Polecanie

Danusia
07.07.2015
Napiszcie, jakie opka z tej strony polecacie. Napiszcie gatunek, ogólną fabułę i dlaczego polecacie to opowiadanie. Szukam takich, co mają +10 części. Z góry dziękuję.
Uwaga: Fanfiction nie czytam.
Anonim
07.07.2015
A co, DOBRE jednostrzałowce odpadają, bo za krótkie? O_o
Slugalegionu
07.07.2015
Są ciekawe serie krótsze niż 10 rozdziałów, zresztą niektórzy piszą długie rozdziały, a inni krótkie. W efekcie może zdażyć się że jedna seria o 12 rozdziałach jest krótsza niż inna o 8 rozdziałach. + to co napisał Ślepiec.
Anonim
07.07.2015
Fanfiction odpada... Fuck XD
Anonim
07.07.2015
Moze leworęczni Galthara? Bardzo sympatyczne fantasy :)
Anonim
07.07.2015
Na tej stronie pokutuje mit, że im co dłuższe tym lepsze
Podobnie z wierszami, które koniecznie muszą się rymować i być długie bo inaczej buuuuu
Hue hue hue
Slugalegionu
07.07.2015
Ja rozumiem że niektórzy lubią mieć długi tekst, ale odżucać krótkie prace bo tak jest czystą głupotą.
Anonim
07.07.2015
Jak chodziłem do podstawówki, to wszyscy, którzy chcieli dostać najwyższą notę za wypracowanie z polskiego, pisali tasiemcowe epistoły, po kilkanaście kartek drobnym druczkiem
Ja zaś napisałem na jedną stronę i byłem pewny, że zaliczę pałę
Szokiem było dla mnie to że jednak dostaęm piątkę mimo krótkości tekstu
Slugalegionu
07.07.2015
Anonim
07.07.2015
Po prostu nauczycielka nie okazała się ciasnogłowa, bo nie w długości tkwi walor dobrego wypracowania
takie mam wrażenie, że to szkolni prymusi tak nas epatują długością swojego przyrodzenia :)
a czasami, serio, wystarczyłoby połowę z tego nad czym tak się tu czasami rozpisujecie
Czy Wam tu płacą od słowa?
Slugalegionu
07.07.2015
Są jeszcze Drabble: )
Anonim
07.07.2015
Drabble to genialny pomysł na ukrócenie wodolejstwa :)
Slugalegionu
07.07.2015
Sto słów i nie ma zmiłuj, ale muszę przyznać że dla mnie to jednak minimalnie za mało: ( Nie mieszczę się: (
Anonim
07.07.2015
w sumie dopuszczane było drobne przegięcie w te czy wewte
chodziło najwięcej o to by się jednak streszczać, nauczyć się tego :)
Slugalegionu
07.07.2015
No wiem, ale ze mnie jest perfekcjonistaXD Jak sto to stoXD
Anonim
07.07.2015
Do Galthara, polecam jeszcze Złego Ducha Wolfie i w sumie z dłuższych serii to zapamiętałem jeszcze Nieśmiałą Angeli.
Ekler
07.07.2015
eh co taka nagonka od razu...? jak chce se dziewczyna czytać długie, to podajcie jakieś długie serie i tyle w tym temacie...
Slugalegionu
07.07.2015
Dalej jest problem z długaością rozdziałów. To mało dokładne: /
Anonim
07.07.2015
Nagonka? ekler, nie bluźnij ;)
nie nagonka tylko moje zdanie w temacie, kropka
Anonim
07.07.2015
Poza tym ja do danusi nic nie mam , chce długie? ok dostała kilka propozycji
ja przy okazji tego wątku chciałem poruszyć problem i w sumie już skończyłem, nie mam nic więcej do dodania :)
Anonim
07.07.2015
W którym miejscu jest nagonka? Przecież nie obchodzimy się tutaj z jajkiem.

Po prostu, długie nie znaczy lepsze i tyle. Jak chce czytać długie, niech czyta długie, ja po prostu jestem ciekaw, czemu DŁUGIE, a nie DOBRE.
NataliaO
07.07.2015
Chętnie coś polecę, ale nie wiem czy są takie opowiadania, które mają tyle części. Kojarzy mi się większa ilość.

Na chwilę obecną polecę Nieśmiała - autor Angela lekka i przyjemna historia.
Do tego Kobieta o imieniu Liz- autor Chris. ( opowiadanie jest w trakcie ) całkiem ciekawy romans.

Co do reszty nie pamiętam zazwyczaj musiałabym cholernie długo szukać. Polecam więc poczytać te osoby: Majeczuunia, Neli, Angela, Amy.

A jak zajrzysz po forum wymienialiśmy nie raz kogo można poczytać. TO LINK http://www.opowi.pl/forum/ulubione-opowiadania-na-opowipl-w119/

A jeśli chodzi o opisanie fabuły Oj nie nadaję się, bo za dużo czytałam i nie chce nic pomieszać. Pozdrawiam :)




xnobodyperfectx
07.07.2015
Znam ból szkoły, babka od polaka jeśli rozprawka nie miała 1,5 strony to cie chciała zabić, a większość utworów na argumenty i kontr. max. 1 strona. Dlatego później pisałam, pisałam i nie wiedziałam o czym. D:

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji