O czym na opowi.pl nie pisać, czego nie lubicie?

Allfree
29.05.2017
Jak w temacie.
riggs
29.05.2017
Bądź sobą i pisz co chcesz
Nuncjusz
29.05.2017
Z przykrością stwierdzam, że co raz bardziej z dupy te wątki zakładasz. Proponuję przystopować z zadawaniem idiotycznych pytań..
Pozdrawiam :/
Ellie Victoriano
29.05.2017
Pisz dla siebie, nie pod publikę :p
Freya
29.05.2017
Nie lubię pisać - mówię zupełnie poważnie (wolę czytać... a tego co już napisane i tak nie da rady - zbyt krótkie życie), tylko czasem pojawia się jakieś ciśnienie przekazu, że jednak myślę. ;)
Allfree
29.05.2017
A ja Nuncjusz proponuje nie brać udziału w wątkach, które Ci się nie podobają. Zawsze możesz założyć swój, zapewne "bardziej interesujący" niż mój wątek i cieszyć się pisaniem ;-) Pozdrawiam
Jared
29.05.2017
Ja tam na Opowi akurat teraz patrzę na tytuły i pierwszy akapit, jak są beznadziejne, to nie ma opcji, żebym czytał :P
Allfree
29.05.2017
Coś w tym jest Jared. Mam trochę podobnie. Albo już na początku coś mnie zaintryguje i czytam, albo sobie odpuszczam...nie czytam dla samego przeczytania ;-)
Amy
29.05.2017
A piszesz dla samego pisania?
Amy
29.05.2017
Bo tak to trochę wygląda, skoro zadajesz pytanie odnośnie tego, czego nie pisać. Pisz, o czym chcesz, najwyżej się nie spodoba.
Nuncjusz
29.05.2017
Alfree mam głupią zasadę nie mnożyć byty ponad potrzebę i tobie szmyclu to samo radzę
Allfree
29.05.2017
No ja na przykład nie lubię wulgaryzmów w tworzonych utworach na opowi.pl i osobiście nie stosuję takich form wyrazu, chociaż wiem, że na tym portalu jest to przyjęte.
Ot takie tam nawiązanie do tematu ;-)
Nie piszę również niczego co mogłoby obrazić czytelnika, czy to w utworach, czy komentarzach.
Ot, taka moja zasada ;-)
Nuncjusz
29.05.2017
Jest to przyjęte bo nie ma tu cenzury ni moderacji. Dlatego właśnie twoje pytanie jest z dupy.
Allfree
29.05.2017
I wolność pisania wątków, które Ci nie leżą też? ;-)
Nuncjusz
29.05.2017
Niestety też
Neurotyk
29.05.2017
Allfree, nie przejmuj się Nuncjuszem. Wal wątkami, bo skoro Admin je uznaje, to znaczy, że chce, by były. Zdaniem Nuncjusza nie przejmuj się. Traktuj to jak folklor :)
Nazareth
29.05.2017
Wulgaryzm to nic innego jak słowo silnie nacechowane emocjami. W tekście środek przekazu i stylistyki jak najbardziej dopuszczalny. Jeśli tworzysz postać powiedzmy ulicznego zabijaki, który mowi jak literat i nie przeklina to nie bedzie to wiarygodne, podobnie jak rzucanie mięsem w narracji jest nieestetyczne. Na wszystko jest czas i miejsce.
Nuncjusz
29.05.2017
Admin, żeby cokolwiek uznawać, musiałby mieć o tym świadomość. Z tego co wiem, admin nie intetesuje się swoim portalem, więc kurwa neuruś twój argument jest gówno warty
Neurotyk
29.05.2017
he he he

brak zainteresowania jest już pewnym zdaniem i "milczącą" zgodą.

hehehe

Baran
Nuncjusz
29.05.2017
Idiota, skoro ja baran
Tym się ta wasza wolna amerykanka skończy, że pewnego razu Opowi zostanie skasowane i dobrze w sumie.
Neurotyk
29.05.2017
I dobrze:) Będzie fajniejszy portal, już za dwa miesiące :)
Nuncjusz
29.05.2017
weź mnie nawet nie rozśmieszaj. To już wolę antresolę
Neurotyk
29.05.2017
Życie nie znosi próżni – jeżeli jest niekontrolowana przestrzeń do wypełnienia, zaraz ktoś ją wypełni. Tego nie da się powstrzymać bez przemocy, a nikt, oprócz Admina, narzędzi do stosowania przemocy nie ma. Admin ich nie wykorzystuje, więc praktycznie nie istnieją.

Neurotyk
29.05.2017
Nuncjusz, dlatego mój projekt trwa już prawie rok, bo jest profesjonalny. Na początku miał by półprofesjonalny, ale stwierdziłem, że wolno, by odnieść sukces, ograniczać się do półśrodków.
Neurotyk
29.05.2017
*nie wolno
Nuncjusz
29.05.2017
Wiem to i dlatego rzucam gówneem na prawo i lewo. Z bezsilności, ale i z bezkarności

Neurotyk, ok, ale ja tam i tak nie trafię ponieważ ciebie nie trawię
Neurotyk
29.05.2017
Eee, Opowi to garstka ludzi. Technicznie jestem przygotowany(i to będzie celem) na, co najmniej, 1-2 tys. zarejestrowanych użytkowników w ciągu pierwszym roku działalności. Docelowo kilka tys. Także nie mogę polegać na paru użytkownikach z Opowi. Przewiduje większą anonimowość – to znaczy, że nie będzie można się tam stać Nuncjuszem, Nazarethem, Neurusiem, Mar. czy Det. To z powodu wielu grup, for, działów, oficjalnych loży i koterii może być wiele, a osoby z jednej koterii nie muszą wcale znać osób z i innej frakcji. Jeżeli chcą, mogą, ale muszą.
Neurotyk
29.05.2017
*w ciągu pierwszego roku
Nuncjusz
29.05.2017
Twoje ambitne plany niekoniecznie muszą się zrealizować, ale w sumie gówno mnie to obchodzi
Działaj i się na końcu od tego zesraj
Neurotyk
29.05.2017
Sranie to rzecz naturalna i nieodzowna.
Nuncjusz
29.05.2017
Dlatego ci tego życzę :)
Karawan
29.05.2017
Panie N. Nie znam się na tworzeniu portali wiem natomiast, że im bardziej złożona maszyna tym łatwiej o awarię. To samo z pomysłami - im bardziej "doskonały" - tym trudniejszy do realizacji, a na dodatek, zwykle niemożliwy do naprawienia. Powodzenia z serducha życzę w realizacji.
Nuncjusz
29.05.2017
Przez te z dupy dialogi z wami, zjadłem odruchowo całą tabliczkę czekolady :C
Karawan
29.05.2017
Na zdrowie!
Jared
29.05.2017
1-2 tys. użytkowników w rok? XDD Ile tysięcy inwestujesz w reklamę? XD
Nazareth
29.05.2017
Myślę, że 1-2 setki to byłoby dużo, ale życzę jak najlepiej. Dwóch milionów, chociażby!
Neurotyk
29.05.2017
Robię na to właśnie. Może nie na dwa miliony, ale dwie setki to stronka a nie portal społecznościowo-pisarski:)
Nuncjusz
29.05.2017
nieważna ilość ale jakość
co z tego, że digart ma kilkaset tysiecy użytkowników (o ile nie kilka milinów) skoro nie ma tam takiego ruchu jaki jest na opowi
Jared
29.05.2017
Ja pamiętam, że przylazłem na opowi, bo było wysoko w google po wpisaniu "strona do publikacji opowiadań" :P
Nuncjusz
29.05.2017
Neuro ma fejsbukowe ambicje :) Drugi Cukiergóra XD
tribia
29.05.2017
Fejsbukowe ambicje? A jakie to? Wirtualne morderstwa? :)
Nuncjusz
29.05.2017
Mnie pierwszego uśmierci
Nuncjusz
29.05.2017
Jego portal to Zakon Krwawych Neurotyków
tribia
29.05.2017
A Jego zakonnice to Krwawe Kozy, zakonnicy to Bycze Jądra, a wyznawcy są Neuroprzekaźnikami głoszącymi krwawą czerwień w słowie? :)
Pasja
29.05.2017
Zakonnicy z grzechomierzami
tribia
29.05.2017
No, grzechomierze do ruchu posuwisto - zwrotnego tylko :). Bo ich grzechomierze są tymi bez miary i umiaru i bez miary umiaru :). Ale bóg wszystko zapisuje. jego kajecik pełny jest zbrodni posuwu i zwrotu :). Pełne wyliczenia. Skrupulatny księgowy. Prawdziwy :).
Łapa
30.05.2017
Nie pisz pod publikę, bo Cię zjedzą. Bądź sobą i tyle

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji