Nowości

Sileth
07.05.2015
Jako, że ostatnio wzięło mnie na czytanie waszych opowiadań to stworzyłam ten wątek.
Szukam jakiś dopiero rozpoczętych serii (nie więcej niż 3 rozdziały)
Polecicie coś?
NataliaO
07.05.2015
KarolaKorman Powroty i chyba są trzy części :)
xnobodyperfectx
07.05.2015
"Niewidzialna", "Zaczarowana melodia", "Elizabeth Mories". ;)
xnobodyperfectx
07.05.2015
I jeszcze "Szkarłatny serwis". ;)
Drassen Prime
07.05.2015
Którego podobno nie chce ci się kontynuować, ale ciii... :P
xnobodyperfectx
07.05.2015
Teraz żadnego mi się nie chce, ale ciii... XD
Drassen Prime
07.05.2015
No to do roboty, koleżanko! Twoją wadą jest lenistwo, więc jak je przezwyciężysz to i góry zdobędziesz. Dobra, wiem, nie umiem napawać energią i motywować, ale zawsze warto spróbować :P
xnobodyperfectx
08.05.2015
Właśnie mnie nią naładowali koledzy pisarze, teraz się za to nie wezmę, ale postaram się napisać w przeciągu tygodnia. ;)
Majeczuunia
08.05.2015
Moja "Miłość bez przepisu?!" ma na razie jeden rozdział :)
Drassen Prime
08.05.2015
Gdzie nie spojrzę - romanse. Straszne to, szczerze mówiąc ;_; Nie krytykuję nikogo z tego powodu, ale to się robi niepokojące :P
Majeczuunia
08.05.2015
Dassen Prime
Romanse najłatwiej pisać. Ja sama pisuję romanse, nie powiem, ale staram się, żeby były nieszablonowe, inne od tej całej reszty "spotkałam go, był super przystojny, zakochałam się, on też we mnie"
xnobodyperfectx
08.05.2015
A ja po prostu lubię romanse. Miłość jest piękna! *tęcza* A może sama chcę się prawdziwie i szczęśliwie zakochać? XD
Ktokolwiek
08.05.2015
Zapraszam do mmojej serii "Mirany" :) na razie tylko 1 rozdział, reszta w toku :)
Drassen Prime
08.05.2015
Nie powiedziałbym, że najłatwiej je pisać... Może i czuje się jakąś lekkość w tym, ale widzisz... rzecz w tym, że żeby łatwo je pisać, musisz dobrze je pisać. To że tobie się spodoba, nie znaczy, że czytelnik też będzie tak uważać i płakać (zależy jaka jest koncepcja). No cóż... Ja nie czytuję romansów, więc się nie będę wypowiadać o szczegółach.
xnobodyperfectx
08.05.2015
Nie mówię, że musi mu się podobać, ale nie możesz zarzucać, że je niedobrze piszę skoro ich nie czytasz. ;)
Sileth
08.05.2015
Romanse to ja sobie zostawiam na dni bez humoru :3 a pełno ich na opowi...
xnobodyperfectx
08.05.2015
W moich opowiadaniach jest tyle romansu, że hu hu! XD (sarkazm)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji