Najlepsza 20-ka.

Lady_Makbet
13.07.2017
Nie wiem czy już był taki temat czy jeszcze nie, ale mam propozycję. Niech każdy napisze dwadzieścia swoich zdaniem opowiadań jakie tutaj czytał ;)
Tak wiem, wiem za chwilę Nuncjusz dowali jakimś tekstem z dupy z serii "zesrałem się" lub "rzygać mi się chce..."
Lady_Makbet
13.07.2017
Zapomniałam dodać najlepszych opowiadań.
Nuncjusz
13.07.2017
Da się i to i to. Raz na ciężkim kacu, srałem i rzygałem równocześnie. A czemu? Ponieważ mnie suszyło, wypiłem litr surowego mleka, mleko się ścieło w żołądku i powstała wielka buła. Siedząc na kiblu, wyrzygałem tę bułę, to był ciężki poród, nie polecam nikomu, nawet Tobie
Nuncjusz
13.07.2017
To w sumie ciekawy problem teoretyczny. Jakby to było, gdyby się rodziło dzieci nie dupą a gębą? Może gdzieś w wielkim Kosmosie, istnieją gatunki istot nierozumnych, które tak właśnie produkują swoje potomstwo...
Nuncjusz
13.07.2017
znaczy, nie produkują a wyrzygują swoje potomstwo
Lady_Makbet
13.07.2017
Mówił ci ktoś kiedyś, że zachowujesz się jak oblech?
Nuncjusz
13.07.2017
Sram i rzygam na to równocześnie :)
Lady_Makbet
13.07.2017
Ale się przyczepiłeś do tego srania i rzygania... nie dobry ty!;D
Violet
13.07.2017
Fajny pomysł, tylko że dwadzieścia to strasznie dużo, może nieco mniej - dziesięć?
Nuncjusz
13.07.2017
ja mam nawet więcej niż 20, wszystko fanthomasa, wszystko weny, wszystko kawamelisapapierosy, to będzie z dwieście
pozdrawiam
Violet
13.07.2017
Bądź choć trochę wybredny
Nuncjusz
13.07.2017
Jestem, wymieniłem tylko trzech, a nie wszystkich.
Lady_Makbet
13.07.2017
może być i 10:)
Lady_Makbet
13.07.2017
Tyle ile waszym zdaniem jest najlepszych
Pan Buczybór
13.07.2017
Weź tu wybierz najlepsze... Za dużo się tego naczytało. Bym musiał zrobić niezły przegląd, żeby cokolwiek wyłowić.
Nuncjusz
13.07.2017
Dlatego moim zdaniem te rankingi są deko bez sensu, a po drugie, każdy ma inny gust i co innego mu sie podoba. Po prostu czytajmy i komentujmy
Szymon Skolarus
13.07.2017
Według mnie najlepsze opowiadania jakie tu czytałem należą do:
- Tanaris
- Fanthomasa
-katharina182
Po prostu Witek
13.07.2017
Ja to tutaj nie czytam za dużo. Na razie muszę się oswoić z tą stroną :D
Oswoiłem się teraz z myślą, że Nuncjusz ma mnóstwo osobliwych talentów
Tanaris
13.07.2017
W sumie opowiadań na wysokim poziomie i zapadające w pamięć na opowi jest wiele. Najświeższe dla mnie, godne polecenia, chociaż teraz chyba już tylko w wersji książkowej jest seria "Falcoln" Kathariny182. Mogłabym jeszcze wielu tutaj opowiczów wypisywać i ich dzieła, które cały czas powstają, wręcz się mnożą.
Ważne! Dla kogoś, kto tu jest nowy i chce przeczytać naprawdę fajne opowiadanie, to jedna rada: nie sugeruj się tym, co my lubimy, bo może właśnie znajdziesz dzieła kogoś mniej znanego, a które mega ci się spodobają i oczarują.
Czytaj i oceniaj, pisz komentarze i twórz. Taki nasz byt opowiczów. :D
Outlander
13.07.2017
Nuncjusz amator picia heh
Tanaris
13.07.2017
"picia" to słowo właściwe?
RubyCrystal
13.07.2017
Zapoznawszy się z, zapewne, tylko drobiazgiem całego dorobku opowijczyków, wymienię autorów, bo tak łatwiej jest mi określić.
Moimi faworytami są, przede wszystkim, Adam T. ("Obrazki z Wystawy" wgniotły mnie w fotel) oraz Akwus.
Muszę wyróżnić też KarolęKorman, która, mimo że porusza tematykę bardzo mi odległą i przeze mnie nie lubianą, to potrafiła mnie oczarować i nakłonić do przeczytania wszystkiego, co zrodziła oraz Rithę. Ci autorzy na pewno zasługują na polecenie.
Jeśli o kimś zapomniałam i sobie przypomnę, dopiszę ;)
Tanaris
13.07.2017
Zdecydowanie popieram powyżej ;D
Jared
14.07.2017
Najlepszy byl, jak dla mnie, "The Globe " Arysto. Rowniez przygody Zmorniczego oceniam bardzo wysoko. "Brudne sekrety " Alfonsyny maja fajne zwroty akcji. Z prozy napisanej dobrze technicznie z pewnoscia nalezy wspomniec: Niebieska, Nazareth, AutorAnonimowy, Daniel, Amy. Poezja: O'Ren Ishii, Freja i samtajms Neuro. Bekowa ale fajna to zdecydowanie twory Nuncjuszowskie ;) Sorka ze tak, nie mam pamieci do tytulow xP
motomrówka
14.07.2017
Pierwsze co tu zaczęłam czytać to Adam T - polecam. Półliterat - inny świat, ale polecam również.
Karola Korman - nie można ominąć, potem tylko ciężko jest się odczarować ;)

Są też wierszokleci fantastyczni:
Adelajda - polecam gorąco
Jo-anka - subtelnie przepiękna
Angela - mądrość i szacunek.
katharina182
14.07.2017
Tak właściwie to bardzo trudno napisać jakie opowiadania są najlepsze. Każdy ma inny gust i lubi inne gatunki. Dla jednych ważnym elementem jest również poprawność. U mnie wygląda to tak że bardziej stawiam na historię. Sama robię dużo błędów więc możliwe że nawet ich nie zauważam u innych. (oczywiście nie mam tu na myśli ortów bo takowe poprawia praktycznie każdy edytor tekstowy)
Ok... bo się rozpisalam. Sorry;)
Moich ulubieńców mam w obserwowanych na profilu.
Pasja
14.07.2017
Moje pierwsze kroki to Karola i pozostała do dzisiaj, polecam również Adam T. Świetnie pisał mieszkaniec, ale już go nie ma. Mróweczka ma ambitne wiersze i Joanka kosmitka. Enchanteuse powinna się też znaleźć w dwudziestce, Tanaris i Katharina 182. I jeszcze wielu innych.
Neurotyk
14.07.2017
Jared, samtajs to za dużo powiedziane. Mam gnioty i kilka noblowskich wierszy.

Baj
Freya
14.07.2017
Neurotyk; szkoda że nie można odpalić lontu przy tym twoim dynamicie. :)
Neurotyk
14.07.2017
Precz z komuną!
Niemampojecia96
15.07.2017
Zawsze wysoko cenilam Niebieska, zwlaszcza jej piekne morskie opowiesci. Ren, za wiersze, ktore sprawiaja, ze czos czuje.
ówczesny
15.07.2017
W kategorii opowiadania :Fraulin Ritha & Herr Okropny, a także Rasia. W mowie wiązanej :O'Ren i Niemampojecia96.
Arysto
18.07.2017
Oooo, Jared jeszcze o mnie pamięta, jak miło :D
Cóż, ja sobie cenię Nazaretha. Prócz tego ausek, Alfonsyna z pewnością godne polecenia. AutorAnonimowy bardzo in the feels bije, a Karola dzierga dojrzałe rzuty na obyczajowość. Ronja duży potencjał miała, moim zdaniem. Akwus całkiem nieźle też sobie radził, zważywszy na niewielką ilość czasu, jakim może dysponować.

Jest jeszcze kilka potencjałów do zrealizowania tutaj, ale cóż, czekam aż wrócą albo zaistnieją gdzie indziej ;)

A i SlepiecZMetra nie polecam, buc i kutafon, a pisze wujowo!!!
Ellie Victoriano
18.07.2017
xD
Pan Buczybór
18.07.2017
Sama prawda
Okropny
18.07.2017
Akwus ma malo czasu bo dlaczego?
Arysto
18.07.2017
Jego pytaj, on to zawsze powtarza ;)
Freya
18.07.2017
Było tu kiedyś kilka fajnych postaci; jak choćby - Marinaaa8, albo Sweet1D, a tera już tylko badziewie zostało.
Arysto z tym bucem, to trafił w dychala. :)
Pan Buczybór
18.07.2017
Ta. Teraz tylko Detektyw został, ale już nic nie pisze ostatnio.
Ellie Victoriano
18.07.2017
Nie zapominajcie o betti [*]
Nuncjusz
18.07.2017
a użytkownik NeedSpeed? Jak mogliście o nim zapomnieć i o piętnie jakie odcisnął na Opowi w sposób trwały i niebywały.
Traktor umarł na nic...
Arysto
18.07.2017
@Freya - no ba, dobrze, że już osobnika Ślepca tutaj nie ma ;D
Nuncjusz
18.07.2017
Ślepy był kumplem Filipa. Ten to dopiero dawał w odbyt...;_;
Na szczęście tych obrzęmpałów już nie ma i możemy oddychac czystym i wonnym powietrzem :)
Ellie Victoriano
18.07.2017
ŚlepiecZMetra [*]
Freya
18.07.2017
Mie się wydaje, że tu nadal som, te kreatury. :)
Okropny
18.07.2017
Nie gówno sherlock
Freya
18.07.2017
If you mind - my pleasure. ;)
Neurotyk
18.07.2017
Zostalo skrzywione badziewie jak Freja i jej wierszyki
Freya
18.07.2017
I infantylne, śluzowate gówienka napisane przez "białego murzyna". :)
Ellie Victoriano
18.07.2017
Ten buc Neuro niestety też.
Ritha
19.07.2017
Zrobiłeś się strasznie zgryźliwy Neuro, gdzie się nie ruszysz ziejesz jadem...
Sory, to Freja obraża Opowijczyków nazywając ich badziewiem.

Neurotyk
19.07.2017
Sory, to Freja obraża Opowijczyków nazywając ich badziewiem.
Freya
19.07.2017
Ależ ty jesteś gówniany. A śmieciem nawet cię nie nazwę. ;)
Neurotyk
19.07.2017
Tak nazywasz userów - badziewiem. Bardzo blisko określenia "śmiecie".

Ellie Victoriano
19.07.2017
I połowa na takie określenie zasługuje xD
Freya
19.07.2017
Sptecyzyj tłuku, o co kaman :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji