Nowa funkcja

Neurotyk
3 miesiące temu
Mamy wyswietlaną ostatnia aktywnosc (komentarze i publikacje) obserwowanych przez nas userow.

:)
Freya
3 miesiące temu
To musisz mieć niezły widok :)
Freya
3 miesiące temu
Przepraszam; chodzi o idiotę :)
KarolaKorman
3 miesiące temu
Czyli teraz już się nie da ukryć, że coś czytam, a nie komentuję? To był żart oczywiście. Mój komputer zawsze jak jestem w domu jest włączony i Opowi też, ale mnie często nie ma na stronie, jak pewnie w wielu przypadkach innych użytkowników, więc to i tak nie jest miarodajne, ale to tak sobie piszę :)

Zaskoczył mnie ten korowód komentarzy, już kiedyś było coś podobnego i nie przetrwało, sama nie wiem czy to dobre, czy złe. Przy okazji buziaki :)
Freya
3 miesiące temu
Jesteś wybitna - właśnie w tym. :(
KarolaKorman
3 miesiące temu
W czym jestem wybitna?
Niemampojecia96
3 miesiące temu
Wlasnie w tym ;).
Ant
3 miesiące temu
Też nie rozumiem w czym
Pan Buczybór
3 miesiące temu
O, w końcu. Zaraz se zobaczę.
Ktokolwiek
3 miesiące temu
Mi się właściwie podoba ta funkcja.
Nareszcie obserwowanie innych coś daje, bo jak dotąd funkcja obserwowania była mało użyteczna ;)
Nuncjusz
3 miesiące temu
trochę jest mało widoczna - inaczej sobie wyobrażałem rozwinięcie tej funkcji - w sumie jest w fazie testowej na razie, zobaczymy, czy będą jakieś zmiany co do jej widoczności
No i chyba, wszelkie uwagi co do niej, powinno się zgłaszać do admina na Kontakt, bo wątpię czy czyta ten wątek
Joker
3 miesiące temu
Mało to czytelne, ale i tak plusik dla admina, że coś zrobił.
detektyw prawdy
3 miesiące temu
obczaje sobie to
Freya
3 miesiące temu
Się nie nerwuj; Nuncjusz - nie wypierdalaj ponad szereg słuszności , no chyba że... A osoba moderująca jest tutaj i powinieneś być szczęśliwym, że jest tak bardzo tolerancyjna. Pzdr.
Nuncjusz
3 miesiące temu
Freya, a to apropo czego bo nie łapię? Gdzie Ty u mnie nerwy widzisz?
Po prostu piszę o swoich spostrzeżeniach
Arysto
3 miesiące temu
Konstruktywna krytyka ze strony konsumujących odbiorców jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka może przytrafić się twórcy strony. O ile doceniam jego starania i jestem wdzięczny za opowi, tak jestem zadania, że wprowadzane zmiany powinny być uwzględnione wcześniej w harmonogramie rozwoju portalu.

No i moderacja by się przydała. Codzienna.
Nuncjusz
3 miesiące temu
Pisze wyraźnie - Funkcja jest w formie testowej, czyli tuszę, admin oczekuje naszych uwag. To w końcu jest dla nas a nie dla jego przyjemności
Arysto
3 miesiące temu
Dokładnie.
Admin czerpie przyjemność z portalu żyjącego i funkcjonującego sprawnie :)
detektyw prawdy
3 miesiące temu
patrzcie co znalazłem
http://www.opowi.pl/art/ranking-aktywni-uzytkownicy/
Jared
3 miesiące temu
Dobra rzecz :P

Część postów została ukryta (10)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nazareth
3 miesiące temu
Wydaje się to fajnym pomysłem, o funkcjonalności pewnie przekonamy się z czasem, ale na teraz myślę, że super sprawa.
Szudracz
3 miesiące temu
Świetnie, że obejmuje swoim zasięgiem też forum.
Wow, przydatne
Jared
3 miesiące temu
Mar, chodzi o to, ze jak wejdziesz na "strona glowna" i zjedzisz na dop, to osoby, ktore sybskrybujesz sa widoczne pod wzgledem komentarzy ;)
Nuncjusz
3 miesiące temu
A toś jej wytłumaczył XD
Nuncjusz
3 miesiące temu
Chodzi o to, że jak ktoś napisze jakąś grafomanię, to dostaje automatycznie bana na tydzień i taka specjalną nakładkę na profil o nazwie "GRAFOMAN"
No i teraz wszyscy się boją :)
Nuncjusz
3 miesiące temu
tylko betti i Neurotyk się nie boją, bo to oni będą decydować kto zostanie Grafomanem na tydzień :)
Violet
3 miesiące temu
A ja powiem, że ładne i nie dostanie bana ;)
Nuncjusz
3 miesiące temu
No nie wiem, nie wiem :) Ja tam się wolę bać
Szudracz
3 miesiące temu
Ja też, nie wyobrażam sobie tego :)
Violet
3 miesiące temu
a ja jestem odważna... chyba... ;)
Szudracz
3 miesiące temu
A ja bym cierpiała katusze, tydzień bez Opowi.pl :)
Pan Buczybór
3 miesiące temu
No, straszne.
alfonsyna
3 miesiące temu
Nowa funkcja bardzo dobrym pomysłem jest, aczkolwiek mnie by starczyło w zupełności, aby obejmowała jedynie to, czy ktoś ostatnio dodał jakiś tekst, ewentualnie czy odpowiedział na jakiś mój komentarz - wiedza o całej reszcie czyjejś aktywności na portalu niekoniecznie jest mi tak bardzo potrzebna. ;)
Okropny
3 miesiące temu
^mądrze prawi Dżaredzina Alfonsyna Katarzyna
Nuncjusz
3 miesiące temu
a mi tam nieprzeszkadza nadmiar informacji o moich obserwantach. Lubię mieć wypunktowaną wszelką ich aktywność, a już zwłaszcza na forum
Pan Buczybór
3 miesiące temu
Ta. Totalna inwigilacja Opowi.
Szudracz
3 miesiące temu
Wyczaiłam nową funkcję - pojawia się niebieski pasek przy otwieranych komentarzach z głównej. :)
Nuncjusz
3 miesiące temu
też to zauważyłem,ale to taki przyszczyk tylko
Pan Buczybór
3 miesiące temu
W sumie, taka wstążeczka niepotrzebna.
Grubas
3 miesiące temu
To ja mam chyba spierdolone Opowi (xD), bo mi ta wstążeczka nie działa
Pan Buczybór
3 miesiące temu
Wstążki tylko dla wybranych.
Nuncjusz
3 miesiące temu
e tam, to ledwo widoczne jest, taka cieniutka, niebieska kreska z boku komentarza, przez moment si e pokazuje - łatwo przeoczyć
Szudracz
3 miesiące temu
Wymień na inne :) Nie działa na tel..:)
Neurotyk
3 miesiące temu
Opowi się rozwija szkoda tylko że zamiast zainwestować w moderację, redakcję, opiekę artystyczną, admin inwestuje w wodotrysk postaci kreseczki....
pasja
3 miesiące temu
S
Berg
3 miesiące temu
"Opowi się rozwija szkoda tylko że zamiast zainwestować w moderację, redakcję, opiekę artystyczną (...).
- popieram, choć rzadko robię to tutaj publicznie Neurotyk ;-)
Nuncjusz
2 miesiące temu
No i skończyła się Nowa Funkcja, ciekawe, czy na stałe
Neurotyk
2 miesiące temu
Widzę, widzę.
Szudracz
2 miesiące temu
Też widziałam

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji