Pitolenie 43

e make i ka pololi
3 tygodnie temu
Zebraliśmy sie tutaj, by pitolić.
Zapraszam.
Ritha
3 tygodnie temu
Ojej, nowiuśkie pitolonko <3
e make i ka pololi
3 tygodnie temu
Ta jest. U mnie sie troche ochlodzilo, dalej jest cieplo, ale nie az tak. Dobrze <3.
Margerita
3 tygodnie temu
Można?
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Nie
e make i ka pololi
3 tygodnie temu
Ja myślałam, że już można założyć świeże Pitolenie, tak zrozumiałam :c.
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Wiera, moje 'nie' było do durnego pytania Marg
Margerita
3 tygodnie temu
a ty nuncjusz czego mówisz nie, jak nie wiesz o co chodzi ja się pytałam czy można na pitolenie
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
łał, użyłaś przecinka
marok
3 tygodnie temu
Taaa znowu to samo
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Margerita, wiedziałem o co ci chodzi i dlatego uznałem twoje pytanie za debilne. Wszelkie wymogi pitoleniowe zostały spełnione, więc w tym wątku jak najbardziej można pitolić, kurwa, nie sądziłem, że będę musiał to tłumaczyć
Margerita
3 tygodnie temu
a niby o co mi chodziła przecież nie pytałam się o to czy mogę założyć swoje pitolenie, bo się, już wyleczyłam z tego
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Dzizaz. Pytałąś, jak głupia, czy można w tym wątku pitolić.
Długo to będziemy wlec?
marok
3 tygodnie temu
To pytanie mogło być też żartem
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Może i był to żart, ale zamienił sie w horror nieporozumień
Nuncjusz
3 tygodnie temu
Bo że Marg nie jarzy, to dla mnie jest oczywiste, ale to i Wierze się udzieliło. Co raz częściej mam wrażenie, że mówię po chińsku, a tu ktoś twierdzi, że to ja nie rozumiem.
Ritha
3 tygodnie temu
Ojej, jak tu milo. Znów jak w domciu :>
Elorence
3 tygodnie temu
Stare czasy powróciły :P
Elorence
3 tygodnie temu
Dzisiejsze starcie z lekarką nie było takie złe. Powstrzymała się od głupich komentarzy i jedynie dziwnie na mnie patrzyła.
Ritha
3 tygodnie temu
Git, Elo. Widocznie wygladalas dzis starzej niz ostatnio ;)) xd

Część postów została ukryta (2180)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Margerita
3 godz. temu
jest mi miło, że mnie czytasz
Okropny
3 godz. temu
Bucz,
Jak do "opowi beta" dodasz parę liter, pozamieniasz miejscami i parę usuniesz, to wyjdzie Margerita
Margerita
3 godz. temu
a co tu majstrujesz przy moim nicku
Okropny
3 godz. temu
Majstruje se, a co, masz problem?
Nuncjusz
3 godz. temu
Majsterklepka
Margerita
3 godz. temu
idę zagrać w kręgle
a czemu nie możesz majsterkować przy swoim nicku tylko akurat przy mojej ale ok
e make i ka pololi
godzinę temu
''Moja normicka psiapsióła otwarcie mi rzecze, że bohaterowie główni to wredne ludzkie mendy i nienawidzi ich i ja to szanuję nawet

O Kopfrkinglu''

Nieprawda, że mendy. Sam Kopf bardziej przypomina zagubioną owieczkę w mgłach absurdu, która się dopiero uczy takich podstawowych rzeczy międzyludzkich. W sumie; to jest takie wrażenie, jakby jego w życiu nie spotkało nic zbyt dobrego do czasu, aż zaczyna cóś z Finką, no i że to jest dla niego nowe itp. Jakoś na własny sposób próbuje to ugryźć i do tego podejść.
Hel jest hiper zajebistą postacią i nie wiem, jak można go nie lubić.

Ty jesteś be, ale Twoje DRZ jest spoko.
D4wid
godzinę temu
Od wczoraj zastanawiam się co zrobić by pokazać, że mi zależy. Pierwszy pomysł był taki by napisać wiersz, wydrukować i jej dać, ale piszę chujowe więc odpada. Po głowie chodzi mi plan z napisaniem listu od serca i wręczenie go. Kwiaty odpadają bo co to za sztuka kupić chwasty i dać. Blee chciałbym coś zrobionego własnoręcznie, ale coś co przetrwa dłuższy czas. Jednak w głowie pustka.
e make i ka pololi
godzinę temu
Dawid, już za bardzo widać, że Tobie zależy. Skoro zrobiłeś taką jazdę z tym zdjęciem, to raczej wiadomo, że dlatego, iż Ci zależy.

Ale to fajnie, że chcesz zrobić coś miłego. Kwiaty są bardzo spoko. Myślę, że nie jest takie ważne, co konkretnie dasz czy zrobisz, bo Twojej dziewczynie na pewno będzie bardzo miło ze względu na taki słodky gest.
D4wid
godzinę temu
Niby tak, ale lepiej dać coś w co się włożyło trochę pracy co nie? Chyba więcej znaczy rzecz, którą się tworzy samemu, a nie taka, która jest kupiona.
Margerita
godzinę temu
Pokombinuj trochę a na pewno coś wymyślisz
D4wid
godzinę temu
Kombinuje i w głowie mam tylko ten list, hmmm nie wiem co jeszcze by mogło być
Something
godzinę temu
Nie pytaj na opowi, tylko napisz ten list.
Canulas
godzinę temu
Napisz list, wiersz i kup kwiaty. Jak 2 rzeczy będą chujowe, obronisz się tzrecią
Pan Buczybór
godzinę temu
heh, dobra taktyka
e make i ka pololi
godzinę temu
Z listami to mam takie se doświadczenia. Kiedyś się rozstaniecie i będzie Ci się przewracało w żołądku na myśl o tym jaki byłeś głupi w liście. Oczywiście możecie się też nigdy nie roztać i wszystko może być zajebiście.
Something
godzinę temu
Gdybanie to najgorsza rzecz, jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Dawid, jesteś facet, to zrób tak, jak uważasz za słuszne. Chcesz napisać ten list, to go napisz.
D4wid
List tak i tak napiszę, myślałem, że najbardziej kreatywne grono jakie znam, coś mi doradzi, podsunie jakiś pomysł.
Something
Człowieku, każdy człowiek jest inny. My możemy zaproponować nawet wycieczkę do Nepalu all inclusive - ale tu chodzi o Ciebie, Twoją znajomość jej jako osoby. Jesteś dorosłym chłopcem, więc nie rób z siebie debilka.
Something
;)
e make i ka pololi
''Gdybanie to najgorsza rzecz, jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. ''

No nie wiem.
Kwiaty się raczej nie obrócą przeciwko Tobie. Pisemne wyznania - mogą.

To raczej jest tendencja to dostrzegania, co może stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla mnie samego, niż gdybanie.

'każdy człowiek jest inny' - no, ale każdy jest też trochę taki sam ;).
Something
Nie, nie jest ;)
D4wid
Moim zdaniem ludzie są nazbyt podobni do siebie. istnieje wiele schematów i każdy się w jakiś wpisuje.
e make i ka pololi
''Nie, nie jest ;)''

Każdy ma po dwa oka, tylko że przeróżne kolory. Tą sprytną metaforą pozowolę sobie dać wyraz temu, o co mi idzie.
Canulas
Porwij, trzymaj rok w piwnicy. Karm rzadko.
Zakocha się
Nuncjusz
Dawid, wręcz jej własnoręcznie sporządzoną laurkę z sercami, krwawymi łzami i pszczółkami na oście
Nuncjusz
Listy jako takie są chujowe motzno, w tym względzie Wiera ma rację
Nuncjusz
W takiej laurce może być też wiersz pomnikowy, byle nie za długi
Kim
Kwiatki dorzuć, kwiatki zawsze spoko. I słodycze. Słodycze też zawsze spoko. Chyba, że się odchudza, to nie spoko.
Canulas
SŁodycze tak. Ja bym sie cieszył.Nawet już pierdol te kwiatki. Kup żarcie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji