Pierwsze logo w historii LBnR! Co sądzicie? :)

Mamy własne logo!

Jest to pierwszy logotyp naszej zabawy i, miejmy nadzieję, z czasem stanie się rozpoznawalnym symbolem jak nie przymierzając loga Coca-Cola, Fox czy Żywiec :D

Aby zobaczyć logo w pełnej krasie wystarczy wejść na profil Literkowej Bitwy na Rymy.

Logo zostało zaprojektowane i stworzone w Chińskiej Republice Ludowej :D (gdzie symbole komuny schowano, a dano ludziom wolny! rynek)

Neuro

PS

Fundatorzy naszego logotypu:

Miś Yogi
oraz
Boo Boo


muuunie
17.06.2016
Taa... Kiedyś może będą teleturnieje na temat LBnR xD
Neurotyk
17.06.2016
muuunie, będą :D
Ant
18.06.2016
Inspirowane logo opowi?
Neurotyk
18.06.2016
Chyba widać, że jest pod kolorystykę strony:)
Ant
18.06.2016
Spoko :)
Neurotyk
18.06.2016
Ale podoba się, czy kicha?:) Zastanawiam się nad "scisnieciem" liter do siebie, jak w "Opowi", ale może tak jest dobrze już...
KarolaKorman
18.06.2016
Obejrzałam dokładnie i podoba mi się pomysł i wykonanie, ale właśnie kolorystyka wydaje mi się trochę mało rzucająca się w oczy. Może to być tylko pierwsze wrażenie. Moja Dee Dee też jest żółta i wśród innych awków to właśnie ona się wyróżnia :)
Ant
18.06.2016
Fakt. Może dać te napisy na całą szerokość avatara?
Neurotyk
18.06.2016
Karolko, nie rzuca się w oczy, bo jest specjalnie kolorystycznie wtopione w serwis Opowi, Chińczycy zrobili celowo, aby było ujednolicenie:)
Neurotyk
18.06.2016
Ant, Karolka, można zmienić układ lekko, scisnac litery i powiększyć czcionkę, jutro:)
KarolaKorman
18.06.2016
Popróbuj i daj nam popatrzeć, co z tego wyjdzie, będziemy podpowiadać :)
Neurotyk
18.06.2016
Tak będzie:)
Ant
18.06.2016
Służymy pomocą ;)
KarolaKorman
18.06.2016
Fajnie :) Może jutro będę miała trochę więcej czasu, by częściej zaglądnąć za dnia :)
60secondsToDie
18.06.2016
Mi się średnio podoba, logo rozmywa się na białym tle i jest mało widoczne :)
Litery zostały zwężone do siebie tak, jak w logo Opowi.pl, przez co można było je powiększyć i zajmują sporo więcej miejsca w kwadracie. Logo zyskało błękitne, rozświetlone tło.

Jeśli logotyp ma zwierać całą nazwę – nie będzie ona idealnie widoczna w miniaturce...

Jest też wersja poprawionego logo bez tła (białe).

:)
Moim zdaniem niebieskie tło trochę nie pasuje. Myślę, że na białym było lepiej. Za to ściśnięte litery wyglądają fajnie.
KarolaKorman
18.06.2016
Ta wersja zdecydowanie lepiej wygląda :) Jest wyraźniejsza i widać, co pisze na awku. Niebieski też mi się podoba. Ma taką fajną fajną głębię :)
Neurotyk
18.06.2016
Wydaje mi się też, że, jak mówi black, zwartość liter zrobiła swoje i mamy czcionkę nawiązującą do stylu Opowi i wygląda o niebo lepiej od poprzedniej :)

Błękitne tło raczej podkreśla i wyróżnia logotyp, wygląda bardzo ładnie, jednak jestem świadomy, że białe byłoby równie efektowne – kolor logotypu wybijałby się bardziej na "niepodległość".

Białe tło i błękitne mają swoje wady i zalety :)
Majeczuunia
19.06.2016
hej, ja tam chylę czoła przed tym logiem, całkiem fajnie zostało obmyślone.
i znowu tutaj zawitałam, hura hura! zerwanie z chłopakiem dodaje weny, jeszcze wam tu wrócę na dobre :P
na przyszłość dodaję, że czasami bawię się w grafika komputerowego, więc jeżeli będą jakieś drobne problemy w kwestii loga, to służę pomocą
Okropny
19.06.2016
A jak chcecie bardziej surrealistyczne logo, to piszcie do mnie,
Okropny
19.06.2016
(tam na końcu miała być kropka)
Neurotyk
19.06.2016
Okropny, namalujesz coś, o to chodzi? Myślę, możemy mieć takie godło drugie, mniej oficjalne, na specjalne okazje:) Odswietne ubranie żubrówki, w tym stylu:)
Nuncjusz
19.06.2016
Malunki Okropnego wyglądaja bardziej na grafikę niż na malarstwo więc powinien dac rade
Neurotyk
19.06.2016
Taki, to malarstwo w stylu Worhola, dobrze napisałem?
60secondsToDie
19.06.2016
Warhola chyba
Neurotyk
19.06.2016
sprawdź w necie, bo chyba to zdechła ryba :)
Okropny
19.06.2016
Malarstwo, grafika, jeden chuj.
Neurotyk
19.06.2016
Rób wersję abstrakcyjną:)
Arysto
20.06.2016
Dodam jeszcze, już we właściwym wątku, że z niebieskim lepiej. Nadaje głębi, nie jest nachalny.
Neurotyk
20.06.2016
Arysto, bardzo się cieszymy, że Ty się cieszysz :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji