Nocne pisanie

Siegfried
16.05.2015
Hej. Z racji, że ostatnio męczy mnie bezsenność to postanowiłem wyskoczyć z taką inicjatywą. Mianowicie chciałem was zaprosić do nocnych rozmów w tym wątku. Będzie tu można pogadać, podzielić się pomysłami i przemyśleniami, a aktywny będę od północy do piątej rano (przynajmniej się postaram, a jeśli mi nie wyjdzie to na pewno będzie kto inny).
Co sądzicie?
Grilu
17.05.2015
Fajny pomysł, ale ja osobiście w nocy śpię :D
Stworzyć pokój na jakimś portalu czatowym, umieścić tu linka. W razie jak kto przekroczy limit browarów, nie będzie widać na stronie
Grilu
17.05.2015
A tak przy okazji poruszając wątek kolegi m.in o tym, że pierwze zdanie powinno zaciekawić czytelnika. Zalogowałam się dzisiaj na Wattpad i zaczęłam czytać "opisy" (nie wiem jak to nazwać i co to dokładnie jest) tych opowiadań i wiele z nich mnie nie zaciekawiło a wręcz odtrąciło. Co w zwiazku z tym? Obok pokazana była ilość osób które czyta to opowiadanie i były to liczby w tysiącach. Niektóre po 17 tyś, inne nawet po 60. Teraz nasuwa się pytanie. Czy to ja mam zbyt duże wymagania, czy to inni mają zbyt małe? Faktem jest, że żadnego z tych opowiadań nie czytałam w całości, ale czy pierwszych parę linijek tekstu nie świadczy o pisarzu?
Może świadczyć o jego doświadczeniu :P
Ktokolwiek
17.05.2015
Ja akurat w nocy sypiam, więc nie ma opcij, ale pomysł fajny i gdybym mogła to wzięłabym udział :D
Anonim
17.05.2015
Spoko. Niedługo Wiedźmin 3.
Spać nie będę. :D
NataliaO
17.05.2015
dobry pomysł, czasem nie śpię chętnie pogawędzę :)
Ślepiec, masz rację, 19tego ma być chyba premiera? Ale muszę kupić lepszego blaszaka zanim odpalę, bo chce zobaczyć to cudo na full detalach i minimum HD 1080p. Na razie więc nie znikam na pół roku, jak to wcześniej obiecałem ;)
Anonim
17.05.2015
z 18 na 19 o 1:00, jaram się jak Falka/Londyn w 1666/Tęcza w Wawie.
No u mnie GTX 970 się grzeje ;D
Ja niestety mam sprzęt z przed kilku lat :( HD4850 na C2Duo E7500 OC'ed i była by lipa jeśli w ogóle by ruszył
Anonim
17.05.2015
To poczekaj. Nie stracisz - gra wyjdzie ulepszona, spatchowana, powstaną mody. Twoje pierwsze wrażenie będzie bardzo pozytywne ;)

Majeczuunia
17.05.2015
Może kiedyś zarwę nockę, zobaczę co tu się dzieje. Po "Zababieniu Opowi" mam ochotę na powrtórkę, ale w innym gronie ;)
Anonim
17.05.2015
Odjęcia mi 60u punktów nie daruję.
:(
Myślę, że nawet odpalone na liczydle, jarało by mnie jak model ciuchci pod choinką pięciolatka. W skali 1:1 ofc
Anonim
17.05.2015
Panie, model ciuchci i tory jarałby mnie jeszcze dzisiaj. Najlepiej takie z drewna. I kolejka elektryczna.
<3

Zapraszam do Biskupina, tam jest fajna kolejka :P Jest też drewniana osada, super part... miejsce się znaczy
Anonim
17.05.2015
Wpadnę jak dostanę urlop :D

Znalazłem właśnie początek opowiadania, którego nigdzie nie będę publikował - chyba zacznę tutaj moją pierwszą serię. Niedługą - wolę być BBC niż Netflixem :D
Neli
17.05.2015
Ostatnio całą noc czytałam opowiadania, więc może się dołącze xd
Sileth
17.05.2015
Mogę wpaść

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji