Literkowa Bitwa na Rymy nr 44.

Artbook
07.02.2018
Temat: Uprzedzenia.

Skąd biorą się uprzedzenia? Dlaczego rasa, kolor skóry, religia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, status społeczny i materialny, dzielą ludzi na całym świecie?

Uzupełnienie głównego tematu: Pustynia.

Termin: 18 luty 2018.

Serdecznie zapraszam do udziału :-)

Artbook
Lancelot
07.02.2018
Dość poważny temat. A i aktualny. Choć można pobawić się z nim trochę w inny sposób. Muszę pomyśleć nad typem mojego tworu. :)
Artbook
08.02.2018
Jeśli uprzedzenia dotyczą zupełnie innej sprawy, to oczywiście napisanie o tym, co inne, nadla będzie w temacie :-) Napisałem o sprawach, które tego dotyczą, w dużym ogóle.
Zaparszam wszystkich do udziału w tym społecznym temacie !
Również tych, którzy myślą, że nie czują się w "najlepiej" w wierszach.
Zaparaszam skromnych, niesmiałych i tych, którzy jeszcze nie brali w tego rodzaju konkursie (bitwie) :-)

Pozdrawiam Artbook
Nie wiem czy dam radę, ale temat spoko.
Canulas
08.02.2018
Ni chuja nie rozumiem, ale mnie tu atakuje po nozdrzach dwutlenek. Przysiądzę jak wróce z dworu. Znaczy nie do wiersza, tylko zrozumienia tematu.
(nie mówię, źe zły czy cuś, tylko, że, ten)
Canulas
08.02.2018
Aaaa, rozumiem, nie zauważyłem wyżej. Myślałem, że post Artbooka z 0:36 to temat. Już się lampeczka pali.
Margerita
08.02.2018
A ja wchodzę w to ja się nie boję wyzwań
Margerita
08.02.2018
gdzie się wrzuca linki do tej bitwy na rymy
Artbook
08.02.2018
polskischeuring
09.02.2018
A co myślicie o zorganizowaniu czymś w rodzaju bitwy freestylowej na czacie? Też byłaby ciekawą i kreatywną dla artystów zabawą.
Sileth
09.02.2018
To chyba nie miejsce na takie pytania, ale niech będzie. Może prędzej Pitolenie by się nadało. Na czym by owa bitwa polegała, bo nie rozumiem?
polskischeuring
09.02.2018
Zakładamy jakiś czat, spotykamy się na nim i robimy pojedynki 1v1 na przykład w 4-osobowych grupach. Ktoś narzuca temat na który zawodnicy mają jak najpłynniej i jak najlepiej polecieć na czacie, np. wers po wersie, albo po 4 wersy. Style są różne, można również obrażać, ale wiadomo z sensem i bez przesadyzmu ;) Jury wybieralo by zwyciezce i tyle ;)
Pan Buczybór
15.02.2018
up!
Do jutra zgłaszamy wiersze :)

&&&

NeuroPasja

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji