Mały zarzut.

Johnny2x4
22.07.2015
Zauważyłem zalew nowych autorów na Opowi. Okey, bardzo fajnie, bo strona się rozwija. Jednakże człowiek męczy się i piszę pół dnia opowiadanie, żeby potem nie było czytane? Śmiech na sali. Są osoby, które ze względu na swoją "popularność" mają regularnie czytane przez innych opowiadania...

P.S Nie mówię to stricte o sobie.

Pozdrawiam,
Slugalegionu
22.07.2015
No niestety, ja pod ostatnią częścią mojej głównej serii miałem 13 wyświetleń.
Johnny2x4
22.07.2015
No widzisz... A pewno sporo nad tym dłubałeś.
Vasto Lorde
22.07.2015
No, ale, co zrobisz? Ktoś "na topie" wrzuci pierd, który zajął 5min i ma dziesiątki komentów i ocen. Szary człowiek, że pozwolę tak nazwać, robi coś parę dni i nic :P Ale w sumie wolę mieć to nic, niż głupie słodzenie, jak ludzie "na topie". Zbliża się czas, aby zmienić portal, bo opinii i rad, coraz mniej, a osobiście głównie po to tutaj przybyłem i chyba ty też Johnny :)
Slugalegionu
22.07.2015
Nad tą kolejną częścią może i nie, to półtorej strony, ale to wynik podobny do całej reszty więc to wkurza: / Ma człowiek wrażenie, że pisze to do szuflady...
Slugalegionu
22.07.2015
No i ja, ale dokończę jeszcze tylko serie, niech już ma ta trzynastka wiernych ludzi.
Slugalegionu
22.07.2015
konkretną*
Johnny2x4
22.07.2015
Ja ten serwis traktuje obecnie jako szufladkę dla pomysłów na przyszłe książki do wydania. Póki co myśli przelewam na ten portal w formie krótkich historyjek. Owszem Vasto, konstruktywne porady są dla mnie ważne i po to też zamieszczam tutaj swoje próbki możliwości. Niestety, ale moje opowiadania, które uważam za swego rodzaju postęp są czytane maks. przez 11 osób.
Slugalegionu
22.07.2015
Gdyby jeszcze ci ludzie zostawiali komy, to nie miałbym nic przeciwko, ale nie, na dole jest pustka.
Vasto Lorde
22.07.2015
Szufladka, to jedno z lepszych porównań na chwilę obecną :D
MrJ
22.07.2015
O tym mowilem przy "kolesiostwie". Mamy kilka slaw, gdzie zarowno one jak o ich koledzy, moga wrzucic byle chlam ktory i tak zbierze 5 w 2 minuty, podczas gdy reszta wrzuca teksty oczekujace po tydzien dwa
Senezaki
22.07.2015
Ja staram się czytać nowych autorów, a na komenty nie narzekam, choc nie jest najlepiej. Cóż, nic się nie da zrobić :/
Vasto Lorde
22.07.2015
I najgorsze Sługa, jest to, że cholera wie czy komuś się podobało, czy zrobiłeś coś źle itp. Krótko mówiąc, chcesz mieć ruch w opkach, musisz być fajny i lubiany.
Slugalegionu
22.07.2015
Taa, trza wrużyć z fusów, czyt. z poprzednich opek: /
Johnny2x4
22.07.2015
Musisz być w zakichanym "topie", a najlepiej jak będziesz miał przyjaciół, którzy wchodzą i ci piszą, jaki to tekst jest zajebisty.
Vasto Lorde
22.07.2015
Jeśli koleżanka się obrazi to przepraszam, ale zobacz Sługa sam w jedno z twoich fanficów. Komentarz o treści "Pięć :)". No fajnie chyba się podobało. Ale co dokładnie? Co się nie podobało, żeby to zmienić i zrobić lepiej? Mnie to śmieszy :)
Slugalegionu
22.07.2015
Albo taki mój oczłap właśnie, ten fanfik o Finnceline, w godzinę trzy komy, cztery oceny i trzynaście wyświetleń, co to ma być?
NataliaO
22.07.2015
MrJ: O tym mowilem przy "kolesiostwie". Mamy kilka slaw, gdzie zarowno one jak o ich koledzy, moga wrzucic byle chlam ktory i tak zbierze 5 w 2 minuty,

Nie łapie chyba. Ale o co Ci dokładnie chodzi jakie kolesisotwo, jakie sławy i do kurwy nędzy jaki chłam.
Slugalegionu
22.07.2015
OchłapXD SorryXD
Senezaki
22.07.2015
Chodzi o mni? Jeśłi tak, to się nie obrażam XD Po prostu czasami nie mogę czegoś określić. Coś podchodzi do serca, coś nie. :)

Część postów została ukryta (92)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Anonim
22.07.2015
Ja nie ukrywam - czasu mam coraz mniej, staram się tutaj coś jeszcze zdziałać, ale fizycznie się nie rozerwę w kilku miejscach, a też czasem muszę odsapnąć :(
Ekler
22.07.2015
Więc zostaje Ślepy w niedzielę i święta, bo u niego to jest brak czasu, a nie brak czasu i chęci :P
Drassen Prime
22.07.2015
Boże, ludzie, nie panoszcie się na forum... Nauczcie się, że taki jest porządek na Opowi i tego nie zmienicie. Pogódźcie się, że ktoś was nie komnie, nie oceni, nie zawsze muszą być ludzie, którym się chce. Sory, ale to jest śmieciowy wątek z bólem dupska. Tak, jeśli nie będziesz komentować, ktoś nie skomentuje ciebie. Jeśli ktoś cię nie lubi, to raczej nie ma co liczyć na to, że przeczyta twój tekst - tacy ludzie. Jeśli chujowo piszesz, to też raz mu wystarczy i wiecej mu sie nie chce bo chujowo piszesz. To chyba logiczne, nie? Nie ma równych i równiejszych... Nauczcie się lepiej pisać, robić chwytające nazwy dla opek (porównanie na moim przykladnie - "baba jaga" w chuj, "zlecenie na aligatora" - ze dwie bądź trzy)
To nie kwestia kolesiostwa tylko kwestia waszej grzeczności. Żale wylejcie sobie do mamy, a nie na forum, jakbyście byli wielce urażeni.
Koniec tematu.
Haruu
22.07.2015
Eto xd tak napisalam "Pięć" jako komentarz i wiem ze nie byl wystarczajacy xD no ale po prostu byl dla mnie na 5 xD nastepnym razem poswiece swoje 5 min mojego nudnego zycia i walne komenta na pol strony xD ja staram sie konentowac i oceniać, a inni mi. Rozumiem, że nie zawsze jest łatwo zdobyć coś, ale myślę że to się poprawi :/
xnobodyperfectx
22.07.2015
"Nie znam się to się wypowiem."- jak widzę dość często tu stosowane.
Śmieciowy wątek? Szkoda, że:
- Zabawa słowami.
- Zawiodłam się
- GG?
- Rodzina z opowi.pl
- Nowy
- Japoński...
- Ruszcie wyobraźnią. 1. Klasy.
- Wasza magia.
- Co o tobie wiem.
- Tłumaczenia
- Swatanie 1/2/3/4
nimi nie były. Ponieważ to najbardziej śmieciowate wątki, jak również i pierdyliard wątków do pogadania/o grupie na fb.
Ten wątek jako jeden z wielu nie ma swego miejsca w koszu. Widzę tu jedynie ból dupy osób, które właśnie często są komentowane. Mają dawać coś z siebie? Chłopcy pora na wstawianie każdemu piątki z tekstem "fajne/podobało mi się"!
To, że grupę męską nie jara pisanie do każdego na fb by z nim pogadać i sobie "zjednać" to inna bajka.
Tak w sumie mnie zastanawia... Nie zainteresowali tematyką... Hmm... To czemu Drassen czyta moje romanse? Przez: a) bo mnie stosunkowo lubi, b) skrycie kocha romanse, c) uwielbia wytykać mi błędy.
No jak myślicie, która odpowiedź? ;) Mając kogoś kto nas zna, z kim gadamy, jest jasnym, że i do nas chętniej zagląda.
Nie wszyscy są hop w stosunkach do przodu, nie każdy ma ochotę z każdym gadać, po prostu jak z zamysłem serwisu chcą tu JEDYNIE PUBLIKOWAĆ, nie łechtać komuś w zamian ego.
Istnieje tu cholerne kolesiostwo i ból dupy co do swoich utworów. Wiem, zaraz będzie, że ja w nim jestem/byłam i powiem, że to naprawdę mnie nie obchodzi, było fajnie, ale się skończyło.
Serwis pada na pysk, jak i przez coraz nowszych "zaprzyjaźnionych" z innymi użytkownikami, subiektywnymi komentarzami, albo po prostu przekłamanymi. Poziom powoli spada, no bo w końcu to moja "siostra" (śmieszne) co z tego, że nie czytałam tego/nie podoba mi się/źle jest napisane, muszę wystawić pinć!
To jest żałosne, nie to, że chłopcy domagają się jakiejś publiki, już nawet nie to... A zwracają uwagę na bezsensowność jaka się dzieje.
Co mądrzejsi to widzą i pakują manatki, opowi się skończyło.
Vasto Lorde
22.07.2015
Polac jej dobrze gada!
MrJ
22.07.2015
Ona nie pije. Ja chetnie wezme jej kolejke
Drassen Prime
22.07.2015
Ja czytam twoje romanse? XD Od kiedy?
I tamte są śmieciowe, i ten, a twój Szkarłatny Serwis przeczytałem, bo chciałaś... To, że sie zainteresowałem to inna sprawa...
Opowi się skończyło, prawda, ale to nie powód, żeby go zostawiać niczym Czarnobyl.
MrJ
22.07.2015
W Czarnobylu wciaz zyja ludzie. Tyle ze nie przy reaktorze
Drassen Prime
22.07.2015
Tak, żyją... Tacy z trzema rękami i dwoma głowami.
xnobodyperfectx
22.07.2015
"Komentarze

Drassen Prime
4 miesiące temu
No cóż tu dużo mówić... Jest dobrze! Czy lepiej niż dobrze? Tego ci nie powiem, gdyż muszę się w to bardziej wkręcić, a jest ku temu blisko... Mieliśmy nie oszczędzać pupci, więc powiem tak: NIE MA CZYM XD Interpunkcyjne? Malutko takowych znalazłem, a ortograficzne? Nie zwróciłem na to uwagi, a jednak często takie wyłapuję... Co do treści, fabuły, itp. to bardziej oczekuję tego kryminału i całkiem nieźle się zapowiada... Jest ciekawie i pisajaj dalej, bo ci to wychodzi jak mało komu ;)
Ale długie i za to minus XD Ale 5 na zachęte :D"
"Drassen Prime
2 tygodnie temu
Dlaczego zmieniłaś typ narracji w środku utworu? Tego się nie robi, nie dość, że jest niepoprawnie, to jeszcze czyta się to gorzej. Zmiana z 3-osobowej na 1-osobową nie jest dobra, jakakolwiek zmiana narracyjna jest ciężka dla oczu czytelnika.
Błędny zapis dialogów...
- Jesteś głupi - odparł.
- Wiem. - Janek był głupi.
Widzisz różnicę? Jeśli rozpoczynasz zdanie po myślniku, postaw kropkę przed myślnikiem na końcu dialogu. A jeśli jednak opisujesz dialog np. 'odparł' to nie stawiaj tego przecinka przed myślnikiem. Jest to nieestetyczne i niepoprawne...

Ogólnie jest okej, ale sytuacja oklepana... Romanse są ogólnie oklepane, ale ciii XD
Nie jest źle i dziwię się, że to przeczytałem. ROMANS!
Dobra, daję 4 przez to, co ci napisałem wyżej (forma)."

W starszych nie chce mi się szukać. Szkarłatny serwis ci tylko podrzuciłam, a nawet jakoś szczególnie nie, powiedziałam "jak chcesz to zobacz".
Drassen Prime
22.07.2015
Ma dobra wola... I nie myśl, że jesteś pierwszą, której cokolwiek przeczytałem (z romansu), więc twój argument ssie :P
xnobodyperfectx
22.07.2015
Ty ssiesz, bo niczego od ciebie nie wymagałam, ani tak nie sądzę. To, że twoje argumenty to z góry inwalidzi i jesteś zbyt ślepy by cokolwiek zauważyć, nawet głupie błędy w swoim angielskim, to wiedz, że nie znajdujesz u mnie autorytetu.
Masz jakieś chyba wybujałe ego... Tak chyba tak to się nazywa, kiedy zwracasz komuś uwagę, a ta osoba zaczyna cię chamsko określać poprzez teksty typu "nawet nie myśl!", "nie robię tego dla ciebie by ci ego połechtać". ;)
Vasto Lorde
22.07.2015
Spokojnie wyluzujcie :P
Drassen Prime
22.07.2015
No właśnie... nic ode mnie nie wymagałaś, a ja przeczytalem bo mialas taką sugestie bym to zrobil i nie bylo zadnego nalegania... Błędy w angielskim a umiejetnosc odrozniania dobra od zla to dwie rozne sprawy. Nie martw sie o moje ego. Zaprzeczam twojej nadinterpretacji, to wszystko
xnobodyperfectx
22.07.2015
Myślę, że właśnie nie potrafisz odróżnić wielu rzeczy, ponieważ twoje zdanie na ten temat tak by nie brzmiało, ale "rodzinka" to "rodzinka".
Drassen Prime
22.07.2015
Mhm... You don't know what I do and why I do that...
Proszę, popisz się umiejętnościami angielskiego, jesli popełniłem błąd :)
Ja już spadam, bo to miała być moja subiektywna wypowiedź, a przerodziła się w nadinterpretację mnie i oskarżanie poprzez swoje domysły.
MrJ
22.07.2015
Przecinej po know. W angielskim tez istnieje interpunkcja. Aga sie miala popisac ale ja tez chce kawalek tego tortu
Anonim
22.07.2015
Przecinej czy przecinek? XD
Przecinek przed "ale" ;)
Tez - też ^^
xnobodyperfectx
22.07.2015
Wiesz, że nie wszyscy mają czas na polskie znaki, ty Shiro również nie raz się mylisz i z przecinkami, i z literówkami. ;)
Vasto Lorde
22.07.2015
I to jest przykład klasycznej dogryzki Shiro do MrJ.
NataliaO
22.07.2015
Weście teraz się jeszcze po zabijajcie ;)
Anonim
22.07.2015
<facepalm>
Dobra, nic tu po mnie :D Sayonara minna! XD
Anonim
22.07.2015
idźcie lepiej na wódkę :)
NataliaO
22.07.2015
ja chętnie pójdę, ale nie pije :(
Anonim
22.07.2015
ja też nie piję
ale piwko czemu nie
NataliaO
22.07.2015
ja nawet piwa nie piję :( to ja sok
MrJ
22.07.2015
Ja pisze z telefonu wiekszosc komentarzy bo latam zalatwiac studia, sorry
Haruu
22.07.2015
To ja wypije xD to gdzie na tą wóde?
Anonim
22.07.2015
wbijaj do Krakowa ;p
NataliaO
22.07.2015
za daleko jak dla mnie :)
Haruu
22.07.2015
Eto xd w jakies 8 godzin dojade ^^ tylko dobrze schludz, bo duszno jest xD Natalia moze po drodze zabiore? C:
NataliaO
22.07.2015
dobra, jak da radę to chętnie pojadę :)
Haruu
22.07.2015
Oke^^ to czekam xD Shiruś niech sie tez przyłączy xD
Anonim
22.07.2015
Propozycja
wszyscy wbijamy do Natalii :D
Haruu
22.07.2015
Jakies wieksze miasto? Bo nie jestem obeznana w waszych miejscach zamieszkania xD
NataliaO
22.07.2015
jestem na Tak! Wszystkich wezmę do siebie :)
NataliaO
22.07.2015
Błaszki. Mała zadupie. Koło Kalisza.
Haruu
22.07.2015
Eto chwila! Włącze Google Maps xD *wpisuje, paczy*
Eee tam jedynie 120 km xd da sie dojechac xD
MrJ
22.07.2015
Emmm, z deka offtopujecie, wiecie, nie? Ja rozumiem, że niektórym się wydaje, że ten thread to ból dupy i jest śmieciowy ale z takim contentem to na pewno będzie
Anonim
22.07.2015
słuszny opier MrJ :)
przenieśliśmy sie na FB
Ronaldinho
22.07.2015
Okoń!
Ronaldinho
22.07.2015
Przegrałem flachę z Łeklersem. Pierun!
Johnny2x4
22.07.2015
;d
Neli
23.07.2015
Nie czytałam pozostałych komentarzy, ale co do wątku to moim zdaniem opowi.pl jest mało popularne i stąd mało wyświetleń. Jeśli chcecie, żeby więcej osób Wam komentowało, róbcie to samo. Ja staram się odwdzięczać tym samym, kiedy tylko mam czas na czytanie innych opowiadań.
Neli
23.07.2015
I żebyście mi nie zarzucili, że robię coś w rodzaju ty oceniłeś mnie dobrze, ja ciebie też. Nie. Zawsze piszę szczerze. Jak mnie ktoś nie polubi za komentarz, czy cokolwiek, to nie mój problem. Ja nie szukam tu przyjaciół ani wrogów, tylko czytelników.
Zastanawiałam się też co zrobić, aby opowi.pl było popularne? Nic nie wymyśliłam. Macie jakiś pomysł?
Anonim
23.07.2015
dawaj reklame na fejsie ;)
MrJ
23.07.2015
Jest mały problem w rozreklamowaniu:małe wsparcie moda. Nawet jeśli zyskamy napopularności bez moderatora będzie tu taki clusterfuck, że nikt nic nie będzie miał przeczytane
Anonim
23.07.2015
Ja powiem tak: jak wszyscy napiszecie formularz kontaktowy z prośbą o przyznanie moderatora, to będzie lepiej. Ja sam gadałem - i zostałem spławiony.
Dla was to będzie 2 minuty i tyle - jeśli naprawdę komuś zależy na rozwoju tej strony, a nie tylko o gadaniu o tym, jak strona powinna się rozwijać, to zapraszam do akcji.

Ja już się nawysyłałem, mi już nawet nie odpowiadają :) może Wy coś wskóracie.
MrJ
24.07.2015
Podjąłbym się, naprawdę, brak mi jednak czasu i możliwości.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji