Ogłoszenie niematrymonialne, off off-topowe i nieciekawe

Anonim
09.07.2015
Tak sobie myślałem, myślałem i w końcu wykminiłem.

Jako że przyda mi się czasem odskocznia od stresogennego pisania, to stwierdziłem, że napiszę coś specjalnie na opowi. Jako że chciałbym to połączyć z Łowcą Dusz (opowiadanie z moich młodych lat, jeszcze sprzed dekady), to pomyślałem, że zapytaj pierwej o zgodę.

Zatem:
Chciałbym, by poniżej wypowiedziały się osoby, które chcą w opowiadaniu wystąpić. Nie zamierzam traktować opowiadania ulgowo (czyt. pisać go na "odpierdol się"), lecz będzie rozplanowana fabuła, postacie i świat itd, itp.
Jako że nie znam wszystkich osób osobiście (a właściwie znam tylko 3 z opowi) i nie mam z wami za dużego kontaktu, poza tym, że was czytam i wasze komentarze (także te spamy na forum w komentach), to chciałbym, by każdy z chętnych opisał mi krótko swoją postać w max 4 zdaniach (elaboraty będę zlewał) na następujących warunkach: cechy charakterystyczne, może wygląd, usposobienie i furtka: A, B lub C. Nie zdradzę co każda z nich przedstawia, więc to wasza loteria. Imiona postaci będę czerpał z nicków.

Od razu uprzedzam, że nie tworzę idealizowanych postaci, lubię takie z wadami, ludzkie, czasem brzydkie, czasem ładne, czasem skurwieli, a czasem poczciwców. Tak więc jeśli ktoś poczuje się urażony moją kreacją postaci, to najzwyczajniej w świecie - i don't care. Wiedziałeś/aś na co się piszesz.

Nie zamierzam na nikim się wyżywać i oblewać w opowiadaniach kwasem, robić specjalnie zeń głupka lub mieszać z błotem, bo to nie jest moja intencja. Chcę dostarczyć opowi odrobiny zabawy i dobrej literatury (jeśli ktoś moją pisaninę za takową uważa).

Opowiadanie jest rozpoczęte. Na dobre zacznę jednak dopiero po 15.07 - wtedy mijają moje deadline'y. Rezerwuję sobie prawo do opóźnienia, jednak nie dłuższego niż jeden rozdział na dwa tygodnie. Prawdopodobnie wyrobię się jeden rozdział w tydzień.

Postaram się nie wrzucać ścian tekstu - max 3-4 strony A4 na rozdział. Miniaturki.

Zastrzegam, że nie będę głównym bohaterem tekstu. Ślepiec z Metra pojawi się - ale w innym świecie, innym uniwersum. Może w Metro :)

Czekam na zgłoszenia. Kończę przyjmowanie dnia 15.07 o 23:59.

Jakikolwiek offtop, podrywy, seksy-szmeksy, szmery-bajery i głupawe komentarze niemile widziane :)

Całuski!
Anonim
09.07.2015
Jestem za! Chętnie wystąpię w twoim opowiadaniu, choć boję się co ze mną w nim zrobisz XD Życie na krawędzi, tak bardzo :3 Niemniej pomysł mi się podoba <3 Sorka za głupawy kom, ale wiesz, że ciężko mi na poważnie XD W każdym razie jak będziesz coś ode mnie potrzebował to mogę ci wysłać na priv ;)
Pozdrowionka! XD
Drassen Prime
09.07.2015
Bardzo fajna inicjatywa :D
Dobra, jestem ciekaw, jak mnie wykreujesz, więc zgłaszam się :D
Wybieram B :D
Jestem z reguły rozsądny, wolę nie pakować się w ryzykowne sytuacje; niektórzy nazwaliby mnie tchórzem. Ogólnie aspołeczniak ze mnie, wolę być sobą, niż iść za tłumem i próbować przypominać kogoś, a i odmieńcem zostać nie chcę. Czasem egoista, z reguły sceptyk, a i niestety często wybucham. Bardzo wysoki, szatyn, chucherko.
Chyba dobrze to napisałem, co? :P
Adieu!
Anonim
09.07.2015
Właśnie, zapomniałam o wyborze i opisie (zabij mnie) XD
Wybieram A ;)
Opis: Jestem raczej wybuchowa, zawsze mam własne zdanie. Jestem raczej wierną osobą, dlatego gdy kogoś lubię zawsze będę go broniła. Jestem ogólnie leniwa i uparta. Również jestem aspołeczna, choć tutaj to skutecznie ukrywam ^^
Zdjęcie podeślę ci na priv, jeśli nie masz nic przeciwko ;)
A ja dobrze napisałam, bo nie wiem... XD
W każdym razie powodzonka w pisaniu!
Amci.a
09.07.2015
Podoba mi się! Coś jakby (chociaż na początku) interaktywne opowiadanie ;D
No to może A, jak Amelia :D (sprostowanie -> moje imię)
Nieśmiała, z reguły cicha i skromna, zielonooka, średnio wysoka brunetka z wyjątkowo różanymi ustami. Hobby -> przygryzanie wargi i wnętrza policzka. Nieprzejmująca się wyglądem i tym, jak postrzegają ją inni wychodzi z założenia: "ważne, że ja to lubię/ że mi się podoba". Potrafi być twarda, przystosować się do każdej sytuacji w jakiej się znajdzie.
No zobaczymy, zobaczymy! ;p
Ichigo-chan
09.07.2015
Fajny pomysł, piszę się :D
Nikt jeszcze nie wybierał C, więc może C :D
Jestem raczej nieśmiały, ale kiedy się do kogoś "przyzwyczaję" czasem zapominam ugryźć się w język. Niektórzy uważają mnie za "odważnego", ale po prostu często robię coś pod wpływem chwili, mam tendencję do popełniania głupich decyzji. Jestem dość kochliwy XD I mam kilka przyjaciółek (mam też kolegów, ale jednak przyjaciółki to przyjaciółki) i - "gładko" przechodząc do wyglądu - teraz przez nie mam część włosów niebieską. Reszta jest jasna, a całość kręci się we wszystkie strony. Poza tym... Nie umiem się opisać. Przeciętny to chyba najlepsze słowo.
Już nie mogę się doczekać :D Powodzenia przy pisaniu
Vasto Lorde
09.07.2015
Niezawysoki chłopak (179cm) o kruczych wlosach i ciemniejszej karnacji. Jestem ryzykantem uwielbiam adrenalinę. Nadzwyczaj spokojny i opanowany, lecz granice sa bardzo małe. Oczy piwne, za szybko sie przywiązuje do ludzi, co jest moją wadą, zarost (tzw. "Od ucha do ucha"). Pójdę za Ichigo i wybiorę C. Hobby? Religia od ciemniejszej strony, muzyka, pisanie. Ulep coś z tego jak Ci sie uda Slepcze :)
Chris
09.07.2015
Co za pomysły :) ciemne włosy zaczesywane do tyłu, z półdługą brodą i wzrostem Banderasa. W dowodzie mam zaznaczony kolor oczu jako wielokolorowe. Jestem chemikiem i zawsze miałem zboczenia na tym punkcie. Chciałbym uratować kazdego (dlatego przez rok starałem się otrzymać lek na białaczkę, raka płuc lub piersi), kazdemu pomóc, u każdego wywołać uśmiech. Przez to czesto obwiniam się za rzeczy na ktore nia miałem wpływu. Powodzenia bracie! ;)
Chris
09.07.2015
Aha, wybieram A
MrJ
09.07.2015
Nowy jestem więc chętnie skorzystam z reklamy. Żart. Ale oczywiście jeśli zechcesz, chętnie wystąpie.
186cm.Ciemno brązowe włosy, wygolone bo bokach, często z trzydniowym zarostem, czasem wygolonym tak by zostawić bródkę tylko na szczęce. Oczy niby niebieskie, ale zszaszałe. Zainteresowany jestem niby wszystkim, ale wykazuję talent do nauk matematyczno-fizyczno-informatycznych. Na pierwszy rzut oka straszny ze mnie scumbag, sarkastyczny, niemiły dla obcych, nie uśmiecham się a moje oczy są wiecznie zmęczone i jakby pełne niechęci. Dla ludzi bliskich staram się być jak najlepszy, dla rodziny miły, dla przyjaciół wspierający, co do dziewczyn niepoprawny romantyk. To by chyba było tyle, z tych ważnych oczywiście.
Anonim
09.07.2015
Cieszy mnie odzew.

MrJ - mój typ postaci :D Serio, serio. Ale furtkę jeszcze mi podaj. A, B lub C.
A i podobny kolor oczu mamy - stalowy błękit ;)

MrJ
09.07.2015
Nikt nie wybrał, wezmę C, chociaż ni cholery nie wiem o co chodzi.
MrJ
09.07.2015
A jednak ktoś wybrał, nieważne, biere C. A pominąłem chyba ważną kwestię, ateista z wyboru, żyjący pod przykrywką w chrześcijańskiej rodzinie(powaga), Hobby nie bede narazie pisal chyba ze stwierdzisz ze ci sie przyda bo za duzp a ja na telefonie siedze
MaraJ
09.07.2015
Strzelam, wybieram A
Opis: Brązowe włosy, zielone oczy, okulary, szczupła. Lubię muzykę,jazdę na rowerze, ostatnio polubiłam rysowanie. Jestem otwarta na ludzi, czasem jednak nieśmiała. Wzrost- 169 cm. Czasem umime być ostra. Ogólnie mam swoje zdanie i się go trzymam, nie ulegam innym. Mam umysł humanistyczny, przedmioty ścisłe nie są moją mocną stroną... Nie lubię osób przemądrzałych, aroganckich i samolubnych. Od nich trzymam się z daleka. Chyba wystarczy ;) A, i możesz w opowiadaniu pisać po prostu Mara, jak ci będzie wygodniej :)
Anonim
09.07.2015
Starczy, wszystkich informacji i tak nie będę mógł wykorzystać.
Anyway, jeśli chodzi o te wybory:
A
B
C

to jest to wasza interakcja z Namirem z Nordmaru (Łowca Dusz, główny bohater). Możecie przez to zostać ocaleni, zginąć, dołączyć do niego, zdradzić, oszukać, dać mu zlecenie albo otrzymać na niego.

Oczywiście nie wszystkie opcje będą w pierwszym opowiadaniu (Tak, przewidziane jest więcej niż jedno), a teraz w gruncie rzeczy i tak wybieracie jak spotkacie Namira. Nie ma dobrych i złych wyborów - są po prostu wybory i ich konsekwencje. Nie zdradzę wam, która furtka jest jaka, ale wiedzcie, że pierwsze opowiadanie już mam rozpisane fabularnie, włącznie z rozwidleniami, a wasze wyboru już odbijają się na opowiadaniu i przebiegu tejże fabuły. :)

W myśl Dreamfall - The balance has been shifted albo TellTale'owskiego - Your story is forged by the choices you made. (Jak ktoś nie grał w Dreamfall: Chapters [lub ogolnie Dreamfall], gry TellTale (Szczególnie TWOU) lub Life is Strange - polecam, świetne gry).
Majeczuunia
09.07.2015
Też chciałabym znaleźć się w twoim opowiadaniu, jeśli nie masz nic przeciwko ;)
A pomysł zajebisty, jedź z tym koksem :D
Amy
09.07.2015
Blondynka, 160 cm wzrostu, niebieskie oczy, których i tak raczej nie widać, bo noszę ciemne okulary. Jestem raczej spokojna, ale potrafię wybuchnąć w najmniej odpowiednich momentach, co jest czasem dość kłopotliwe. Czasami zdarza się tak, że najpierw robię, potem myślę, ale zawsze później mam wyrzuty sumienia.
Amy
09.07.2015
Zapomniałabym, wybieram B
Slugalegionu
09.07.2015
Furtka C

Jestem redniego wzrostu okularnikiem, niezabardzo lubię niepotrzebnego ryzyka. Wolę być raczej sam niż z jakimś toważystwem, jeśli chodzi o życie, bo w internecie garnę do ludzi. Może to ci pomoże, nie mam jak zostać jakimś mistrzem sportu lub czymś w tym stylu, kwestie zdrowotne. Znam wiele ciekawostek, ale brak mi jakiejś specjalistycznej wiedzy.
Ignis
09.07.2015
Furtka A

Brunetka, 162 cm wzrostu, niebieskie oczy. Jestem z natury dzika, lecz przy odpowiednim towarzystwie, wtapiam się w tłum. Mam zainteresowania, których nikt nie podziela. Są to na przykład zagadki i tajemnice. Widzę świat całkiem inaczej, niż reszta ludzi.

Część postów została ukryta (297)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Drassen Prime
06.09.2015
Skoro nikt nie wiedział o twoim "zawieszeniu", to czemu wnioskujesz, że Ślepy cię wylał? Nie ogarniam XD
PS. Myślałem, że w "Wiosce, w której nie rodziły się dzieci" byłem tylko ja, Shiro i Chris, nie skojarzyłem nawet Majeczuuni i Anonimowej :o
Anonim
06.09.2015
Spoko. Pisałem, że osoby, które czytały i ogarniają, ale nie komentowały, mają okazję tutaj mi wszystko powiedzieć. Zluzujcie z tonu.
Nikt nie został wylany.
MrJ
06.09.2015
Można dedukować z faktu, że nic nie dodałem od miesiąca.
Anonim
07.09.2015
Ja się nie dołączam tym razem, ale jak dobrze Ci się prowadzi Iareda, to śmiało, masz moje błogosławieństwo. :) Będę natomiast na bieżąco obserwował chłodnym okiem krytyka i w razie czego wylewał kubeł zimnej wody. :D
Drassen Prime
07.09.2015
Jared, czemu nie wybrałeś C1 albo C2? o.O
Anonim
07.09.2015
No dobra C1, chociaż kiedy czytam o swojej postaci w opku, to tracę obiektywizm :C
Drassen Prime
07.09.2015
Nie tak sobie wyobrażałeś swoją postać, co? :/ Ja na szczęście się nie zawiodłem, a nawet lepiej :D
Anonim
07.09.2015
Przeciwnie, byłem mile zaskoczony. Sęk w tym, że czasem myślę "kurde tak się postarał, zrobił to i sramto, a ja same minusy prawie piszę w komencie, ale ze mnie luj :/" Po prostu taki psychologiczny zakład, ktoś robi coś o Tobie to chcesz mu się podświadomie odwdzięczyć. :)
Anonim
07.09.2015
*przerwa w pracy*
hum, zawsze można coś zrobić lepiej, więc doceniam krytykę, nie czuj się zobowiązany, bo robię to z własnej woli. :) Luzujta!

Poza tym coś czuję, że chyba wkleję ogłoszenie w opowiadanie, bo ludziom się albo nie chce czytać, albo się nie chce, albo nie widzieli.
Anonim
07.09.2015
Lepiej nie, bo będzie, że zabierasz innym szansę się wybić.
Drassen Prime
07.09.2015
Uważaj, żeby ktoś się nie przywalił, że robisz spam/offtop ;)
Anonim
09.09.2015
Nie da rady, bym tego zrobił po cichu więc oto, co następuje:

Odchodzę z opowi. Bez fanfar, bez tupnięcia, powody racjonalne niż emocjonalne. Strona się nie rozwija, admin działa za wolno, jest burdel i ogólnie niektóre rzeczy wrzucone jako "opowiadanie" nawet nie przypominają w niczym literatury. Próbowałem coś z tego wykrzesać, ale z miesiąca na miesiąc traciłem nadzieję - na początku widziałem grupę ambitnych, chętnych ludzi, którym można skromną, bo skromną wiedzą, ale pomóc, a obecnie widzę jedynie grupę ambitnych, chętnych i zdolnych osób, którzy utonęli z grupie nastolatków, którzy przyszli tutaj bardziej się wyżyć i pożartować (czemu nie mam nic przeciwko, ale to osiągnęło absurdalne rozmiary), a pomiędzy nimi jest kilka osób, na które naprawdę warto zwrócić uwagę - z tym, że ciężko potem przebrnąć przez gówno w komentarzach, na forum, spam i pierdolenie o Szopenie. Rozumiem, że można nie traktować pisania jako coś poważnego, ale nie rozumiem, czemu nie można uszanować, że inni do tego poważnie podchodzą. Głównym winowajcą jest zarządzający stroną, który albo nie chciał, albo nie potrafił się nią zająć i robił to poprzez mierne szczególiki, które dodawał w iście żółwim tempie - jakby na stronie istniał podział forum, kategorie, ogólnie jakby dało się jakoś rozdzielić tematy spamu od poważnych, ważnych itd., to pewnie nie byłoby tego całego syfu, burdelu, a przepychanki słowne również można byłoby załatwić w odpowiednim miejscu, a nie pod komentami.

Kilka słów do osób, które polubiłem i uważam, że mogłyby naprawdę coś zdziałać w literaturze, publikacjach i wydaniach.

Anonimowa - masz wielki potencjał na pisarza (wybacz, pisarka brzmi jak maszyna do pisania... albo maszynka do pisania). Trzymaj się swoich klimatów, nie graj według czyjegoś widzimisię, idź w zaparte. Daleko zajdziesz. Daj znać czasem na FB, czy gdzieś nie publikujesz, to poczytam.

Jared - masz łeb na karku, nie trać go. Myślę, że będzie z Ciebie albo niezły poeta, albo dobry krytyk literacki (jeden z tych z powołania, a nie z braku talentu) - nawet pisarz byłby wzięty. Wiesz nad czym musisz pracować, ale moim zdaniem życie samo przyniesie ci scenariusze - czy to w postaci doświadczeń, czy też innych dzieł jak anime, książki, filmy. Moje FB masz, jak coś, to wal.

Drassen - Pisanie traktuj jak chłodnik. Wcinaj jak chłodnik - powoli, na zimno, z rozmysłem. Sądzę, że twoje fantasy może kiedyś zagościć w NFie, jeśli przestaniesz się rozpraszać. FB moje macie, jak coś, to walcie.

Sziro - I tak wiesz co sądzę, dopiszę na fb ;)

Efria - wydajesz się być rozsądniejsza i mądrzejsza niż większość tego forum. Twoja decyzja, chociaż ja powiem tak - są lepsze portale.

LinoLeum - powiedziałem Ci kiedyś, że masz wkurwiający nick do napisania poprawnie z zachowaniem wielkości liter. Ale cóż, piszesz jeszcze lepiej niż ten nick wkurwia - nietuzinkowe podejście do zwyczajnych tematów. Obyczaj jak się patrzy, ale to twoja decyzja.

Filip - dobrze było Ciebie poznać. W sumie i tak widzę Ciebie tutaj coraz rzadziej, ale myślę, że raczej młodzieży z oka nie spuścisz ;)

Lucinda - dziękuję za wytknięcie wszystkich błędów i czujne oko. Zawsze cieszyło mnie to, że ktoś to przeczytał z taką uwagą. Wszystkie błędy poprawiłem. Pomyśl może o edytorstwie :)

Edriwalven - nie myśl tak po szkolnemu, jak piszesz fan-fiction to pisz, że to fan-fiction i nie ukrywaj pod tym autorskiego pomysłu. Gry to nie życie, choć życie to gra. Pamiętaj o tym, kiedy kolejnym razem będziesz chciał, by bohater coś podpierdolił i schował za pazuchę. Wyjdź trochę poza ramy poprawności stylowej. Nie zaszkodzi.

Daniel - nie wiem, czy to odczytasz, bo dawno Cię nie widziałem. Wiesz, co sądzę, masz dobre pomysły, dobry flow, do dzisiaj pamiętam koncept trickstera i to, co wysłałeś na maila. Trzymaj się tego i zaryzykuj w końcu - wyślij to do czegoś większego, nie sądzę, by odrzucili ;)

Cała reszta - twórzcie dalej, jeśli chcecie. Czerpcie z tego przyjemność na opowi, jeśli chcecie, ale szczerze? Jeśli liczycie na więcej, to musicie o to tutaj powalczyć. Ja zrobiłem, co mogłem i chociaż nie poległem, to też nie wygrałem. Nie tak to sobie wyobrażałem, ale nie chce mi się już szarpać, gdzie nikt już nie liczy na zwycięstwo.

Opowiadanie (ŁD) tutaj kontynuowane nie będzie - zabieram je również ze sobą i poproszę admina o usunięcie wątku, ale dziękuję wszystkim, bo dzięki wam znów rozbudziła się we mnie chęć do tworzenia w tym uniwersum. Po części decyzja była także ukierunkowana tym, że zauważyłem malejące zainteresowanie i szerzący się na opowi mamtowdupizm. Ale chyba wiem, gdzie z tym pójdę...;) Rozglądajcie się, dam znać na Utkanym Słowami, jak coś. Jeśli ktoś będzie tęsknił za moim pisaniem, to tam też będę umieszczał terminy kolejnych publikacji. Wstępnie moja redaktor chce moją książkę na 10.01.2016, ale nie wyrobię się. Prawdopodobnie marzec/kwiecień.

To pa.

I piosenka na pożegnanie (polecam tekst)

Anonim
09.09.2015
Oczywiście są jeszcze inne osoby, które będę kojarzył: Karola, Angela, nieszczęsny Sługa, Efria, którą zdążyłem polubić, NataliaO, Prue - ale niektórych tutaj już nie ma, niektórych coraz mniej, a niektórzy, cóż, wiem, że piszą dla czystej przyjemności i nie zamierzam im zwracać przez to uwagi - cieszy mnie.
No, ale na mnie pora.
Bajo!
Efria
09.09.2015
Podałeś mój nick dwa razy, za pierwszym razem to był błąd (tak, nawet mi troszkę trudno uwierzyć w tak miłe słowa)? Jeśli jednak nim nie był:
Ślepieczmetra, dziękuję. Uznaję twoje słowa za ogromny komplement, nie ukrywam dodają motywacji, zwłaszcza, że byłeś pierwszą osobą, której może nie tekst, ale komentarz przeczytałam i starłeś trochę farby z moich różowych okularów. Żałuję, że nie dotrwałam do rozwijającej się historii i nie miałam zbyt dużo czasu, aby poczytać więcej twoich utworów. Życzę ci jednak powodzenia i pamiętaj aby zawsze przeć do przodu - takie moje życiowe motto, a myślę, że i tobie się przyda.
Miałabym jednak do ciebie prośbę, abyś kiedyś napisał na ten adres v.efria@gmail.com, nie musi być to długa i konstruktywna wiadomość wystarczy imię, nazwisko czy pseudonim pod jakim będziesz wydawał :)

Autor Anonimowy
09.09.2015
Jedno co mi przychodzi do głowy to: dziękuję. I chyba nic więcej nie będzie tu odpowiednie, także: dziękuję za wyciągnięcie mnie (może i nieświadome, ale jednak) z etapu wiecznego użalania się nad sobą i swoją nieudolnością, i powodzenia, naprawdę szczerze! ;)
Slugalegionu
09.09.2015
No cóż, powiem to, co zawsze. Powodzenia. Książkę na pewno kupię, jak ją znajdę.
Drassen Prime
09.09.2015
Powodzenia na szlaku :D
Alistair
09.09.2015
Wszyscy odchodzą, a ja mam wrażenie, że sporo syfu tu narobiłem. Cóż, takie życie. Nie wiem czy jestem w grupie cała reszta, czy może tych co zrobili syf, i mimo ze wiem, ze tego nie zobaczy zycze mu powodzenia.
Anonim
09.09.2015
Trzeba się było wcześniej zastanowić c':
Gravedigger
09.09.2015
Nie miałaś odejść? xDDD
Anonim
09.09.2015
Czekam aż usuną mi maila :c
Ekler
09.09.2015
Peryferie opowi odcinek 2093 - w dzisiejszym odcinku:
Shiroi postanawia odejść po raz kolejny.
Następny odcinek już jutro, a w nim!
Shiroi postanawia odejść po raz kolejny +1
Slugalegionu
09.09.2015
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie odzywaj.
Anonim
09.09.2015
Niekolesiostwo w stylu Eklerosa frajerosa sanosa:

Jared Eeeeekler czym zawiniłeś? :B Jared 27.06.2015 17:29 Jared Mi nie powiesz? :<
Ekler 2015 17:54 Ekler chciałbym wiedziec XD niektórzy mają mózg, inni pół mózgu...a jeszcze inni go w ogóle nie mają Emotikon grin
Jared 27.06.2015 18:40 Jared To dzisiaj jakiś kumulejszyn tajm!
Ekler 27.06.2015 18:42 Ekler Ciebie by to nie wpeniało Emotikon tongue
Jared 27.06.2015 18:42 Jared Wpieniało toteż ostatnio nie gadam z Shiroi
Ekler 27.06.2015 18:43 Ekler ja też je ignoruje a one same szukają zaczepki
Jared 27.06.2015 18:43 Jared Dzisiaj Aga chciala zebym ocenil jej opo ocenilem i się spieniła Emotikon grin
Ekler 27.06.2015 18:44 Ekler ktore?
Jared 27.06.2015 18:44 Jared moment http://www.opowi.pl/dwa-diabelki-shiroi-i-aga-a6401/#comment-35569
Ekler 27.06.2015 18:45 Ekler nowy też agacie pocisnął to wielkiego focha strzelila
Jared 27.06.2015 18:45 Jared Ano Emotikon tongue Mi na fb spieniła japa
Emotikon grin Ekler 27.06.2015 18:45 Ekler w sensie ? ona może być wredna dla wszystkich, ale jak ktoś jej odfurka to "o jezu jakim prawem"
Jared 27.06.2015 18:46 Jared Dokładnie i Shiroj to samo Emotikon smile Toteż 3mam się z dala od księżniczki...
Ekler 27.06.2015 18:47 Ekler ja się dzisaj wpieniłem i poleciał na nie report do Admina na opowi a że z Tynią się kumpluję to ona też napisałą
Jared 27.06.2015 18:47 Jared No nie gadaj... nie mignęło mi się nigdzie0.0
Ekler 27.06.2015 18:48 Ekler co Emotikon grin?
Jared 27.06.2015 18:48 Jared No skoro do admina, to gdzieś na opowi chyba?
Ekler 27.06.2015 18:48 Ekler no tak juz mi nawet odpisał
Jared 27.06.2015 18:48 Jared heh wiem chyba co nawet Emotikon smile
Ekler 27.06.2015 18:49 Ekler hmm?
Jared 27.06.2015 18:49 Jared że ma to w dupie ^^
Ekler 27.06.2015 18:49 Ekler nieee jestem na początku na opowi i w sumie zawsze ja do niego pisałem to szedł m i na reke
Jared 27.06.2015 18:50 Jared I co mają ostrzeżenie? No nic... z babami nie wygrasz :x
Ekler 27.06.2015 18:52 Ekler też wyślij, może jak królewny dostaną bana na pare dni to ogarną dupy
Jared 27.06.2015 18:52 Jared Nie mam za co Emotikon unsure Na opowi trzymają poziom, minimalnie ale jednak
I teraz rozpętam shit-storm, ale mam na to wyjebane.
Anonim
09.09.2015
santosa* ;_;
Gravedigger
09.09.2015
Śmiesznie w chuj. xD
Anonim
09.09.2015
Hue hue hue...
Nie.
Gravedigger
09.09.2015
Osobiście bawi mnie pewne przekonanie: "Jestem tu tak długo, że trzymam nawet admina w szachu.". B)
Ekler
09.09.2015
O JEZUS MARIA ROZMAWIAM Z JAREDEM NA PRIVIE, OCH NIE! KTO SIĘ TEGO MÓGŁ SPODZIEWAĆ, TO TAKIE NIEPRAWDOPODOBNE!
Tak bardzo mnie tym oczerniłaś idę spłonąć ze wstydu :D
A raczej oczerniłaś panią psyholok*, która ci to wysłała :D
Slugalegionu
09.09.2015
Ekler, mówię to po raz drugi. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się zamknij.
Anonim
09.09.2015
To nie ona akurat ;)
Ekler
09.09.2015
Slugalegionu mówię po raz pierwszy - nie interesują mnie twoje zachcianki :D
Slugalegionu
09.09.2015
Slugalegionu
09.09.2015
Coś o Tobie.
Ekler
09.09.2015
Zgadzam się! Nawet mam ten kawałek na playliście w aucie ^^
Slugalegionu
09.09.2015
Dobrze, że chociaż o tym wiesz.
Anonim
09.09.2015
OMG, a gdzie dalsza część rozmowy, ta z wyzwiskami, życzeniem śmierci etc.? :D
Nuncjusz
04.10.2017
Neurotyk, jak już masz parcie na odbyt i musisz puścić kupę to tutaj
Neurotyk
04.10.2017
mi to LOTTO :)
Nuncjusz
04.10.2017
albo parcie na prącie, to też tutaj
Okropny
04.10.2017
Tu możemy spokojnie pogadać o osobnikach nadmiernie się użalających na siebie
Okropny
04.10.2017
Nad sobą?
Nuncjusz
05.10.2017
Dawid, dedykuję Ci te miniaturkę
za krótkie to, bym publikował u siebie na profilu, więc po godzinnym biciu się z myślami, wrzucam tu

Hej Dawidku, jak cię proszę
napisz wiersza za trzy grosze.
Napisz nam o swojej byłej,
jak z nią byłeś, jak skończyłeś.
Albo może jednak lepsze,
są wspomnienia ciut gorętsze
- napisz zatem erotyka,
by podniecić Neurotyka.
By jak w narkotycznym szale,
w celu podniesienia nam morale,
zaczął spamy uskuteczniać,
rzadkie włosy z głowy rwać.

Napisz wiersza, kurwa mać!

Arysto
05.10.2017
Wynocha mi z tego wątku.
Nuncjusz
05.10.2017
czemu? ;_;
Arysto
05.10.2017
Bo ten wątek nie został założony do takich rzeczy. No kurde, Nunek, mało macie pitu-pitu na forum? Pitolenia mało? :D
Nuncjusz
05.10.2017
się okazuje, że jednak mało, a zwłaszcza po dictum, że w związku z jego njusami musi być, MUSI BYĆ założony nowy wątek, więc w desperacji, począłem szukać i to mi się znalazło
Jak znajdę coś lepszego to może sobie tam właśnie pójdziemy :)
Nuncjusz
05.10.2017
Jego, czyli Neurotyka, bo kogóż by innego...
Arysto
05.10.2017
Spoko, Nunek, pomogę!
Nuncjusz
05.10.2017
w sumie już coś wynalazłem...

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji