,zabawka"
Nuncjusz
31.12.2017
Fuct temat rzeka...
riggs
31.12.2017
Dobry temat, wiele opcji. będę
O-Ren Ishii
03.01.2018
Wchodzę w to na pewno.
Alijar
07.01.2018
To ma być wierszem?
Nuncjusz
07.01.2018
Tak
Alijar
07.01.2018
szkoda...
Nuncjusz
07.01.2018
Temat idealny pod prozę :)
refluks
07.01.2018
Jakie skojarzenia wasze, co was uradowało, co zasmuciło, ale bez watku osobistego.

Czyli jak mam opisać co mnie radowało lub nie i uczucia jakie miałem wtedy bez osobistego wątku?
No ale niewykluczone, że niedorozwinięty jestem.
Szudracz
07.01.2018
refluks, dobre spostrzeżenie.
Już tylko trzy dni pozostało do pisania wierszy i wrzucania na Bitwę.
Zapraszamy do współzawodnictwa.
PiN
Neurotyk
07.01.2018
Refluks ma refleks...
Artbook
08.01.2018
Jak słusznie zauważyli przedmówcy, temat dzieciństwa to temat rzeka, ale atutem jest to, że pozostawia dużo możliwości. Co do osobistego wątku z dzieciństwa, to można go zastosować pisząc w liczbie pojedynczej i skupić się tylko na sobie, swoich odczuciach itp. itd.), natomiast można też podejść do tematu bardzo ogólnie, opisując dzieciństwo jako obserwator tamtego okresu. Temat pozostawia bardzo szeroki wachlarz możliwości, dlatego wybór ujęcia wiersza zależy od każdego z nas indywidualnie.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji