Olga Undomiel
21.02.2016
Ludzie! Pomocy! Nie wiem kompletnie o czym mam pisać i zamierzam skończyć z tym rzemiosłem. Podajcie mi jakiś fajny temat do opowiadania. Uwaga! Nie przyjmuję tematów o treści wulgarnej lub erotycznej. Jestem nastoletnią pisarką fantasy, więc proszę o coś w tych klimatach. Dziękuję za każdy pomysł, który może uratować moje pisarstwo.
Neurotyk
21.02.2016
Pisz o snach. Bohater śni, przedostaje się do nierealnego świata. To Ci pomoże w odblokowaniu kreatywności :)
Moni
21.02.2016
A jakie fantasy lubisz? Takie jak LORT, dziejące się w mieście, takie z małą ilością magii, a może ma ona być wszędzie...
Olga Undomiel
21.02.2016
Tak . Właśnie coś w stylu Lotr.
Moni
21.02.2016
No to hm... Daj mi chwilę, mój chłopak coś wymyśli. :D
Moni
21.02.2016
Jak długie Ci się to widzi?
Olga Undomiel
21.02.2016
Zależy jak bardzo się rozpiszę.
Beznadzieja
21.02.2016
Możesz też pisać legendy... Takie przesiąknięte magią i mityczną otoczką...
Moni
21.02.2016
No to opiszę w miarę skrótowo, a Ty najwyżej dopytasz o szczegóły.

Główny bohater/Główna bohaterka (będę na nią/niego mówiła GB) uczestniczył lata temu w legendarnej bitwie, w której pokonano Wielkie Zło. Przyczyniła się do tego, wyzywając dowódcę tych złych na pojedynek i wygrywając go, jednak zmarł w wyniku odniesionych ran. Gdy Wielkie Zło powróciło, jakiś czarodziej/czarodziejka postanowiła wskrzesić GB, aby ten mogła ponownie przyczynić się do zwycięstwa. Kiedy to się udaje, oboje wyruszają w podróż dookoła świata, aby odnaleźć Ostateczny Artefakt, który uwięzi Wielkie Zło na wieczność. Resztę zostawiam Tobie. C:
Angela
21.02.2016
Nie widzę celowości otwierania kolejnego wątku, jakby mało ich tu już było : (
Serio, nie można było zapytać pod jakimś stworzonym do rozmów?
Moni
21.02.2016
Pod tym rozkręcamy gejowską orgię, w sumie to dobrze, że założyła ten. No i reszta będzie mogła prosić o pomysły. A co wy na to, by stworzyć wątek będący zbiorowiskiem naszych pomysłów, których na pewno nie zrealizujemy, a które możemy dać innym?
Beznadzieja
21.02.2016
Nie gejowską, tylko lesbijską... Gejowska mogłaby być ciekawa xD
Moni
21.02.2016
Jak lesbijską, jak wszystkie kobiety się wypisały?
Angela
21.02.2016
"Porady od pisatych dla pisatych vol. II" to by się chyba nadało, a tak burdel, i milion pięćset
sto dziewięćset stron na forum : (
Beznadzieja
21.02.2016
To nie znaczy, że jacyś mężczyźni tam mają orgię... Zresztą Neurotykowi chodziło o coś innego!
Olga Undomiel
21.02.2016
Ej! Na takie tematy to sobie gadać gdzie indziej.
Neurotyk
21.02.2016
Kobiety, macie chcice, żeby od razu o orgii???:D
Beznadzieja
21.02.2016
Ja nie chę żadnej orgii!!! Ja mam mój komputer i jestem z nim szczęśliwa! To ona nam coś proponuje!!
elenawest
21.02.2016
Olga, a bo co? Czemu gdzie indziej?
Neurotyk
21.02.2016
Ok, ale zgodnie z prośba Olgi, nie zaśmiecajmy tego wątku.
Beznadzieja
21.02.2016
Taa... Nie demoralizujmy wszystkich dookoła Rozmowy II są już i tak *dziwne*. Tam pozostańmy...
Akwus
22.02.2016
Olga, jak będziesz poważnie chciała pogadać o inspiracjach i tematach, to zapraszam na fb. Tu się boję odezwać, bo obojętne jaki wątek podejmę, musiałbym, przyłączyć się do gimnazjalnej dyskusji :( Jakiś kurde wolny weekend wszyscy mają i postanowili zasrać opowi każdym gównem jakie im się w głowach rodzi...
Moni
22.02.2016
Od tego jest wątek rozmów, by sobie pogadać od rzeczy, a tu dyskusja zbytnio się nie rozrosła. :/
MrJ
22.02.2016
Dlaczego mam wrazenie ze *chlopak* Moni to Sakal, bo pomysly jest tak szablonowy, ze az boli.
Moni
22.02.2016
Dałam szablon, ale otwarty. W jej rękach jest odszablonowanie tego. Poza tym, co masz do szablonów? Po coś są, no i Ty sam w nie wpadasz.
MrJ
22.02.2016
Poniewaz ja pisze fica ze swiata ktory stworzyl szablony. A ty nie napisalas jej pomyslu na fantasy, ty jej napisalas kazde fantasy. Bo sa szablony dobre dla gatunku i szablony ktore juz sa nudne.
little girl
22.02.2016
Nie znam tego "Lort" ale mam dla Ciebie radę - poszukaj inspiracji w życiu codziennym. Nawet najmniejszy szczegół można odbierać na milion różnych sposobów, przekształcać w zamierzony sposób. Jesli właśnie tak będziesz szukać nowych pokladow pomysłów, co mogłoby się stać, gwarantuję, że się nie skończą. Co chwila bedzie się dziać coś nowego, bo przecież nasze życie ciągle się zmienia. Patrz na szczegóły, nadawaj im nową formę, taka moja rada. :)
Moni
22.02.2016
No dobra, po co agresor? Mnie tam to się podobało, bom się starała, to nie mój gatunek. W domu wymyślę coś lepszego.
MrJ
22.02.2016
A twoje "sam w nie wpadasz" to nie atak? Zwłaszcza przeciwko mnie, co cały czas krytkuje twojego Sakalka za schematy?
Moni
22.02.2016
Nie, to powiedzenie, że tak robisz. Atakiem jest stwierdzenie, że od razu skreśla to pracę.
T. Weasley
22.02.2016
Może poszukaj inspiracji w mitologiach
Karo
22.02.2016
Ja swoją inspirację od Sapkowskiego wziąłem (wiedźmin - sezon burz, który ci bardzo polecam), bądź z filmów typu: piła, lśnienie itp. Polecam ;)
Neurotyk
22.02.2016
Lśnienie the best Karo:)
detektyw prawdy
24.10.2016
Horrorow to raczej dziewczyna nie chce ogladac zeby miec wene.
Okropny
25.10.2016
ej ciesze sie ze to napisales bo to wnosi naprawde wiele w dyskusje
Jared
25.10.2016
Detektyw tak odkopuje te wątki, że aż się boję co jeszcze znajdzie w odmętach tej strony :S
Nuncjusz
25.10.2016
Przepis na nieśmiertelność - niech kopie
Jared
25.10.2016
Dobrze, że prawie wszyscy dziadkowie tej strony pousuwali konta i mają nowe teraz, w tym jo :P
Neurotyk
25.10.2016
Jared, czujesz się dziadkiem Opowi? :D Poczekaj może jeszcze :)

Młodzież tak szybko dziś "egzaltuje się" :)

Neurotyk
25.10.2016
A młodzieży brak, dlatego każda sztuka jest na wagę złota :)
Okropny
25.10.2016
Neuro...
Upadły(D.F)
25.10.2016
Olga mam doskonały temat jak chcesz :) Nawet i mam rozpoczęty ale jakoś mi nie przychodzi ochota go kontynuować (jest to fantasy z wątkiem czarnej śmierci, zero wulgaryzmów ) :) Myślę też że mogłabyś napisać o wojnie hordy nieumarłych przeciwko ostatniemu ludzkiemu królestwu czy jakoś tak :)
Jared
25.10.2016
Czuję się dziadkiem, nie tylko na Opowi xP Za to Ty Neuro jesteś młodzian za nas wszystkich :P

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji