Nabór do opowiadania

Lonely ;c
28.09.2015
Przepraszam wszystkich, którym ukradłam ten pomysł, ale potrzebuję postaci do nowego opowiadania. A więc, mają to być postacie od 13 do 19 roku życia. Zgłoszenie ma zawierać:
- Imię
- Nazwisko
- Wiek
- Kolor włosów i ich długość (może też być ogólny wygląd)
- Zainteresowania
- Charakter
- Drużynę (tu strzelacie numerek od 1 do 3)
Powodzenia! :)
Lonely ;c
28.09.2015
I jeszcze kolor oczu XD
Ignis
28.09.2015
Ok! :D
- Klim
- Matres
- 17 lat
- Czarne, postrzępione, rozczochrane, dość długie (pozwolę sobie dać jeszcze wzrost, 169 cm i ogółem wygląda jak ćpun, ale nim nie jest xd)
- Przemycanie wszystkiego. Słynie z wielu znajomości. Poza tym jarają go miecze, sztylety, broń i motocykle sportowe.
- Jest trochę oziębły i pewny siebie. Jest też bardzo inteligentny, ale tego nie pokazuje. Jego "dobroć" zaczyna się i kończy na przyjaciołach.
- 1
- Niebieskie
Anonim
28.09.2015
Wiewiórka
Matylda
13, 5
Krótkie rude, zgrabna, zwinna, długa puszysta kita
Lubi zbierać orzechy, szyszki i gromadzić je w różnych kryjówkach - typ zbieracza ciułacza
Typowo babski wredny charakter, złośliwa i krnąbrna, napastuje niewinnych i rzuca w nich obgryzionymi szyszkami
2
Oczy piwne
Powodzenia! :)
Ignis
28.09.2015
A i tak na marginesie, to chłopak XD
Lonely ;c
28.09.2015
Filip, podoba mi się :D
Ignis, tak, tak. Jeszcze płeć :') Zapomniałam tego dopisać.
Lit
28.09.2015
- Matt
- Jesires
- 14 lat
- Baaardzo jasne włosy, niemal białe, też rozczochrane, 158 cm wzrostu,
- Szpiegostwo. O tak. Uwielbia szpiegować i zawsze wpakuje się w jakieś gówno xd
- Jest chyba najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wyobrazić :) Zrobi wszystko dla bliskich sobie osób, ale często obiera ich jako cel żartów.
- 3
- Czarne
- Chłopak
Oliffia
28.09.2015
A ja mam od razu dwie postaci!
1.
- Sara
- Loply
- 15 lat
- Rudzielec, włosy do ramion, ze starannie ułożoną fryzurą, 156 cm
- Horrory, straszne historie, psychopatyczni mordercy, duchy, wszystko co mroczne.
- Lekko nadęta. Nie przywiązuje się do nikogo, ale potrafi odwdzięczyć się towarzystwem do grobowej deski. Gdy coś obieca, zawsze tego dokona.
- 2
- Zielone
- Dziewczyna

2.
- Josh
- Warden
- 16 lat
- Ciemny brunet, 159 cm
- Gry. Jest od nich uzależniony.
- Jest potwornym tchórzem. Opiera się wszelkiemu opuszczeniu swojego pokoju i za wszelką cenę chce uratować przyjaciół przed wszystkim.
- 2
- Piwne
- Chłopak
El Guardia
28.09.2015
Zapisze się z chęcią.

Arthur
Darro
19 lat
Krótkie, ciemne włosy.
190 cz wzrostu

Zainteresowania - MMA ( mistrz wagi średniej ), boks, judo, koszykówka.
Charakter - odważny, towarzyski, nie boi się niczego.
1.
Chłopak
Anonim
28.09.2015

No to i ja druga postać, żeby nie było, że nie dam rady czy cos

- Szympans
- Maciek
- 17
- Czarny, szpakowaty
- Notoryczny onanista
- Nie znosi samic/kobiet - rzuca w nie odchodami
- 2
- Oczywiście mężczyzna, samiec
Anonim
28.09.2015
Chciałbym jednak zaznaczyć, że umieszczenie tutaj Szympansa Maćka nie miało na celu obrażenie kogokolwiek. Szympans Maciek jest postacią fikcyjną i na wszystko proszę, żeby nikt z nim nie próbował się utożsamiać, ani doszukiwac ukrytych przesłań.
Umieściłem Go tutaj, bo jest mi Go po prostu żal, taki smutny i samotny :(
Ale jak komuś Jego obecność przeszkadza, to proszę na Niego nie zwracać uwagi, On na pewno nikomu nie będzie przeszkadzał, bo to bardzo skromny szympans.
Majeczuunia
28.09.2015
- Teresa (aka. Reńka)
- Piworska
- 15
- Dziewczyna
- Ciemnobrązowe włosy, długie, grube i proste jak poker face xD Często wiązane w warkoczyki, koczki, itp. (Ale nigdy broń Boże w kucyk!). Ogólnie to lubi nosić spódnice w kolorach fioletu, purpury i subtelnego różu
- Fiołkowe oczy
- Interesuje się matematyką, w wolnym czasie gra na flecie, z którym się praktycznie nie rozstaje
- Wrażliwa i opiekuńcza. Ma talent do wpadania w tarapaty i zawierania znajomości z ludźmi... dziwnymi (np. z młodym chłopakiem przesiadującym pod Biedronką 24/7). Zawsze nieszczęśliwie zakochana, jednak wierzy, że ktoś w końcu naprawdę ją pokocha.
- Drużyna 2
Majeczuunia
28.09.2015
Heh, nieco sie rozpisałam XD
Slugalegionu
28.09.2015
Imię: Light
Nazwisko: Yagami
Wiek: 19 lat
Wygląd: Coś między blondem, a brązowymi. Wysoki, nosi okulary. Wygląda na kogoś bezwzględnego.
Zainteresowania: Nauka, nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Mimo to ważniejsze jest dla niego wpisywanie wszystkich do Death Note.
Charakter: Ma silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, jest bezwzględy, sprytny oraz nie zawacha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel
Drużyna: Pierwsza, jeśli łaska.
Lonely ;c
28.09.2015
Mi tam pasuje :D
Prolog opowiadania gotowy. Zwie się "Himitonomiks", więc kto ciekawy niech zerka. Inne postacie pojawią się w następnych rozdziałach, co oznacza, że dalej możecie bawić się w boga i je tworzyć XD Tymczasem w opowiadaniu pojawił się niezapowiedziany gość, więc go opiszę.
Beth
Flemond
18 lat
Krótkie, blond włosy, 185 cm
Zbieranie i kolekcjonowanie wszystkiego XD
Chory psychicznie (w przenośni), nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa i nigdy z niczego nie odpuszcza.
2
Bursztynowe
Chłopak
Majeczuunia
28.09.2015
Sakal, rozpierdalasz Internety XD
Czekaj tylko na Mello, on jest w DN Królem Wszystkich Zajebistycj
Majeczuunia
28.09.2015
*Zajebistych
Ignis
28.09.2015
A skąd tu do licha Light? O.o XD
Mszczę się, za zapomnienie o mnie!
Chevvote
Otoles
35 lat (i masz ją dodać!)
Czarne włosy, 170
Nałogowa pijaczka
Poważna. Zbyt poważna.
3
Czerwone
Kobieta.
Lonely ;c
28.09.2015
Och... Jeśli tak ma wyglądać twoja zemsta to ok. I tak potrzebowałam członków do drużyny 3 :/
Anonim
28.09.2015
Szympans Maciek może rzucać odchodami na tę Chewote, taka mała sugestia ;p
Te zgłoszenia mają opisywać mnie samego czy po prostu mam wymyślić postać? Chyba, że już nieaktualne to ok
Lonely ;c
28.09.2015
Raczej postać, ale jeżeli chcesz możesz opisać siebie XD
- Bożydar
- Wiatropylny
- 18
- RUDE krótkie, poza tym ma pryszcze i włosy w nosie, nosi okulary
- pirotechnika, chemia gospodarcza, rachunek prawdopobieństwa, twórczosć Gombrowicza
- mądrala, zawsze wie najlepiej i robi kolegom wykłady ze swojej wiedzy, strasznie sepleniąc. Ogólnie obiekt znienawidzenia kobietów i bożyszcze kobiet (bo intelekt jest sexy)
Drużyna to nie wiem, i tak to od Ciebie chyba zależy, może być 3
Lonely ;c
28.09.2015
Dziękuję, że 3. Członków nie miałam XD
Coś mi mówi, że w następnym rozdziale będzie jadka >:D
Boże co ja napisałem: obiekt znienawidzenia kobietów? Kolegów miało być of course
Lonely ;c
29.09.2015
Postanowiłam, że wezmę się do roboty i też wymyślę jakichś bohaterów, stąd Stuart.
- Stuart
- Gimes
- 16
- Szatyn, 191,5 cm XD
- Sztuka
- Jest trochę jak prześladowca :)
- 3
- Szare
- Chłopak

Oraz:
- Finn
- Hudmy
- 13 lat
- Szare, 155 cm
- Rozbrajanie bomb
- Oziębły, samotnik
- 3
- Szare
- Chłopak
Danusia
29.09.2015
Ehehi... Mogę nieco Reńkę podrasować?
Lubi matmę, choć jest w niej beznadziejna. Wiedzą o tym tylko nieliczni, ale umie dokopać, ponieważ trenowała chińskie sztuki walki.
Pomoc w jej sercowych rozterkach: Uwielbia chłopaków nieco tajemniczych, genialnych w nauce (Light, Bożek?), przystojni być nie muszą.
Nałogowo pije herbatę.
Jak się przywiąże do grupy, to robi się wylewna i kocha wszystkich wokół.
I oki :) Oddaję ją teraz w twe dłonie, Lonely XD
Majeczuunia
29.09.2015
Danka! A ty co sie moją postacią rządzisz? XD
Dobra, w sumie ty na te rzeczy wpadłaś, to niechaj będzie xD
Reńka jest NASZA WSPULNA, okej?
Lonely ;c
30.09.2015
Dobra. Jutro będzie podrasowana, bo dziś nie mam czasu. Ach ta nauka ;_;

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji