Nie bardzo rozumiem... ANTRESOLA

riggs
24.04.2017
Może obcy mi jest temat zakładania wątków.
Może to co napiszę powinno być w temacie Teodora.
Po co?
Konkurencja?
Niedocenienie?
Uczucie niedosytu?

No to idź chłopie, publikuj, wydawaj książki, zbieraj nagrody, wymyśl polskiego Pottera...
Ale kolejny portal?
Za małe wyzwania- to nie tędy droga do kariery.
Jest jedno gogle.
Jest jeden Facebook.
A tym portalem będziesz tylko jednym z wielu- jak moja firma transportowa, których jest tysiące.

Jak budować to wieżowce, bo domek to każdy może kupić gotowy do złożenia.
Czy staniesz się konkurencją dla opowi? Czy dasz radę przebić wywrotę?
Wątpię i ja na pewno tam nic nie umieszczę. Robiłbym konkurencję dla samego siebie.
Kluczem do sukcesu nie jest powielanie.
To nie jest krok do przodu, tylko myślę, że z własnego egoizmu chcesz być ważniejszy niż jesteś.
Powodzenia

detektyw prawdy
24.04.2017
ja podobny watek pisalem na antresoli o ile Teodor go nie usunął to mozna czytac. PO cholerae jekies gówno jak jest opowi nie rozumiem goscia.POrtal 2 na dziesieć pzdr..
detektyw prawdy
24.04.2017
i tez powoli robić sie zaczyna sraka na fora o tej antresoli wiec ogarnijcie sie i to sie ciebiw rowniez tyczy RIggs
riggs
24.04.2017
to co jest najfajniejszego w opowi - to nie to, ze komuś się bardziej, czy mniej coś podoba, tylko że np. admin daje swobodę piszącym- tym co dopiero zaczynają, tym co piszą tak " ekstrawaganckie" teksty jak Ty detektywie, z ortami, niepoprawnościami, dla tych co chcą dać ujście emocjom... to jest fajne i w porządku. lepsze jest zostawienie tu uczuć i emocji niż napierdalanie( przepraszam za wulgaryzm) wódy i dopalaczy na ławce, bo młody człowiek ( a i także ten starszy) nie znajduje swojego miejsca. Zdarzyło mi się zaistnieć gdzieś w gazetach, na innych portalach... Ja tu nie szukam kasy, tu jest ciepło... w znaczeniu otwartości ludzi, w braku nieprzyjaźni czy chorej konkurencji- bo wszystko jest za darmo. Wygrana bitwa nie jest za złotówki tylko za narzucenie tematu... Tyle, bo jak mówi mój ulubieniec : "szkoda strzępić ryja"
Anonim
24.04.2017
jeśli da COŚ, czego opowi dać nie może, to jest to jakiś sens; pytanie tylko, co może dać kolejny portal literacki?
skoro są ich setki...
niektóre do dupy, niektóre powyżej dupy, ale są.
chyba, że ktoś chce zarabiać na reklamach.
riggs
24.04.2017
Aha- o tym nie pomyślałem. Dobreeeeeee. To może i ja coś założę?
O-Ren Ishii
25.04.2017
E no. Jeśli zawsze mam mięso z takiej sobie masarni, to mogę se założyć swoją. Lepszą.
TeodorMaj
25.04.2017
Riggs, dziękuję za Twoje przemyślenia. Najbardziej rozbawił mnie fragment " myślę, że z własnego egoizmu chcesz być ważniejszy niż jesteś." Otóż muszę Cię oświecić, nie, nie chcę, poza tym daleko mi do egoisty.
Cóż, nie chcesz do nas dołączyć, nie musisz ;)
Po co? - A dlaczego nie? Po to, aby stworzyć miejsce przyjazne dla autorów i czytelników, bez wyzywania się nawzajem i trollowania.
Konkurencja? - wszystko jest konkurencją.
Niedocenienie? - Nie. Absolutnie nie.
Uczucie niedosytu? - Wręcz przeciwnie.

No to idź chłopie, publikuj, wydawaj książki, zbieraj nagrody, wymyśl polskiego Pottera... - może kiedyś :P
Jest jedno gogle. - wyszukiwarek jest wiele.
Jest jeden Facebook. - społecznościówek również.
A tym portalem będziesz tylko jednym z wielu- jak moja firma transportowa, których jest tysiące. - zapewne, ale przyznasz, że są lepsze i gorsze firmy transportowe?

Pozdrawiam serdecznie :)
Jared
25.04.2017
Wolność słowa i pisania taka dobra
Reklamowanie innego poratalu hurr durr złe, niedobre!

Człowiek chce coś zrobić dla siebie, założyć własny portal, jakiś projekt, zaprosić ludzi, co może mu się udać albo nie. I co słyszy? Chcesz być ważniejszy niż jesteś XD

A teraz mały paradoks:
"Kluczem do sukcesu nie jest powielanie."
"A tym portalem będziesz tylko jednym z wielu- jak moja firma transportowa, których jest tysiące."

Aha... Rozumiem, że Tobie wolno wolno powielać, a innym niekoniecznie. Chyba że na stronie Twojej firmy też ktoś zamieścił referat żali i boleści, "o nie, kolejna nudna firma transportowa, czy stanie się konkurencją dla innych? Czy da radę przebić wywrotę? Wątpię i ja na pewno jej wynajmę"

Opowi jest takie cud miód? Idź powiedz to na Nowej Fantastyce albo Weryfikatorium, poprawisz humor userom. Niezaprzeczalną zaletą kapitalizmu jest to, że każdy może spróbować założyć coś swojego. Niezaprzeczalną wadą jest to, że zawsze znajdzie się ktoś bez empatii (tu: w sensie rozumienia stanu psychologicznego innego człowieka i jego pobudek) wystawi odpowiednią "diagnozę", która w dodatku nie wnosi nic. Otóż istnieje coś takiego jak chęć rozwoju i zrobienia czegoś ciekawego, a tu już grom z jasnego nieba - "chcesz być ważniejszy niż jesteś." Jest taka specjalna maść, drogi Riggs, nie powiem na ból czego, ale powiem, że polecam ;)

btw. Detektyw Prawdy, 2/10 to jest Twoja składnia

Have a nice day, all :3
Pasja
25.04.2017
Jeszcze nikt nie dogodził wszystkim. Zawsze będą niezadowoleni. Ale dobrze, że różnimy się i mamy inne zdanie. :-)
Nuncjusz
25.04.2017
Co innego rzeczowa dyskusja, a co innego zwykłe bóldupienie
Nuncjusz
25.04.2017
Poza tym, takich inicjatyw na Opowi było już kilka; pierwszą był Pisak Eklera, niestety, niewypał,
ja też coś tam próbowałem, dopiero to co dokonał Teo ma rację bytu
Jeszcze może Neuro nas zaskoczy czymś konkretnym
Wszystkie te dokonania uważam za czyny szlachetne, bezinteresoowne i służące dobru ogólnemu
Nazareth
25.04.2017
Nuncjusz i Jared, powinniśmy kiedyś pójść na wódkę :)
Ritha
25.04.2017
Zajrzałam na Antresolę, przede wszystkim - Teodor, gratuluję przedsięwzięcia (!) :) Portal na razie raczkuje, aczkolwiek zapewne nieomieszkam tam coś wstawić xd Mój szef zwykł mawiać: "miej oko na bar i obserwuj gości" i taki stosunek póki co mam do tego "antresolowego" szału. Nigdy nie szukałam innych portali, bo nigdy Opowi mnie nie gniotło, brak admina też zbytnio mi nie przeszkadza, zawsze wolałam anarchię nić dyktaturę (nie mówię, że Antresola bee, żeby nie było), na Opowi jest jak w życiu - nie da się "wyłączyć" irytujacych osób, ktoś się pokłóci, ktoś się lubi, ktoś nie, ktoś się nudzi i pier*oli od rzeczy, no jak w realu, bez cenzury, wolność słowa itepe. Czasem myślę, że admin specjalnie nie reaguje, bo taki luz jak tu to ewenement i ma to swój klimat. Ja też lubię sobie pogadać o dupie Maryni, a pod tekstami momentami ledwo ogarniam komentarze i generalnie, no nie wiem czy na dwóch dałabym radę egzystować, z jednej strony jestem sentymentalna, z drugiej trzeba iść z duchem czasu. Tak czy siak 3mam kciuki Teodor za powodzenie i jeszcze raz gratki :)
Ritha
25.04.2017
niż*
Pasja
25.04.2017
Zgadzam się z tobą w 100% chociaż jestem tu krótko, ale polubiłam opowi. I tak jak mówisz... jest tutaj jak w życiu. Czasem musisz mieć twardą skórę, a czasem poluzować. Zastanawiałam się na założeniu tam konta, ale po co powielać te same teksty. A pisać tu i tu, też bez sensu. Opowi. Jest moim pierwszym portalem i jakoś zostałam tutaj mile przyjęta, poza jakimiś drobnymi utarczkami. Tak naprawdę to wszyscy my jesteśmy nieraz trolami, naparzając się słowami.
Życzę założycielem Antresoli powodzenia, bo zrobili kawał dobrej roboty. Pierwsze koty za płoty, a teraz już z górki. Może kiedyś dołączę.
Pan Buczybór
25.04.2017
Tak. Opowi ma swój klimat i trudno się od niego odkleić. Życzę antresoli rozwoju, ale to Opowi zawsze będzie naszym domem.
Ritha
25.04.2017
Ej, bo to jak u babci, zaprasza Cię do salonu, a Ty i tak wolisz w kuchni przy piecu. Spoko, tam można się odchamiać, a tu pitolić, Internet pomieści syćko :)
Neurotyk
25.04.2017
Mój portal pomieści i pitolene w wolnej strefie forum i merytoryczne dyskusje części moderowanej.

BAJ
Pan Buczybór
25.04.2017
Dożyjemy, zobaczymy. O ile w ogóle dożyjemy...
riggs
25.04.2017
Fajna dyskusja, niechże powodzenia- a co do tysiąca firm takich jak moja...- 100% pozytyw na giełdzie, stali klienci....
Ale i co z tego skoro dobra i ciężka praca, bez "pleców" i cwaniaczenia milionów nie przyniesie.
Także życzę ciężkiej pracy i mega efektów
Jared
25.04.2017
Defetyzm, nie szanuje :3

Naz, a moze byc whiskey z cola? (Wiem ze Szkoci by powiedzieli ze to jak whiskey z gownem, ale kogo obchodza Szkoci ;D)
Grubas
25.04.2017
Ogółem wątek totalnie z dupy. Choćby po to, że Opowi jest niemoderowane? Gdyby było moderowane Detektywa już dawno by tu nie było.
Nazareth
25.04.2017
Mieszanie szkockiej z gównem może co najwyżej polepszyć jej smak. Ale jak mi się zbliżysz z kolą do burbonu to ręce poprzetrącam :P
Jared
26.04.2017
Nie zbliżę się więc z colą do burbonu, a z burbonem do coli ;D
detektyw prawdy
26.04.2017
lubie spamić
TeodorMaj
26.04.2017
Detek, wszyscy o tym doskonale wiedzą
Pan Buczybór
26.04.2017
I doświadczają tego
Neurotyk
26.04.2017
Teodor, zmniejsz szerokość single.post do okolo 600-680 px i wycentruj.
Jezeli twoj motyw nie ma takich opcji mogę Ci podać styl css do kodu motywu, który to styl zmieni Ci szerokość.
Neurotyk
26.04.2017
Tekst taki szeroki nie da się czytać-
wygląda to jak haltura.
Neurotyk
26.04.2017
Ch

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji