Moderator na opowi Proszę o propozycję kto mógł by nim być.

Ozar
07.07.2019
Witam wszystkich!
W związku z bałaganem jaki ostatnio zapanował na opowi, chciałbym żeby na portalu pojawił się moderator, który miałby pieczę nad portalem i wyłapywał wszelkie złośliwości, przejawy chamstwa, bluźnierstwa, brak szacunku dla innych itd. itd. Nie chcę żeby ktoś pomyślał że chce nim być ja, więc proponuje na to miejsce Canulasa. Jak ktoś ma inne propozycje proszę pisać. Proszę głosować pod proponowanymi głosami. Ja głosuje na Canulasa.!
Nuncjusz
07.07.2019
Canulas
yanko wojownik
07.07.2019
Wrotycz
yanko wojownik
07.07.2019
Canulas jest wporzo gość, ale zważywszy na zaangażowanie w sprowokowanych wątkach, wielu go uzna za nieobiektywnego, czy coś.

Dlatemu Wrotycz.
Ritha
07.07.2019
Uzasadnij Yanko. Wrotycz jest z osmego pietra i chcesz, zeby osma mialo wplyw na opowi? To ja sie outuje na teksture wowczas :)

Canulas i Nuncjusz
yanko wojownik
07.07.2019
Ritha
07.07.2019
Widzialam, kompeltnie bez sensu ;)
Mane Tekel Fares
07.07.2019
A czy właściciel wypowiedział się w tej sprawie? Czy pytał go ktoś? Może on nie wpuści tu moderatora.
Ozar
07.07.2019
Ritha dzieki że jesteś!
Ritha
07.07.2019
Nie wpusci na bank xd
yanko wojownik
07.07.2019
Nuncjuszowi rozszerzyć uprawnienia, wręczyć topór i może se dobrać pomocnika wedle uznań.
Ozar
07.07.2019
Mane to druga sprawa najpierw wybory potem zobaczymy. Jak nie trudno niech ten portal zostanie pośmiewiskiem.
Mane Tekel Fares
07.07.2019
To po co ta dyskusja.
yanko wojownik
07.07.2019
Demokracja.
Mane Tekel Fares
07.07.2019
Moderator musi mieć narzędzia do administrowania. Nie ma narzędzi, nie ma moderowania.
yanko wojownik
07.07.2019
Topór dla Nuncjusza i wolna ręka w doborze pomocnika (ów).
Ozar
07.07.2019
Mane wiem, ale najpierw my potem admin!
Canulas
07.07.2019
Ja widzę tylko Nuncjusza na stanowisku, ale tak w ogóle, to nie sądzę, żebyśmy udźwignęli brzemię i odpowiedzialność stanowiska.
Za dużo obozów, a człowiek, to tylko człowiek. Póki mamy w łapkach to same nic, krzyczymy. Taka pzrewaga u jednej ze stron może na dobre zachwiać portalem.
Tak myślę.
Mane Tekel Fares
07.07.2019
Nie znajdziesz w z antagonizowanym środowisku osoby, która będzie zadowalać wszystkich. Pomijam drobny szczegół, że "wybraniec" powinien wyrazić ochotę do pełnienia obowiązków.
Canulas
07.07.2019
KURWA, tera spojrzałem. Kolejny wątek z podpiździa górnego? Naprawdę nie można było gdzieś tego upchać? Ja pierdolę. Idę stąd.

Część postów została ukryta (133)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Pan Buczybór
08.07.2019
pięknie powiedziane
yanko wojownik
08.07.2019
A nawet o tym śpiewano, tak z 26 lat temu:)
nerwinka
09.07.2019
dlaczego nie ma dzisiaj komentarzy?
Canulas
09.07.2019
Widocznie wszyscy się już wypowiedzieli w temacie. (o ile pytasz o ten wątek)
jolka_ka
09.07.2019
Wydaje mi się, że o tekst. :x
Canulas
09.07.2019
Uwaga juzerów na ostrym koniu jeździ. Ja na pewno zajrzę, ale w stosownym i wygodnym dla Ciebie czasie. Chwilowo udaję pracownika.
Halmar
23.07.2019
Może niech radioaktywna tjeri zostanie moderatorem? Będzie mogła usuwać bez problemu posty, które podważają jej świętość :) Wszak nie ma większej świętości nad umiejętność posługiwania się programem graficznym do fotomontazy. Uwaga, lokowanie produktu: Photoshop. Chyba że użyła bezpłatnego Gimp albo Paint :)
Canulas
23.07.2019
Sumienna cykliczność w utyskiwaniu, pewna kaleka niezłomność, powoduje, że zaczynam Cię lubić :)
Czy to źle?
Bogumił
23.07.2019
Rzadko się z tobą zgadzam canu, ale tu mamy chyba punkt styczny. Ja również polubiłem Halmar.
Canulas
23.07.2019
Napisałem Ci czemu pod publikacją. Ty po prostu chcesz ją dokoptować do swojego para-składu, w mysl: wróg mojego wroga... i tak dalej, i tak bliżej.
Halmar
24.07.2019
No i proszę... Tylko się nie pobijcie, Panowie :*
Canulas
24.07.2019
Za późno, już napierdalalem kursorem w jego avatar.
Masz swoje racje Halmar, miej. Nie neguję ich, bo nie znam sprawy, ale na uczciwość w relacjach to na Bogumiła uważaj. Wypytuje Cię nie z altruizmu.
Tyle.
Halmar
24.07.2019
Aj noł :))
Bogumił
24.07.2019
Ty po prostu chcesz ją dokoptować do swojego para-składu, w mysl: wróg mojego wroga... i tak dalej, i tak bliżej.

Canu widzę, że teorie spiskowe rzuciły się na zwoje. Nikogo nie zamierzam dokoptowywać, Tjeri nie jest moim wrogiem, tylko jeden jej komentarz mi się nie spodobał, więc go zwyczajnie skrytykowałem. Przecież nie o to chodzi, żebyśmy wzajemnie spijali sobie z dzióbków, fałszywie się uśmiechając. Wymieniliśmy parę komentów i na rękoczynach się nie skończyło. Dalej rozmawiamy. Z puszczykiem też się nie kłócimy. Tworzysz moich wrogów na siłę.

Nikogo nigdzie nie zamierzam dokoptowywać. Dla mnie w ocenie nie ma znaczenia, czy ktoś jest wierzący, czy nie, z kim kto śpi i podobne sprawy obyczajowe czy religijne.

Dla mnie liczy się tylko jedna rzecz, jaki ktoś ma stosunek do naszej Ojczyzny. Generalnie nie przepadam za ludźmi oziębłymi wobec tych spraw, ani za folkdojczami. Tylko po tym wartościuję ludzi. Minimalne kryterium, jeśli ktoś ojczyźnie nie szkodzi swoimi wypowiedziami albo działaniem, to go nie skreślam. Kościoła bronię z całkiem innego powodu. Nie obchodzi mnie czyjaś wiara, czy nie. To znaczy, nie na tyle, żebym kogoś z tego powodu nienawidził, albo wyklinał. Czasem też Kościół krytukuję. Zobacz choćby Pamflet na sprzedajnych klechów na opowi: http://www.opowi.pl/pamflet-na-sprzedajnych-klechow-a48249/. Tyle, że moja krytyka jest do bólu merytoryczna, a nie metodą kopiuj/wklej przepisana z lewackich mediów, które kłamią 24 godziny na dobę.
Canulas
24.07.2019
Bogumił - długi wpis. - Zapewnie w nim się wybielasz, odwracasz myśl przewodnią i w ogóle. Dwa dni temu bym go przeczytał, może się odniósł nawet.
Nawet jak Cię tu wszyscy gnali, lubiłem z Tobą gadać, w chuju mając, że idę tym pod opowijski prąd.
Po Twym wczorajszym wpisie jednak, a w zasadzie jednym zdaniu, w którym to nie utrzymales ciśnienia, wszystko uległo zmianie. Zredukowałem Cię do tak niskiej roli w swym jadłospisie kontaktów międzyludzkich, że już nawet nie uważam za stosowne się jakkolwiek do Twych słów odnosić.
Ogarniesz temat jak facet, pomyślimy. Na razie swoje wybielające epopeje schowaj pod kapelusz, bo szkoda mi czasu.
Bogumił
24.07.2019
Canu, ja mam na to wszystko wywalone, wiesz o tym. Lotto mi to. Ja Ciebie nie redukuję, chociaż zastanawia mnie Twoje specyficzne poczucie moralności sytuacyjnej, jako ciekawy przyczynek do etyki.
Canulas
24.07.2019
Ok.
Canulas
24.07.2019
Bogumil
Zwalczanie całego świata, tak samo próba naprawy, jest iluzoryczna.
Możesz naprawiać i wpływać jedynie na najbliższe otoczenie.
Bogumił
24.07.2019
Nie no Can, nie przesadzaj, duża część ludzi normalnie myśli, nie po lewacku, nawet na opowi jest takich osób dużo. Nie muszę więc walczyć z całym światem. A sprowadzanie sióstr i braci odłączonych na drogę miłości Ojczyzny sprawia mi przyjemność. Mam ten luksus, że jakieś ataki itp. mogę mieć w d.
ausek
24.07.2019
Zerknęłam na Waszą wymianę zdań... Bogumił jesteś po prostu jedyny w swoim rodzaju.;) "...duża część ludzi normalnie myśli, nie po lewacku..." - jesteś lepszy niż niejeden kabaret.
Can, odpuść i nie utwierdzaj użytkownika w przekonaniu, że ta dyskusja jest warta świeczki. Szkoda Twojego czasu, serio. Ostatnio roi się tu od polityki, religii i hejtu. Szkoda, że właściciel tego portalu tego nie dostrzega. Mam wrażenie, że twórczość iście literacka tu umiera. Gównoburze, kłótnie sięgają granic przyzwoitości. Osoby, które dołączyły do grona użytkowników z zamiarem zbawienia portalu, sieją zamęt i wprowadzają podziały na lepszych i lepszejszych. TO JEST CHORE! Tyle ode mnie. Przepraszam, że się wtrąciłam, ale jestem tylko człowiekiem.
Canulas
24.07.2019
"Ostatnio roi się tu od polityki, religii i hejtu. Szkoda, że właściciel tego portalu tego nie dostrzega. Mam wrażenie, że twórczość iście literacka tu umiera. Gównoburze, kłótnie sięgają granic przyzwoitości" - tak, ale w przeciągu najbliższych kilku tygodni pewne rzeczy powinny zostać unormowane. Przynajmniej do progu akceptowalności.
Mam silne przekonanie, że tak będzie.
Bogumił
24.07.2019
Ausek
Możesz sobie to uważać za kabaret, kto bogatemu zabroni.

A to zwyczajne stwierdzenie faktu.

I kolejna nawiedzona, która chciałaby regulować kto, jak o czym ma pisać i mówić. Lenin wiecznie żywy.
Bogumił
24.07.2019
No i jeszcze Ausek cię poinformuję, bo widocznie niedoinformowana jesteś, że Herbert to chyba wyłącznie o polityce pisał, i Mickiewicz i Słowacki, i Norwid, i Krasiński, i Szymborska. Więc trochę szacunku byś nabrała dla tego typu poezji która porusza sprawy społeczne, polityczne, czy religijne. No chyba, że uważasz, że wiesz lepiej.
Halmar
24.07.2019
Trochu nie na temat, ale ponieważ Canulasowi mój avatar się nie podobi, to go zmieniu ;)
Halmar
24.07.2019
Bo go lubię (w sęsie Canulasa hehe) ;)
Bogumił
24.07.2019
Wszyscy go uwielbiają Helmar, jest jak ojciec dla swoich dzieci.
Canulas
24.07.2019
Ty, ja też do Ciebie nic nie mam. Wydajesz się spoczi.
Canulas
24.07.2019
Bogumił, dwa lata temu dodałeś tekst, zjebali Cię wszyscy. Przeczytaj kto Cię bronił. Twoja szyderka jest niskiego sportu. Nie jesteś dla mnie wojownikiem w słowie. Nie umiem się skoncentrować, by Ci cisnąć, gdyż nie czuję płynącego z Twojej strony zagrożenia.
Tylko nieudolny żal.
Odpowiadamy za swoje słowa i czyny. Dlatego ja mam od 3 lat ten sam nick, konto i avatar.
Na fejsbuku nie zasłaniam danych.
Chce mi ktoś napluc w ryj albo spróbować polamac - ma mój adres.
Lata lecą, a jakoś chodzę, żyje i oddycham.
Ogarnijs się naprawdę i przemyśl wszystko na spokojnie, bo w tej chwili to kompletnie sobie z niczym nie radzisz.
Naprawdę tak Ci pasuje etykietka Najman opowi?

Malo sensu, dużo krzyku, pol kilo litości.
Halmar
24.07.2019
Spox, Chłopacy, szukam odpowiedniego avatara na [uwaga: lokowanie produktu haha] PIXABAY :)
Halmar
24.07.2019
voilà :)))
Canulas
24.07.2019
Cus tam wyraża
Bogumił
24.07.2019
Canu, ty za bardzo to wszystko przeżywasz, stąd tworzysz sobie wielopiętrowe teorie spiskowe. Wyjaśnię ci to na przykładzie wiersza Jacoma. Tłumaczę to sobie Twoim przewrażliwieniem. Nie potrzebnie się w to w ogóle mieszasz. Zarzucasz mi, że się z Tieri pokłóciłem, a tymczasem ona poprawiła mój najnowszy wiersz i ja przyjąłem jej sugestie bez mrugnięcia okiem, bo były po prostu ok. A ty podejrzewałeś najgorsze, że się pozabijamy, tylko dlatego, że dyskutowaliśmy na temat jej, moim zdaniem bezsensowej, interpretacji wiersza Jacoma. Interpretacja Tjeri nie spodobała się także betii, natomiaast zachwyt wyraził puszczyk. Każdy napisał co miał do powiedzenia i sobie poszedł. I tyle.

Tak samo tekst "Wszyscy go uwielbiają Helmar [Canu - dop. autora] nie oznacza w rzeczywistości "Wszyscy zamierzają go tu zagryźć", tylko oznacza dokładnie to co jest napisane. Bez dwuznaczności, aluzji, szydery, ironii i niczego innego.
Halmar
24.07.2019
:)))
Halmar
24.07.2019
Czytajcie me wiekopomne dzieło, Panowie szlachta - jeśli Łaskawy Admon zezwoli na publikację jewo ;)
Canulas
24.07.2019
Możesz mieć i nie mieć racji. Twoja interpretacja może taka być, gdyż Ci odpisuję dość kwieciście, więc bardzo łatwo jest mnie posadzić o emocjonalny stosunek do sytuacji.
Tyle że no... nie do końca tak jest.
Nie mam sposobu ani też w sumie chęci Cię przekonywać. Próbuję w jakiś sposób do Ciebie dotrzeć. Wpłynąć na to, byś robił co robisz, ale w mniej inwazyjny sposób.
Teraz, póki nadchodzące zmiany, nie wywiały Cię w pizdu.
Miej swoje poglądy, wygłaszaj je...ale nie kategoryzuj ludzi w tak płytkich kryteriach.
Nie baw się w multikonta.
Wytłum infizycyjną zapalczywosc zanim od niej zwariujesz.
Cofnij się do swych wpisów sprzed półtora roku i działaj w bardziej stonowany, po ludzku - przyjaźniejszy - spowob.
Bogumił. Z łatwością idzie Ci przywoływanie, nawiązywanie do wielkich tego świata.
Mickiewicz, Słowacki, Herbert.
Bogumił. Nie jesteś żadnym z nich.
Połowa wojen, które widzisz, to efekt Twojego klatkowego chowu i zacietrzewienia.

Rozmawiam z Tobą jakbyś był poczytalny. Doceń gest i wrzuć na luz.
Nie wiem, Mo, e zrób coś zakazanego. Pozyj krawędzią.
Zjedz apap dzień - w nocy. Przejdź nie po pasach. Nie slodzisz - posłódź.
Wykorzystaj - nie tyle intelekt, co wiedzę - do czegoś pozytywnego.
Jakąś serię historyczną poprowadź.
Masz poczucie misyjnosci, to se miej, ale szanuj ludzi. Wszystkich. Tylko tyle.
Inaczej naprawdę zostanie tu po Tobie tylko pomoczowa woń.
Canulas
24.07.2019
"Czytajcie me wiekopomne dzieło, Panowie szlachta - jeśli Łaskawy Admon zezwoli na publikację jewo ;)" - ja podejdę, ostatnie było spoczi
Bogumił
24.07.2019
Canu, chyba jednak moje metody się sprawdziły, a jakie to ci napiszę kiedy indziej, żeby nie zapeszyć.
Canulas
24.07.2019
No ok, obliczasz na tanią sensację i rozgłos, to tak. Faktycznie.
Bogumił
24.07.2019
Canu ja i tania sensacja. Weź ty się napij melisy.
Canulas
24.07.2019
Nigdy nie piłem. Nie wierzę w działania takich środków.
Bogumił
24.07.2019
To może Amol, albo inne ziółka.
Canulas
24.07.2019
Widzę, że czymś się chełpisz, tak wesoło zdrabniasz. Widocznie wydajesz się sobie spoko ludek. Amolu kiedyś używałem do zatrucia zęba. Mam za krótką brodę na druida.
Bogumił
24.07.2019
Chciałbym żebyś się uspokoił. Canu, czy tutaj każdemu zamierzasz truć, co, komu, i o czym ma pisać, jakie oceny wstawiać? Nie uważasz, że proponowanie melisy albo amolu to jednak nie jest ironia, ale chęć pomocy? Nie widziałem nigdy, żebyś był taki pryncypialny wobec troli. A mogę ci ich wymienić z nicków i wskazać całe kolumny tekstów ewidentnie nic nie wnoszących. I do tego robią bydło, nie pod swoimi utworami, bo jakby to robili pod swoim, to ja bym do tego nic nie miał.
Canulas
24.07.2019
"Chciałbym żebyś się uspokoił." By się wystudzić, musiałbym najpierw się podgrzać.

"Canu, czy tutaj każdemu zamierzasz truć, co, komu, i o czym ma pisać, jakie oceny wstawiać" - nie, nie każdemu.

"Nie uważasz, że proponowanie melisy albo amolu to jednak nie jest ironia, ale chęć pomocy?" - nie uważasz, że odpowiedź również nie była ironiczna?

"Nie widziałem nigdy, żebyś był taki pryncypialny wobec troli." - ograniczenia percepcyjno-odbiorcze konstultuj z osobami uprawnionymi medycznie.

Swoją drogą też mam list do Mikoła, zawierający szereg postulatów.

Drogi Mikki
1. Nie każ w siebie wierzyć
2. Nie uważaj, że masz najlepsze sanie, a sanie innych mikołajów to szrot
3. Nie wartościuj elfów podług tego czy wielbią krolewnę śnieżkę, czy królową lodu.
4. Zrozum, że nie każdy chce prezent z Twojego wora

W sumie tyle.
A z drugiej strony Mikołaju, rób jak chcesz. Latasz mi koło komina.
Bogumił
24.07.2019
Wielka mi obraza majestatu. Canu, nie napinaj się. Włóż czapkę z daszkiem i pojeździj na hulajnodze.
Canulas
24.07.2019
Nie obrażam się, chłopczyk złoty. Nie M hulajnogi. Tylko rower. Są 3min wsiadam na niego.
Trzymaj się ciepło
Bogumił
24.07.2019
No to na rowerze, nie ma problemu. Pozdrówka.
Tomek Bordo
24.07.2019
Bogumił zapraszam do przeczytania mojego nowego tekstu
Halmar
24.07.2019
Cieplutko pozdrawiam. A w ramach odpowiedzi na wątek, uparcie obstaję przy obraniu Boskiej Tjeri na komendanta :)
Canulas
24.07.2019
Dopiero musiałem na górę 'szczałko" wjechać, żeby sedoprzypomnić czego dotyczył. Ach, domeracja.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji