Na temat obrażania użytkowników przez innych użytkowników. Dedykacja dla Nuncjusza.

Mogador
26.10.2016
Ponieważ wielce nie podoba mi się zachowanie Nuncjusza i jego obrażanie ludzi, postanowilem poruszyć ten temat na forum. I nie, nie piszcie, że to śmieciowy wątek, że można było to napisać w pitoleniu itd itp. Ani też, że zgłaszacie do admina. Myślę, że szanowny admin ma oczy i widzi co się tutaj dzieje.

Wyrażajcie swoją opinię. Ciekaw jestem czy wszyscy jak jeden mąż popierają "działalność" Nuncjusza w kwesti obrażania i używanie wulgaryzmów w nadmiernej ilości.
Ellie Victoriano
26.10.2016
...
ausek
26.10.2016
Ja pierdzielę. To zaczyna już być nudne. Każdy z nas jest inny i tak naprawdę nic o nikim nie wiesz. Zacznij pisać teksty a nie czepiać się ludzi.
W_Prawdzie
26.10.2016
Jestem tu nowy, ale temat wygląda na ważny, a i jeden czy dwa shitstormy na tej stronie już widziałem. :v
Zgodziłbym się, że Nuncjusz przesadza, ale od razu widać, że to żartowniś, a nie ktoś, kto obraża ludzi. Gorzej z paroma typami, ale tych lepiej olewać. :/ Pokroju tego, co to taką Monię zaczepiał, nie kojarzę już kto to był... Chyba te jakoś na N. Mniejsza.
Nie wnikam w to czy ta dziewczyna istnieje czy nie, mam to w dupie, ale jak dla mnie facet powinien trafić do pierdla za molestowanie nieletniej.
Mogador
26.10.2016
Nuncjusz godzinę temu
Violet jak na zawołanie, wierna suka

Nuncjusz godzinę temu
Violet wypierdalaj suko

Czy to wygląda na żarty?
Neurotyk
26.10.2016
Gwałce na opowi,
Gwałce malolaty,
wołajcie taty,
wołajcie taty.

:-)

Neurotyk
26.10.2016
997 :)
W_Prawdzie
26.10.2016
Wyjęte z kontekstu, jak najbardziej. Jednak chłop ma przynajmniej własne zasady i umie pomagać nawet ludziom, których nie lubi. Chociaż on chyba powie, że nie ma takich osób. :p
Pragnę zwrócić twą uwagę na jakieś starsze sytuacje. :v No i broni ludzi, na których wchodzi się bez powodu.
Okropny
26.10.2016
Weeeźcie, kurwa, znajdźcie sobie lepsze zajęcie
W_Prawdzie
26.10.2016
Rozmowa na ten temat chyba nie jest czymś szkodliwym. :v Ale nie mam pojęcia ile ray było to już wałkowane, więc w sumie ja się wycofam. Miłego dnia.
Jared
26.10.2016
Ja miałem dzisiaj shitstorma, ale takiego 4/10 i potem jeszcze tego dogorywającego pod opkiem Nuncjusza. :) Do rekordu brakuje :)
Ellie Victoriano
26.10.2016
Jared, nie zapomnij zadzwonić do pizzeri.
Jared
26.10.2016
To nie było fajne XD
Ellie Victoriano
26.10.2016
Biedak XD
Pan Buczybór
26.10.2016
Mogador ogarnij swą szanowną dupę i zajmij się czymś innym
Mogador
26.10.2016
Ja jestem bardzo ogarnięty w przeciwieństwie do poniektórych.
Nazareth
26.10.2016
Wywoływanie gównoburz: jest
Wkurwiająca buźka ":v" : jest
Wygrzebywanie staroci: jest
Wywoływanie Moni i innych tematów które nikogo nie obchodzą: jest
Jak leci Sakal? Wróciłeś bo był za długo spokój na opowi?
Jared
26.10.2016
Hmmm. Właśnie nie jestem pewny, czy to Sakal. Ma predyspozycje, ale... :F
Angela
26.10.2016
Nazareth, przecież z opowi nie da się tak po prostu odejść i zgadzam się z Twoim przypuszczeniem, nawet teksty
mają identyczne, a tego nie da się podrobić : )
Jared
26.10.2016
A może ktoś go wrabia? :P

Część postów została ukryta (17)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nuncjusz
27.10.2016
Dzięki :*
ausek
27.10.2016
Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że Ci, po których wypadałoby się spodziewać rozsądnego podejścia do życia są dalecy od tego. Dajcie se wszyscy po wirtualnym pysku i weźcie na wstrzymanie. Przecież i tak wszyscy się kochamy... xP
MrJ
27.10.2016
Naz, dzieckiem to ja juz nie jestem, a na stolowki nigdy nie chodzilem, co nie zmienia faktu, ze znajomych mam sporo, wiec nie wiem o co chodzi. A to ze nikt nie chce ze mna siedziec mi nie przeszkadza, ludzie i tak mnie mecza. Jak wiekszosc tutaj. So cya
Grubas
27.10.2016
Detektyw weź ty sie czasem palnij w łeb. Forum Nunka ma taki sam związek z Opowi jak twoje :/
Nuncjusz
27.10.2016
Grubby deczko się mylisz
Moje Forum, a właściwiej, Nasze Forum, powstało jako uzupełnienie, kanał ściekowy, wentyl bezpieczeństwa, tutejszego Forum, żeby rozładować durne gadki i przenieść je tam, zwłaszcza, że jest tam też czat.
Pomysł ten, sporadycznie spełnia swą funkcję, ale nie w takim stopniu jaki sobie zamierzyłem.
Też to ma wspólne z Opowi, że tam są zarejestrowani ludzie prawie wyłącznie z Opowi, w liczbie około 50 sztuk
Takie są różnice, między Teksturą a Detektywem
Neurotyk
27.10.2016
Ja też Cię wspieram, Nuncjusz:)

Okropny
27.10.2016
A może Mrj jest pełen zalet, których nie ma nam jak pokazać?
Nuncjusz
27.10.2016
dzieki Neurus
zgadza sie Ukrop
Perzigon69
27.10.2016
Chyba wam tu sensacji brakuje, albo po prostu niektórzy lubią takie kontrowersyjne wątki. Jak dla mnie spieranie się o to, czy ktoś "przesadził" czy nie jest tu w tym przypadku bezcelowe, strata czasu. Osobiście do Nuncjusza nic nie mam, nie dane mi też było go poznać, Pozdrawiam.
Angela
27.10.2016
A ja Ci napiszę Nuncjusz żebyś się nie zmieniał, bo wtedy to już chyba nie będziesz prawdziwy Ty, tylko jakaś
ugrzeczniona podróbka. A to już nie byłoby fajne : )
Nuncjusz
27.10.2016
An, nie nie, to nie tak :) Nie zmienię się, za stary na to jestem, a kicz mnie odpycha. Po prostu ograniczę ile się da mój ślinotok, pojedynki słowne z matołami nie służą mi najlepiej - tracę niepotrzebnie energię, którą wolę przeznaczyć na twórczość, którą tak nie cierpią - będę z rozkoszą obserwował, jak zwijają się w męczarniach czytając i jedynkując moje ohydne i wulgarne teksty. Mam nadzieję, że się od tego posrają :)
Jared
27.10.2016
Nuncjusz, Twoje piękno polega na bezkompromisowym podejściu do pewnych młotków z tej strony :P

Nie wiem, czemu w tym wątku wywołano MrJ, który nie pojawia się na Opowi od dłuższego czasu, ale właśnie zobaczyłem kto pierwszy go wywołał i wszystko stało się jasne. :)
Wara od Nuncjusza! :c w ogóle dlaczego tyle hejtu na tym opowi? :c
Nuncjusz
27.10.2016
dzieki! :D <3
Mogador
27.10.2016
Nunek, nie wiem jak inni, ale ja się na pewno nie posram, możesz być tego pewny :)
Neurotyk
27.10.2016
Wara od wujaszka Nuncjusza!

A MrJ, wywołuję, Jared nawet we śnie :)
Mogador
27.10.2016
Ależ ja do niego nic nie mam poza tym, że wyzywa ludzi ;)
Neurotyk
27.10.2016
Ja np. gwałcę nieletnie, szerzę homofobię i antysemityzm, i co Ty na to?

jeśli o to chodzi, to nie on jeden i mało jeszcze opowi widzieliście, jeśli Nunek to wasz największy ból dupy ._.
Mogador
27.10.2016
Neurotyku, nie chwal się tak bo po internecie chodzą różne służby. Szkoda by było jakby Cię zamknęli...
Joker
27.10.2016
Halo policja, przyjeżdżajcie po Neurotyka do internetu!!1!
TeodorMaj
27.10.2016
Sorry, że ja tak nie na temat, ale o co chodzi z tymi tekstami "LBnR 16. Jesień i żal, żal i jesień"? :)
Mogador
27.10.2016
Joker, ładnie to tak donosić na kolegę? No ładnie to tak jak się pytam? xD
Neurotyk
27.10.2016
Teodorku, przecież to Literkowa Bitwa na Rymy. Nie zauważałeś takiej tutaj?:)
TeodorMaj
27.10.2016
Aaaa! Nie wpadłem na taki pomysł, ale też nie zaglądam pod wątek bitwy ;) Dzięki za odpowiedź ;)
TeodorMaj
27.10.2016
Aaaa! Nie wpadłem na taki pomysł, ale też nie zaglądam pod wątek bitwy ;) Dzięki za odpowiedź ;)
Neurotyk
27.10.2016
Twoja myszka Neurotyka uruchomiła isę :D
Numizmat
27.10.2016
Nuncujsz zawsze był to jednym z niewielu takich użytkowników, których zdanie było naprawdę coś wartę, więc przypierdalanie się o zbyt dużą ilość wulgaryzmów, kiedy coś go zdenerwuje, jest po prostu śmieszne.

To samo tyczy się MrJ, który był lepszym z krytyków tutaj, a nie poklaskującym lemingiem, i jak jęczycie, jak bardzo jest niesympatyczny i nielubiany, śmieje się wam w twarz każdym komentarzem.

Neuro, jak już taki skory jesteś do wyliczania swoich wrogów i wygadywaniu o nich pierdół, to możesz doliczyć jeszcze i mnie, bo ja z kolei nigdy właśnie Ciebie tu nie lubiłem. Za ogólne obycie i pierdolenie od rzeczy.

Pozdrawiam ;)
Neurotyk
27.10.2016
Numozmacie, wow:) Nawet nie wiem kim jesteś:)
Ellie Victoriano
27.10.2016
Bez kłótni mi tu ;-;
Neurotyk
27.10.2016
spokojnie, jestem, niestety zajęty :(
Pan Buczybór
27.10.2016
Kusi, co nie?
Neurotyk
27.10.2016
Nie kusi, bo kompletnie nie znam tego gościa :) Nawe nie wiem jak miałbym się z nim kłócić XD
Neurotyk
27.10.2016
Wyskoczył jak filip z konopii przez dwa "i" :)
Jared
27.10.2016
Popieram Numiego :3
Neurotyk
27.10.2016
Ja Korwina i Wojciecha Cejrowskiego :)
Ellie Victoriano
27.10.2016
A ja ciastka.
Nazareth
28.10.2016
No to daliśmy się wszyscy zrobić, a Magador dostał co chciał - zasiał ferment. Teraz się będziemy obrażać, wyciągać stare niesnaski i animozje a on sobie siedzi cicho i zaciera łapki.
Okropny
28.10.2016
Wcale nie
Neurotyk
28.10.2016
Jaki ferment - bardzo dobrze, że nie każdy tutaj się lubi. Co to byłoby, gdyby każdy się kochał, ble...

Mnie ludzie, z którymi nie zgadzam się, pobudzają do aktywności intelektualnej. Bo najgorsze jest utonąć w może pochlebstw i przytakiwania.

Byłoby dobrze, aby na Opowi znalazło się więcej, chamów, komunistów, wrednych nastolatek, homosiów, pseudo intelektualistów – dla mnie ogromne wyzwanie intelektualne :)
Ritha
28.10.2016
Mam torsje od tych wątków, to już wolę wymyślać słowo na literkę z poprzedniego, albo coś równie odmóżdżającego. Ile można tracić energię na takie rozmowy? Bo ktoś jest taki, a ktoś sraki itp. O_o
Neurotyk
28.10.2016
Skoro tak -

DEFINITYWNIE ZAMYKAM TEN WĄTEK

PASZOŁ WON!

:)
Ritha
28.10.2016
Brawo.
60secondsToDie
28.10.2016
"Byłoby dobrze, aby na Opowi znalazło się więcej, chamów, komunistów, wrednych nastolatek, homosiów, pseudo intelektualistów – dla mnie ogromne wyzwanie intelektualne :)" - ja już nie wystarczam?
Neurotyk
28.10.2016
Nie wystarczaz, bo Cię nie widzę na Opowi jakoś :)

Mogador
28.10.2016
Tak szybko zamykasz cudzy wątek? Hę?
Neurotyk
28.10.2016
Mam prawo zamknąć każdy wątek, jestem klucznikiem z Pana Tadeusza.

Masz coś do Mickiewicza?
KarolaKorman
29.10.2016
Minutko, gdzie się zgubiłaś? Co u Ciebie taka cisza?
Jeden
29.10.2016
Mogador robalu! Wyłaź z dupy!
60secondsToDie
31.10.2016
Karolko, sama nie wiem, może niedługo wrócę :c

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji