T. Weasley
10.05.2015
Wasze nicki mają jakieś swoje historie, ukryte znaczenia? W moim przypadku "T" to pierwsza litera mojego imienia, a "Weasley" to nazwisko rudej rodzinki z "Harry'ego Pottera" którą uwielbiam i do której chciałabym należeć.
NataliaO
10.05.2015
u mnie jest banalnie jako dziewczynka uwielbiałam oglądać telenowele " Zbuntowany Anioł", a bardzo do gustu przypadła mi główna bohaterka serialu. Potem jej muzyka i poszło, a mówię o Natalii Oreiro dlatego NataliaO ( po za tym chciałam mieć na imię Natalia :) )
Sileth
10.05.2015
Sileth powstało pewnego pięknego dnia w mojej głowie i miał oto byś imię postaci, ale zostało moim Nickiem. Wcześniej byłam Esse lub Esse Enma Kage ;) Tamte nicki już miały swoją historię.
Esse to 'imię' w języku mordoru,
Enma to imię, które podobno oznacza Diabeł,
Kage to po japońsku cień,
Innymi słowy Imię diabła Cienia :3
Ale obecnie jestem Sileth lub Sileth Ruby.
Z tego co wiem to coś z Transformersów, ale ja tam się nie znam xD
Anonim
10.05.2015
Bo wpadłem tu jak Filip z konopi, z głupia frant
Nie mam żadnej historii do opowiedzenia ;)
Wymyślam różne nicki, najczęściej są to neologizmy, nieistniejące nazwy np Staryszew (na innym portalu mam takie miano)
Anonim
10.05.2015
Na Asku mam np. Pergamin Wzwód Wąskonosy ;p
Drassen Prime
10.05.2015
Sileth i transformers? Nope :P
Drassen... Drassen Prime...
Cóż, drugi człon wynika z ulubienia Optimusa z właśnie Transformers, a pierwszy...
Pewnego słonecznego dnia chciałem przestać być Lordem Kiełbasianem, Janem Kiełbasą, Ripperem, czy innym słabym nickiem i wymyśliłem Drassen, który rozgromił wszystkie inne i został na stałe :)
xnobodyperfectx
10.05.2015
Ja sobie siedziałam i myślałam, i myślałam... Najpierw miało być nikt (nobody), ponieważ nie lubię się wyróżniać, ani nie jestem nikim specjalnym, ale że był zajęty to stwierdziłam, że polecę dalej i zostało nobody perfect, chociaż brakuje tam "is".
Sileth
10.05.2015
Drassen masz dowód: http://tfwiki.net/wiki/Sileth
Sileth
10.05.2015
Więc nie Nope, tylko Yup :D
Drassen Prime
10.05.2015
Nadal nie wiem czym to Sileth jest, ale to pewnie z kreskówki, której już nie pamiętam :/
Sileth
10.05.2015
Być może... ale jest :D
Ekler
10.05.2015
Ciekawy wątek ;)
Drassen Prime
10.05.2015
Ekler wziął się z "Ciekawy wątek"
No dobra :P
Sileth
10.05.2015
xD
Anonim
10.05.2015
Urzekła mnie ta historia
Daniel
10.05.2015
Mam na imię Daniel i mam nick Daniel. Głębokie.
Drassen Prime
10.05.2015
Mogłeś nazwać się Ulven, nie wiem, czemu tak nie zrobiłeś :P
Sileth
10.05.2015
Albo Leinad ;P
Drassen Prime
10.05.2015
Mały traktorek również nie zaszkodzi
Majeczuunia
10.05.2015
Ja mam na imię Maja, a chciałam, żeby moje imię było zdrabniane w jakiś orginalny sposób. A podwójne "u" się wzięło przez przypadek, palec mi się poślizgnął :)
A na innych stronach jestem albo NatsuNoKokoro albo M.Jaegar ^^

Część postów została ukryta (-10)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Daniel
10.05.2015
@Drassen, kiedy wstawiałem pierwsze opowiadanie, to przyjąłem, że pisarz powinien podpisywać swoje teksty imieniem i nazwiskiem. :P Nazwiska nie chciałem podać, więc imie musi wystarczyć.
Tajemnicza...
10.05.2015
Tajemnicza bo, każdy mówi, że jestem tajemnicza xd Tyle.. ;)
Vasto Lorde
10.05.2015
Vasto Lorde czyli alter ego postaci z anime Bleach. Jest szalony, silny i nie okiełznany, ale w szczególności szalony. Lubię poryte rzeczy więc zacząłem się posługiwać tym nickiem :)

Do dziś posługuję się nickiem Vasto Lorde i Starscream - czyli mój ulubiony "bohater" z filmu Transformers :)
Willa
10.05.2015
Willa od bohaterki książki którą parę lat temu przeczytałam i tak już zostało.
Drassen Prime
10.05.2015
Starscream zajebisty jest, Vasto :D
Anonim
10.05.2015
ŚlepiecZMetra....bo mogę. Bo kto mi zabroni?
Tynina
10.05.2015
spodziewałam się, że ślepiec z metra będzie miał lepszą genezę :P
LinOleUm
13.05.2015
Lin - bo ulubione imię od Linnian i Lynn, dlatego Lin. Ale męskie, powtarzam, męskie. Ole - Aleksandra to imię jakie chciałabym nosić. Um - bo często mówię to gdy się nad czymś zastanawiam.
I tak powstała wykładzina opowi - LinOleUm
Daniel
13.05.2015
"Linoleum – materiał składający się z warstwy barwionej w masie utwardzonej masy plastycznej (o podstawowym składzie: olej lniany, kalafonia i mączka drzewna lub korkowa), nałożonej na płótno jutowe (lub podobną tkaninę), stosowana głównie jako wykładzina podłogowa, ale również jako materiał na matryce linorytowe. Technologia produkcji linoleum została opatentowana w 1860 roku przez Anglika, Fredericka Waltona. Mimo, iż w drugiej połowie XX wieku wykładziny PVC niemal całkowicie zastąpiły linoleum, jego nazwa wciąż znajduje się w powszechnym użyciu."

Ja myślałem, że to dlatego :P
LinOleUm
13.05.2015
He, to dlatego żr jestem taką podłogą - mam tu najniższy poziom XD
Pospolita
13.05.2015
Cóż, jestem po prostu pospolitą dziewczyną ;)
Anonim
13.05.2015
@Tynina - Ślepiec z Metra ma swoją genezję, ale to temat na esej albo opowiadanie biograficzne - a kto by chciał to tutaj czytać ;D
Fan gry Metro2033 :D Jeśli o mnie chodzi Burton to jeden z moich nauczycieli i za razem najlepszy pisarz wierzy/muzyki jakiego znam. The Scribe czyli skryba, albo describe czyli wyrazić/opisać.
Grilu
13.05.2015
Grilu pochodzi od nazwiska. Moje nazwisko rymuje się z gril i jakoś tak u znajomych się przyjęło :) Dobrze, że nie ''Gil" xd
Angela
13.05.2015
Angela, od Angeliki. Dosyć banalnie : )
Ekler
14.05.2015
TERAZ BĘDĘ SIĘ ZASTANAWIAŁ, CO RYMUJE SIĘ Z GRILL.
Ekler miałem to samo napisać :D Konkurs kto zgadnie jaka to... znaczy się, jaki to rym
Ekler
14.05.2015
mi tylko ,,gil'' przyszedł do głowy i jeszcze tak na odczepnego ,,film''
Ronaldinho
20.06.2015
Mój niedościgniony ideał :P
Galthar01
20.06.2015
Zapewne nie tylko twój :D najlepszy player ever
Ronaldinho
20.06.2015
Dokładnie! Ale marzyć każdemu wolno :D
Senezaki
20.06.2015
Senezaki...
Sene- od Seme, czyli jakby... "dominujący" (?) xD
Zaki, bo mi się kojarzy z imieniem "Zac". Zac, to jest MÓJ przyjaciel xD
Senezaki
20.06.2015
PS: On ma nick "Ukemi", od uke "uległy" i "Mi", od mojego imienia xDDD
Ronaldinho
20.06.2015
Serioo Senezaki? Aż do teraz myślałem, że tam jest napisane Sezamki
Ekler
20.06.2015
To tam nie jest napisane Sezamki !?
Slugalegionu
20.06.2015
U mnie to było tak. Kiedyś, zakładając konto do jakiejś gry, gadałem sobie z kumplem. Wiadomo jaki jest ulubiony temat polaków. Religia. Zeszło na demony, a konkretnie na tego co był w świni. Nazywał się Legion, a ja trochę tam o nim wiedziałem. Kumpel stwierrdził że mam te informacje od samego demona poniewarz mu służę. Motyw mi się spodobał i tak powstał mój nick.
To chyba mój najdłuższy komentarz.
Sky300
21.06.2015
Mój nick Sky300... Tak ma przesłanie, i to duże... :D Sky, czyli po angielsku niebo jest piękne, zawsze przy nas. Czasem zachmurzone, czasem uroni łzy ale tylko po to, aby następnie znowu ludzie mogli ujrzeć słońce.
Właśnie teraz, dzięki wam mam pomysł na wiersz :)
Co do liczby..Dałam przypadkowe cyfry, jakoś fajnie mi zabrzmiały xD
Nuncjusz
dwa lata temu
Skąd wzięły się wasze nicki?
marok
dwa lata temu
Z przypadku i w porywie chwili
Okropny
dwa lata temu
U mnie to raczej oczywiste
Canulas
dwa lata temu
Hmmm, bo uważasz, że ropny jest ok?
Ritha
dwa lata temu
Z psa, a pies z Rity z Power Rangers, ino H dodane, żeby bylo po amerylańcku :D
Ritha
dwa lata temu
amerykańcku*
Cyber.Wiedźma
dwa lata temu
Ten? Hm... Pewnego dnia postanowiłam zostać wiedźmą, ale nie wystarczał mi zwykły tytuł. Często spędzałam wolny czas przed komputerem, buszując w internetach, więc dodałam ,,cyber".
Tadam! Oto cała historia.
Jak kiedyś będę sławna, to macie temat na pierwszy rozdział biografii.
Pan Buczybór
dwa lata temu
Tak na spontanie stworzone. Bez żadnego powiązania emocjonalnego czy rozmyślania. Po prostu ktoś kto buczy w borze - Buczybór
Okropny
dwa lata temu
Ale buczysz w borze? Ma to związek z czymkolwiek?
Okropny
dwa lata temu
Can, dwie sprawy:
Co z "Canulasem"?
&
Moja matka jako pierwsza, potem u żona, babcia oraz wszyscy, którzy ze mną pracują, znają mnie i mają styczność, prędzej czy później to mówią. Że jestem okropny.
Drżączka
dwa lata temu
od takiej roślinki mój nick
Aisak
dwa lata temu
chrum, bo mam niesamowite poczucie humoru.
jako jedyna.
:/
Skryty
dwa lata temu
Miałem nagrywać smutne rapsy i potrzebowałem pasującego nicku. Lubię też kaptury i maski.
W sumie teraz nie nagrywam smutnych rapsów, ale przynajmniej na legalu mogę robić Skrrrrrr.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji