Polska monarchią

Ijon Tichy
19.11.2016
Ponieważ Jezus Chrystus ma zostać oficjalnie uznany królem Polski, chciałem spytać, co myślicie o tym, że Polska będzie monarchią?
Ellie Victoriano
19.11.2016
Myślę, że powinieneś walnąć się w łeb. Mocno.
Zgłaszam do admina.
Nuncjusz
19.11.2016
nie rusza mnie to kompletnie
komandor pupa
19.11.2016
To chyba dobrze. W tych trudnych czasach polska potrzebuje mądrego i sprawiedliwego króla.
Neurotyk
19.11.2016
To Okropny.
Okropny
19.11.2016
Które "to" masz na myśli?
Angela
19.11.2016
A wielu polaków specjalistycznej opieki psychiatrycznej lub zastrzyków z pawulonu
Jared
19.11.2016
Fenomenalny login, autorze tematu :ooo

Polska i tak jest kaczą monarchią w tej chwili, wsadzenie na tron kogoś, kto umarł 2000 lat temu może jednak generować pewne problemy :F
Vampircia
19.11.2016
Nie chcę was martwić, ale to jest akurat prawda. Nawet na moim bloku wisi plakat z informacją, że w wielką rocznicę chrztu polski Chrystus zostanie uznany naszym królem.
Jared
19.11.2016
Już bym chyba wolał Wałęsę xDD
Ijon Tichy
19.11.2016
A czy ja gdzieś napisałem, że robię sobie jaja?
Neurotyk
19.11.2016
Nie chcę was martwić, ale to jest akurat prawda. Nawet na moim bloku wisi plakat z informacją, że w wielką rocznicę chrztu polski Chrystus zostanie uznany naszym królem.


To sprawa kościoła, nie - państwa. Nie mieszajcie 2 rzeczy. Jest rozdział.
Jared
19.11.2016
No ale królem POLSKI, ja? Polska to nie sprawa kościoła, a te rozdzielność jest tak umowna, że szkoda strzępić ryja :D
Vampircia
19.11.2016
Owszem, ale jednak ludzie podjarę mają.
komandor pupa
19.11.2016
Polska potrzebuje króla.
Neurotyk
19.11.2016
Jared, polska to zarówno Twoja sprawa, kloszarda, inteligenta, satanisty jak i kościoła. Nie wykluczaj nikogo.
Neurotyk
19.11.2016
To Król tylko w organizacją jaką jest kościół.

Tak samo na Opowi możemy powołać Krola Polski - Nuncjusza albo Jareda.
Jared
19.11.2016
Powołajmy xD
komandor pupa
19.11.2016
Nie wierzycie, ale zobaczycie. Cuda się staną.
Neurotyk
19.11.2016
Powołajmy XD
Szczur
19.11.2016
Ja się pytam, gdzie w tym momencie jest Andrzej Dupa?!
Nuncjusz
19.11.2016
Ja chcę zostać Carem :c
Neurotyk
19.11.2016
Ty masz jakieś zapędy- a to Nuncjusz apostolski, a to Car... 0_0
Karawan
19.11.2016
Jestem za powołaniem. Proponowałbym jednak na Wielkiego Wezyra Pana N - mielibyśmy wtedy dwupodział Wadzy. Sam chętnie podejmę się roli dostawcy sznura (Mika Waltari-Mikael)
Pan Buczybór
19.11.2016
Mi tam pasuje. Znaczy chyba.
Perzigon69
19.11.2016
Wydaje mi się, że ten cały wątek jest niepotrzebny. Bo, przepraszam bardzo, to chyba nie jest forum teologiczne?
Ijon Tichy
19.11.2016
Idąc tym tokiem rozumowania, można by stwierdzić, że 90% wątków na tym forum jest niepotrzebna.
Pan Buczybór
19.11.2016
Dokladnie rzecz ujmując 47,823 %
Nuncjusz
19.11.2016
Zgadza się, 90% wątków na tym forum jest do wywalenia, ale nie ma jak wywalić, więc trzeba swoje dołożyć
Szczur
19.11.2016
Niech każdy swoje dokłada i niech o swoje się martwi.
Neurotyk
19.11.2016
Szczur, wezmę twoje zdanie za motto, sentencję, okej?

Jest genialne w prostocie i pełne zawartości mądrości.
detektyw prawdy
19.11.2016
pieprzony kościół , mam dość tych żydów i ludzi z normalną religią , po co sie modlą przecież bóg nie istnieje ,nie wiem o co im chodzi wątek zgłaszam do admina pzdr
komandor pupa
19.11.2016
Nie obrażaj uczuć religijnych. Pójdziesz do piekła. Chyba przestaję cię lubić.
detektyw prawdy
19.11.2016
A jaki macie dowód na to, że bóg istnieje? Oczywiście, ktoś tam istniał, ale ni ch*** już go nie ma. Piekło nie istnieje. A człowiek po śmierci nigdzie nie idzie; kończy się jego zabawa z życiem. Oczywiscie z tym. Później nie wiedząc co się dzieje (odmózdzając go) jego dusza automatycznie trafia do innego ciała. Ludzie mnie dziwią, którzy mówią, że jezus miał wgl coś wspolnego z kościołem...
Kurwa.
Jaki macie dowod, że jezus miał coś wspólnego z kosciołem? Pieprzona biblia?
Ni ch***, biblia to łganie jakichś głupków (oczywiście, niby pisane w starych czasach, gdy jezus istniał), a jezusa tak naprawdę w ogóle nie ukrzyżowano, tylko ku*** umarł naturalną smiercią. Jaki macie dowód na to, że jezusa ukrzyżowano? Obrazy????


Dlatego nie lubię kościoła - kłamią w cholerę. Jedynie co w kościele jest prawdziwe to chyba obrazy , malowane przez jakiegoś głupka z Australii nie wiedząc nawet o czym maluje.

Akurat, co do pytania czy Jezus Chrystus (pierdole, on sie tak nie nazywa) istnieje, to tak - istniał. A tak ps. ostatnio odnaleziono PRAWDZIWE ZAPISKI(!!!!) ludzi, którzy znali jezusa. Oczywiście były schowane pod ziemią, pisane na tanich, drewnianych tabliczkach; a jakże. Ale po odpowiednich badaniach okazało się, że są to prawdziwe zapiski z pamiętnika gościa, który znał jezusa.


Mam nadzieję, że trochę Ci do mózgu wrąbałem. Pozdrawiam.
detektyw prawdy
19.11.2016
A ten artykuł pewnie usunęli, więc ni chuja.
detektyw prawdy
19.11.2016
Prędzej pójdę do nieba - albo nie pojdę jak będę niedobry hehe
Szczur
19.11.2016
Czy istnieje szansa, że pan Piotr znowu zrobi na święta tapetę w śmieszne mikołajki w tle?
Szczur
19.11.2016
odp. bo bardzo mi zależy na odp.
Jared
19.11.2016
Drobne info: Jezus nie miał nic wspólnego z kościołem, bo kościół katolicki jest produktem pojezusowym...
komandor pupa
19.11.2016
Wiara nie potrzebuje dowodów, bo jest w sercu, a Bóg jest wszędzie i wybacza. I mam nadzieję, że tobie też wybaczy, detektywie. Za takie wypowiedzi można grzywnę dostać, ale ja też umiem wybaczać i ci wybaczam.
Bbard
19.11.2016
Zacznijmy od tego...Jezus nie założył kościoła i wielu innych rzeczy, które w nim są. W ogóle można(i polecam)być wierzącym bez rządnej religii, które, tak po prawdzie, to dzielą ludzi, kłócąc się, czyj bóg to aby na pewno jest lepszy.

A co począć z biednymi patriotami, którzy równocześnie są ateistami? Chodź jest to oczywiście tak na pokaz, to zawsze w nich pozostanie taki...no...defekt związany z polskością, tedy według mnie jest to głupie.
Jared
19.11.2016
"A co począć z biednymi patriotami, którzy równocześnie są ateistami? Chodź jest to oczywiście tak na pokaz, to zawsze w nich pozostanie taki...no...defekt związany z polskością, tedy według mnie jest to głupie."

Chyba nie rozumiem... Jestem co prawda niewierzący, ale nie wiem, co ma ateizm do patriotyzmu? (Sam nie jestem patriotą.)
Nuncjusz
19.11.2016
http://www.opowijskierp.fora.pl/images/galleries/66164735958309276cf7ef-578230-wm.jpg

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji