Radziwił
18.07.2015
Jestem tu nowy. Kolega mnie namówił abym spróbował tu coś napisać. Przeczytałem już pare tekstów i mam dobre opinie na ich temat. Jednak jestem człowiekiem, który od słowa pisanego też na swój sposób wymaga. Ten tekst jest dla autorów głównie piszących horrory. Chciałbym żeby ktoś napisał oneshot, który mnie przerazi. Ciężko jest mnie przestraszyć. Zadaje to wyzwanie tylko dlatego że nieznam dobrych pisarzy tego gatunku i chętnie zobacze czy ktoś jest w tym dobry. Powodzenia.
Slugalegionu
18.07.2015
Vasto Lorde pisze dobre horrory, ale nie takie straszne, a skłaniające do przemyśleń: )
Anonim
18.07.2015
Vasto Lorde "3:15" - całkiem sympatyczna historia :D
Anonim
18.07.2015
Radziwił
18.07.2015
Przeczytałem tą "Lady in Red". Nieprzekonuje mnie. Styl ładny, piękne opisy mordu i ten koniec. Facet z pistoletem to dobry koniec na zakończenie tego oneshota ale to nie to. Nie jest to opowiadanie, które chwycił mnie za serce. Dałem jednak 5 gwiazdek.
Radziwił
18.07.2015
"3:15" naprawde dobry kawałek ale jak na horror to straszna chała. Zero poczucia bezwględności i upartości u kruka. Jeśli nie zabił jej wtedy niech cały czas próbuje a nie odchodzi. Słabe. Niedawałem gwiazdki.
Anonim
18.07.2015
może sprecyzuj w punktach i podpunktach, czego oczekujesz po dobrym horrorze?
Slugalegionu
18.07.2015
Anonim
18.07.2015
Haha ale twardy klient :D Rozumiem, że szukasz creepypasty, a nie horroru?
Slugalegionu
18.07.2015
To dwa różne gatunki, horror ma zaniepokoić i wzbudzić przemyślenia, a creepypasta to typowy straszak: )
Anonim
18.07.2015
Horror to jak widzisz rachunek za gaz zimą.
Creepypasta jest jak ten rachunek przynosi Ci Slenderman.
Slugalegionu
18.07.2015
Ładne określenie: )
Slugalegionu
18.07.2015
Majeczuunia
18.07.2015
U mnie masz "Puszki Czerwonej Farby", ja też ryzykuję XD
Radziwił
18.07.2015
Czego odczekuje od takiego opowiadania prosze bardzo:
* dynamiczne zwroty akcji
* rzeczywisty i szczegółowy opis straszydła
* zero skrupułów
* najlepiej gdyby bohater był bez radny wobec lęków
* morderstwa
* okaleczenia
Anonim
18.07.2015
Czyli bardziej gore niż horror.
Slugalegionu
18.07.2015
Emmm.... Po kolei...

- Niby są wzroty akcji, ale nie były ważne więc...
- rzeczywisty, ale mało szczegułowy.
- Nie za bardzo wiem o co ci tu chodzi, bohater, czy straszydło nie ma skrupułów? Zresztą nieważne, u mnie każdy je ma.
- Spełnione
- Spełnione
- Nie ma.
Slugalegionu
18.07.2015
Mówiąc horror nie mieliśmy tego samego na myśli, lepiej sobie mój daruj: /
xnobodyperfectx
18.07.2015
Ja mogę się postarać napisać coś takiego, ale nie obiecuję, jest to jedynie pokierowane chęcią sprawdzenia się w innym gatunku.
Slugalegionu
18.07.2015
Dobra, też coś takiego skrobnę. Dam tu znać jak skończę.
Radziwił
18.07.2015
Przeczytałem go i szczerze dam ci 5 gwiazdek za te nagłe przebudzenia. To dobrze trafiłeś. Takie sytuacje gdy coś sie ma skończyć i nagle przeskakuje na początek jest dobrze przemyślane. Szkoda tylko że dzieciak przy bandażowaniu nie rzucił sie na jego.
Vasto Lorde
18.07.2015
A więc mamy wymagającego czytelnika tak.. No cóż, podejmę się próby napisania "straszydła", ale nie obiecuję, że wyjdzie mi dobrze :D
Jestem nowa :) Chciałabym dołączyć :)
Anonim
19.07.2015
juuześ dołoncyła ;p

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji