Nabór do opka, tap szpadyl casting

xnobodyperfectx
09.08.2015
Witam wszystkie pultaski. Za zgodą i z błogosławieństwem otwieram nabór do mojej serii. Z nadzieją, że chociaż dwie osoby się zgłoszą. Bez zbędnego pitu pitu przechodzę do meritum.
Jakie informacje musisz umieścić? Oto krótka lista przedstawiona w punktach:
1) Imię
2) Wiek
2) Wygląd (wzrost, budowa, kolor skóry, kolor włosów i ich długość, jakieś szczególne elementy itp.- według waszej wyobraźni, by jak najbardziej nakreślić jej wygląd, by łatwiej było zrozumieć ideę)
3) Rasa (bez jakiś udziwnień, przykładowe to: demon, sługa boski, elf, człowiek, itd.)
4) Charakter
5) Jedna specjalna umiejętność
6) Wybór relacji łączącej z głównym bohaterem, poprzez ruletkę w ciemno. Czyli 1, 2, lub 3.

I to by było chyba na tyle.
Proszę bez zbędnego offtopu i czepiania.
Lets get started! *demoniczny śmiech*
MrJ
09.08.2015
Może to offtop, ale nie podałaś gatunku, więc ciężko coś podać.
xnobodyperfectx
09.08.2015
Trudno podać gatunek, na pewno nie sci-fi. :> A widząc punkt taki jak rasy można się domyślić, że fantasy. Dodam, że akcja będzie się odbywała w uj czas temu, inaczej kiedy telefonów nie było, internetu, jak i samochodów.
MrJ
09.08.2015
Akurat liczyłem na sci fi, tam też są rasy i była by alternacja. Co prawda wiem, że mnie moment ukatrupisz, albo wrzucisz w niezręczną sytuację, ale podam się pod gilotynę.
1) Hruksli Stoneforged
2) 230, czyli młody chłopak
3) Wysoki, metr pięćdziesiąt wzrostu, szeroki jak szafa i umięśniony, długie rude włosy i majestatyczna broda spleciona w dwa warkocze. Ma sporo blizn, dwie przez nos, jedną wzdłuż prawego bicepsu i dwadzieścia na plecach, po batożeniu.
4) Tadam, krasnolud
5) Chłodny typ, ale dla przyjaciół prawdziwy misiek, uwielbia śpiewać, najlepiej przy piwie, rodzinny, Z reguły nie mówi dużo, chyba że mu się na to pozwoli, wtedy trzeba przed nim uciekać, żeby nie zagadał na śmierć.
6) Jest wojownikiem, jak cię rąbnie toporem to nie wstaniesz( radzi też sobie jako drwal)
7) A hreń 2
Haruu
09.08.2015
1) Ariana
2) 16 lat
2²) 160 cm wzrostu, szczupła, bardzo jasna cera, włosy białe, w niektórych miejscach trochę błękitu. Niebieskie, duże oczy.
3) Elfka
4) Przyjacielska, chodz trudno by zyskać u niej zaufanie. Uczciwa i groźna w walce.
5) Medium
6) 1
Slugalegionu
09.08.2015
1 ) Piotr
2 ) 34
2 ) 172 cm; umięśniony, ale bez przesady; murzyn; łysy; paskudna blizna na oku, które zresztą stracił. Tatuaże na całym ciele.
3 ) Człowiek
4 ) Uważa swoją rasę za wyższą, uwielbia złoto, a jeśli chodzi o zalety to czasem, jeżeli mu się chce i opłaca, potrafi byc troszeczkę miły.
5 ) Porozumiewa się z bogami, jeżeli u ciebie są oni tylko wymysłem, to niech wieszczy.
6 ) 3
Anonim
09.08.2015
1) Józek
2) 52 lata
3) 173 cm, zapuszczony, nieogolony, pobrużdżony ryj, fioletowy nos, przekrwione oczy, długie kłaki, szpakowate
4) człowiek
5) swojak, ziomal, gawędziasz, złota raczka, umiejętnie wykorzystuje tulipana z rozbitej butelki do zadawania niebezpiecznych ciosów
6) śmietnikowy Mac Gyver
7) 2
Radziwił
09.08.2015
1) Iorweth
2) 120 lat
3) 190 cm wzrostu, dobrze zbudowany, długie, czarne włosy (do łopatek). Brak lewego oka. Nosi czerwoną bandane by zakryć bliznę na twarzy. Ma na sobie brązowo- zielony kubrak i półcienne czarne spodnie. Dosć rozbudowane mięsnie. Cera jasna.
4) elf
5) mało gadatliwy, trzyma się na uboczu, typ samotnika, uparty, odważny, honorowy.
6) świetnie walczy półtoraręcznym sejnitarem ( to cos w rodzaju większej szabli )
7) 1
MrJ
09.08.2015
Bo cie o plagiat oskarżą.
LinOleUm
09.08.2015
1) George
2) 23
2) 1.93 m, jest wysoki i szczupły, jakąś tam masę ma, białasek, czarne włosy wygolone dookoła dosyć futurystyczne, bo na górze zaczesane do przodu i lekko uniesione. przydługie, ale nigdy nie opadające na twarz
To ci się znalazła fanatyczka opisów: Jest fanem jakichkolwiek modyfikacji ciała, w wieku 15 lat zrobił sobie sakryfikację w kształcie gwiazdy na ramieniu (nowoczesny jest, z duchem czasu idzie, a co). Dziurki w uszach rozepchane do rozmiaru 30 mm w każdym, kolczyk np w nosie. Dosyć grube brwi, kilka tatuaży. O! I kolczyki w sutkach! I snakebites! Oczy koloru brudnozielonego, ładny uśmiech. Ubiera się nowocześnie, nosi najczęściej ciężkie buty.
3) Człowiek
4) To typ ekstrawertyka, który chętnie wyrzuca z siebie wszystko, co mu na myśl przyjdzie (a już szczególnie po bimbrze XD). Potrafi być irytujący, a w kryzysowych sytuacjach nachodzi go fala wiedzy, jaką mógłby się pochwalić nie jeden profesor. Ma słabość do każdej kobiety, która jest w pełni sprawna i wygląda znośnie (po alkoholu to nawet te niepełnosprawne idą). Miał szansę zostać prawnikiem, ale jest zbyt leniwy. DAM DAM DAM I JEST GEJEM.
5) Jest pro elo koksem w Krav Madze
6) 2!
xnobodyperfectx
09.08.2015
Lin chyba nie doczytałaś, że to są czasy w uj dalekie i to w tył, a nie przód. xD Więc nie wiem czy prawnik wypali. :P Strasznie dużo ludziów. :o
LinOleUm
09.08.2015
O uj.
No to.
Może.
Jako księgowy.
Szkoda, bo to by było super :/
Zajebiu wojownik George
I uj
Slugalegionu
09.08.2015
A niby czemu? Już w starożytności było prawo, więc ten zawód ma sens.
xnobodyperfectx
09.08.2015
Fakt było prawo, ale wątpię by były takie dziedziny jak prawnik. Prawnik zajmuje się rozprawami i pismami, a mecenas rezyduje na sali rozpraw.
Radziwił
09.08.2015
Tylko przy moim elfie nierób z niego starca. 120 lat to na ludzkie maks. 25 patrząc jak długo elf może żyć.
Slugalegionu
09.08.2015
To prawda, ale to przecież Fantasy, więc możesz nieco nagiąć fakty: )
xnobodyperfectx
09.08.2015
Radziwił, spokojnie, takie rzeczy to ja wiem.
LinOleUm
09.08.2015
Szkoda, bo fantasy w realiach dzisiejszych>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
xnobodyperfectx
09.08.2015
Sługa uwaga, MOJE fantasy, nie twoje. Moja decyzja i to ja ustalam ograniczenia i świat przedstawiony. Więc pls bardzo, nie mów mi co mam robić.
Slugalegionu
09.08.2015
Dobrze, przepraszam.
LinOleUm
09.08.2015
No ale ok, ja się nie wpierdzielam.
IMO Sci-Fi>Fantasy czasem, ale to tylko MOJE zdanie, i proszę mi nie bóldupować.
xnobodyperfectx
09.08.2015
Skoro Lin, aż tak Ci się podoba w realiach dzisiejszych, to czemu takiego nie napiszesz, a narzucasz swoje zdanie? Ludzie, skoro ogłaszam nabór, to znaczy, że mam już jako taki plan obmyślony. Jedynie co w takiej sytuacji możecie zrobić to naskoczyć autorowi.
LinOleUm
09.08.2015
Ale to MOJE zdanie jest tylko.
Nie
Rozumiem
BóludupyX'D
xnobodyperfectx
09.08.2015
Ja również nie rozumiem TEGO bólu dupy. Po co są wgl takie zdania wtrącane? :D
Radziwił
09.08.2015
Polecam maść na ból dupy i koniec kłótni.
LinOleUm
09.08.2015
"Szkoda, bo fantasy w realiach dzisiejszych" - to oznacza, że fajny pomysł i w ogóle, tylko dużo tego fantasy teraz wszędzie, a nie, że każę Ci zmieniać to wszystko ze względu na to, że mi się nie podoba. Grow up a little bit.
Chodziło mi o to, że chcę wziąć udział, ale w minimalnym stopniu się zawiodłam, because of fantasy i tyle c:
xnobodyperfectx
09.08.2015
Pierwszym moim opkiem był realistyczny romans, później już zawsze leciałam w fantasy, bo daje to większe pole do popisu.
Anonim
09.08.2015
Fantasy fantasy nierówne IMO. Sapek i Tolkien to fantasy, a jak odmienne. Ćwiek, Pilipiuk i Kossakowska to też fantasy, a jak inne.

Fantasy może być bardziej naukowe od sci-fi (np. Star Wars, który nie jest sci-fi, a space operą, czyli space fantasy).

xnobodyperfectx
09.08.2015
Btw, zgłoszenia będą przyjmowane do 11.08. Z dnia 10 na 11, o 24 zamykam nabór.
Seretei Asir
09.08.2015
1) Imię : Soulfien
2) Wiek: 157
2) Wygląd (wzrost, budowa, kolor skóry, kolor włosów i ich długość, jakieś szczególne elementy itp.- według waszej wyobraźni, by jak najbardziej nakreślić jej wygląd, by łatwiej było zrozumieć ideę): 180 cm wzrostu. Krótkie włosy,ciemna skóra,szczupły,wysoki, ma czerwone oczy.
3) Rasa (bez jakiś udziwnień, przykładowe to: demon, sługa boski, elf, człowiek, itd.) ; mroczny elf
4) Charakter: Żywi głęboką nienawiść do swoich kuzynów elfów,gardzi też krasnoludami i mrocznymi elfkami . Uwielbia towarzystwo najemników/wojowników. Ma słabość do ludzkich kobiet,alkoholu i hazardu z którego żyje. Zachowuje się przyjaźnie ,ale jedynie do tych co walczyli jako żołnierze lub najemnicy.
5) Jego broń to katana. Nie posiada takiej siły jak krasnolud lub umięśniony człowiek, lecz nadrabia to niesamowitą szybkością i mobilnością.
6) Wybór relacji łączącej z głównym bohaterem, poprzez ruletkę w ciemno. Czyli 1, 2, lub 3. : 1
Seretei Asir
09.08.2015
Btw: Gardzi mrocznymi elfkami z powodu tego ,że u mrocznych elfów mężczyzna jest na drugim miejscu w społeczeństwie. Kobiety mogą bezkarnie zabijać mężczyzn, traktować ich jak śmiecie, a w razie nie posłuszeństwa torturować.
MrJ
09.08.2015
Nie narzucaj jej struktury społecznej, bo chociaż wiem skąd to wziąłeś i cieszy mnie to, ona może to widzieć inaczej i jest czuła na tym punkcie.
xnobodyperfectx
09.08.2015
? Do kogo to było? xD (wiem, że nie do mnie, ale i o mnie D:)
MrJ
09.08.2015
To było do Asira, a ja chciałem po prostu zapobiec apokalipsie.
xnobodyperfectx
09.08.2015
Apokalipsie? Rly? Nie rób ze mnie potwora, w końcu to i tak moja inwencja twórcza jak przerobię daną postać. Lel.
Niebieska
09.08.2015
1) Imię: Yuuki
2) Wiek: 20
2) Wygląd: 163 cm, młoda, szczupła i wysportowana kobieta. Jej skóra jest bardzo blada. Oczy są koloru nieba, a włosy sięgające połowy pleców brązowe.
3) Rasa: Człowiek
4) Charakter: nie ufa nikomu, nie przywiązuje się do ludzi, rzadko kiedy okazuje emocje, jak chce to potrafi być miła i pomocna, ale bardziej jej do małej wredoty, ambitna, uparta
5) Jedna specjalna umiejętność: doszła do perfekcji w łucznictwie
6) 1
MrJ
09.08.2015
Dobra, dobra. Już nic nie mówię.
xnobodyperfectx
09.08.2015
To, że nie umiesz farmić kiedy gram z tobą to jedynie twój fail. Więc nie rób z powodu braku umiejętności "gejmerskich" ze mnie potwora.
Drassen Prime
09.08.2015
Apokalipsa właśnie się zaczęła, panie J, nie uniknąłeś jej ^^
xnobodyperfectx
09.08.2015
Nie wiem po co wyciągasz ciągle brudy na wierzch. Jak masz jakiś ból dupy, to porozmawiaj ze mną o tym na priv.
Radziwił
09.08.2015
Że niby apomalipsa to proszę bardzo. I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie. Nie hejtować. Wygłupiam się.
Radziwił
09.08.2015
Apokalipsa*
Seretei Asir
09.08.2015
Radziwił umiesz dobrze rozbawić . Ja daje gotowy wzorzec postaci, miałem w niej opisać jej wady i zalety. To jak ją przerobi i czy uśmierci na początku, czy na końcu lub da jej trochę czasu na przeżycie to wybór jej, nie mój.

Radziwił
09.08.2015
A i sorry że nie na temat ale kumple chcą wiedzieć co myślicie o ich opowiadaniach, które opublikowałem. 3 krótkie teksty. "Oczami Kata". Chcieli poznać waszą opinię to może jeszcze coś napiszą.
xnobodyperfectx
09.08.2015
To może się pytaj nie pod moim postem, który nie ma z tym nic do czynienia? ;) Np. w pogaduchach?
Slugalegionu
25.08.2015
Aga, czy mogę się zapytać o to, kiedy pojawi się seria?
Radziwił
26.08.2015
Mnie też ciekawi
Kiedy seria się pojawi.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji