Najczęściej czytane teksty na opowi ?

Lejla
19.07.2016
Powiedzenie co warte jest przeczytania . Słyszałem że biografi tutaj nikt nie pisał . Więc może jakieś wiersze po prostu popularne teksty które na opowi są już wszystkim znane . Może jakiś ciekawy autor ?
Lejla
19.07.2016
Opowiadania*
Slyszałam*
Błedy. Głupia klawiatura
little girl
19.07.2016
Lejla
19.07.2016
O przepraszam nie pomyślałam . Myślałam że mogę pisać tutaj co chce i co w danym czasie mnie interesuje ale skoro tu obowiązuje zasada: to już było . Nie pisz tego : to sorry
little girl
19.07.2016
Nie, że obowiązuje, ale tak jest łatwiej. Skoro już gdzieś o tym napisano, to po co pisać dziesięć razy to samo? Zaśmieca się trochę forum i utrudnia szukanie, np. wątku o konkretnym temacie, bo trzeba przebrnąć przez kilka(naście) innych, które równie dobrze mogłyby znaleźć się w jednym wątku. :)
Lejla
19.07.2016
No tak ale nie wzielas pod uwagę że zdanie i opinie innych z czasem ulegają zmianie . Ciągle przybywa nowych opowiadań i w ogole . Ciekawe czy gdybym napisała ten post 10 lat po ostatnim poście który poruszał ten temat też bysmi mówiła że zaiecam forum . Z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze ograniczeń co to ilości postów zamieszczanych na stronie
little girl
19.07.2016
O jeny. Istnieje możliwość zapytania się w wątku istniejącym, o czym od początku Cię informuję... Przecież w wątkach WCZEŚNIEJ istniejących, nadal można pytać, pisać swoje zdanie, opinie na temat twórczości danej osoby itp.
Lejla
19.07.2016
A no tak . Sory ze zasmiecam forum
tribia
20.07.2016
No, wtedy przecież ten post będzie "na wierzchu" :).
Śmieci też człowiek. Jednak czasem w bałaganie najważniejsza bywa segregacja :).
Neurotyk
20.07.2016
Segregacja imbecyli od normalnych - proponuję :)
tribia
20.07.2016
Ale przez coś każdy bałagan musi przejść. Każdy go ma. Od smrodu rozkładających się epizodów do pachnących doskonałością czasów, gdzie inne oczy i ręce przerobią to na coś, na co sam właściciel spojrzy tymi samymi oczyma inaczej, robiąc je duże albo z zachwytu nad własnym dziełem, albo mrużąc je na krytykę, gdyż zna to słowo, bo sam je rozbierał na części i wie, jak należy ją składać.
Teraz ja popłynęłam :).
Lejla
20.07.2016
Wow ale weź wzięło
Lejla
20.07.2016
*was
tribia
20.07.2016
Bo Neurotyk zawsze odpisuje i szybko, to wiesz, akcja trwa ;).
Co nie, Neuroniuszu? Czy mam tak nie mówić, bo być może nie lubisz tej końcówki? :)
Neurotyk
20.07.2016
"Bo Neurotyk zawsze odpisuje i szybko, to wiesz, akcja trwa ;)."

Neurusiu mnie nazywali na opowi, tribko-rybko :)

A zacytowałem Twoje zdanie, bo jest dziwne: "zawsze"? Od kiedy?:)
tribia
20.07.2016
No, ja mam wrażenie, że Ty tu wciąż jesteś :).
Nie, nie takie pieszczotliwe "Neurusiu", tylko pełne podniosłości "Neuroniuszu".
A powiesz mi, skąd Twój nick? Ale rak od początku.
Neurotyk
20.07.2016
? Ale rak od początku.

Co to znaczy? Łowisz raki?

Film "śpioch", Woody Allen, zobacz sobie.
tribia
20.07.2016
Oj, piszę z telefonu. Jestem niedowidzącą niecierpliwczynią. Choć czytam napisane, ostatnio nie jestem w stanie wychwycić popełnionych błędów...
Ok, ale to już chyba jutro, ok? :)
Jest jakaś nazwa dla pytania zaczynającego odpowiedź od tego samego słowa, którego użyto do zapytania na końcu?
Neurotyk
20.07.2016
Jest jakaś nazwa dla pytania zaczynającego odpowiedź od tego samego słowa, którego użyto do zapytania na końcu?

To zdanie z góry wymaga zastanowienia, bo jest zbudowane tak, że trzeba przystanąć, a mi się nie chce, poszukaj kogoś na opowi, co lubi takie szarady, może Nuncjusz?:)

Dobranoc:)
tribia
20.07.2016
Che, che, co Ty masz z tym Nuncjuszem? :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji